Gears of War 2

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
فری
اونجا که گیر کردی باید یه راهو پیدا کنی سخته چون خیلی تاریکه ولی یه جا که میفتی پایین . راستی اگه اوایل اونجای (غار) باید چندتا Burmark بکشی وبعد (Sp ) .بکشی حله:biggrin1:

Last edited by a moderator:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797
نه بابا، خسته نباشی!. چند نفری ادعا دارن تمومش کردن و یکی نیست جواب بده، عجب!! :laughing:.
بزار فارسی ترشو بگم شاید دوزاریتون افتاد:
مرحله 4 از Act.3، وقتی دارید با ماشین میرد که تمام محیط برفی و کوهستانی هست. اخر همون مسیر به جائی میرسید که بعد از منفجر کردن برج دشمن و باز شدن راهی به یک غار، میگه دنبال شبکه لوکاستها بگردید در غار. ولی اونجا چیزی ندیدم و انتهاش هم بسته س. لطف کنید براهنمائی اگر هم خالی بستید که بیخالش :lol:.
اونجا که برجکه سقوط ميکنه بايد از سمته راست بری وارد غار بشی..بعد فکر کنم داخل غار بايد speed بگيری از يجا بری بالا بعد بيوفتی پايين...الان دقيق خاطرم نيست

Niko

کاربر سایت
Jun 12, 2008
55
نام
احسان
کمک

اقا من تو Act5
قسمت اخر بازی قسمت closur زمانیکه سوار اژدها هستم به دریاچه که می رسم
بعد از کشتن همه ی موجودات گیر کردم اقایون تو رو خدا سریعا کمکم کنید
دمتون گرم:confused:

Last edited by a moderator:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
اقا من تو Act5قسمت اخر بازی قسمت closur زمانیکه سوار اژدها هستم به دریاچه که می رسم
بعد از کشتن همه ی موجودات گیر کردم اقایون تو رو خدا سریعا کمکم کنید
دمتون گرم
اون اژدهاست؟
همون که میرسی به یه سری از اون خرچنگا که یه چیزی هوا میکنن؟!
خوب چیزی نیست بنداز از توی آب ها برو تو چیزی نمیشه!!
ولی بقیه چرا!!!
باید بزنی سقف و خراب کنی هی خودت و نزدیک دیوار کن بهت b میده.به همه جا نزدیک شو اولیشم دقیقا بعد از در روبه روت هستش. دقیق نمی تونم بگم بزنی دیوار که خراب بشه می فهمی!
کدوماش هستش.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
چند نکته :
1. برای نوشتن در مورد داستان , پایان بازی , اتفاقات , سوال پرسیدن راجع به مرحله و جواب دادن به سوال از SPOILER استفاده کنین. خیلی راحت مثلآ بنویسین من توی Act 3 گیر کردم و بعد ادامه ـش رو توی SPOILER بزارین.
2. لطفآ این بحث بن رو تموم کنین. این طور که شما دارین پیش میرین بعد از عرضه رسمی بازی هم هنوز بحث ادامه داره. کسی که میخواسته GeOW 2 رو بازی کنه توی این چند روزی که اومده بازی کرده. کسی هم که فعلآ نمیخواد بازی کنه 10-12 روز صبر کنه و بعد بازی کنه. به همین راحتی. دیگه شاخ و شونه کشیدن که "روز بن شدن میبینمت" و "وقتی بن شدی میفهمی" و ... زشته واقعآ ...

سلام
ببخشید اینجا سوال میکنم ولی آیا gears of war 1 روی windoas vista x64 بیتی اجرا نمیشه؟ آخه من هرچی start up اینارو کپی میکنم هی ارور میده.
سوالتون رو اینجا بپرسین زودتر جواب میگیرین.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
جالبه تا حالا این همه بازیو تموم کردن اما هیشکی حرف از این نزد که
آخر بازی صدای بابای مارکوس مییاد که میگه من آدام فنیکس هستم ...کجایید؟(البته دیشب خوابم میومد کامل یادم نموند:laughing: ولی خوب خبر از ساخت گیرز 3 میداد
در ضمن من گفتم هوش مصنوعیه لوکاستها تو جاهای شلوغ خوبه! در حالی که اصلا هوش مصنوعی ندارن و وقتی هم میمیرن زرتی غیب میشن و این خیلی بده! و وقتی هم روشون زوم میکنی میبینی اون تکسچر و جزییاتی که بقیه دارنو ندارن!
حتی برا اینکه تستشون کنم با تانک(به قولتون غول:cheesygri) که بودم هیچ حرکتی نکردم اما بازم فرار میکردن:laughing:
البته بازم تو یه صحنه 6-7 لوکاست که با هم میان خیلی قابل قبوله برا 360 که محدودیت گرافیکی داره تو رزولوشنهای بالا(به من گیر ندید یه موقع چند وقت پیش خود کیانوش هم تاییدش کرد:cheesygri)
فقط جون هرکی دوست دارید اگه نظرم راجب بازیو قبول ندارید هی نقل قول نکنیدو بیخیال شید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
جالبه تا حالا این همه بازیو تموم کردن اما هیشکی حرف از این نزد که
آخر بازی صدای بابای مارکوس مییاد که میگه من آدام فنیکس هستم ...کجایید؟(البته دیشب خوابم میومد کامل یادم نموند:laughing: ولی خوب خبر از ساخت گیرز 3 میداد
در ضمن من گفتم هوش مصنوعیه لوکاستها تو جاهای شلوغ خوبه! در حالی که اصلا هوش مصنوعی ندارن و وقتی هم میمیرن زرتی غیب میشن و این خیلی بده! و وقتی هم روشون زوم میکنی میبینی اون تکسچر و جزییاتی که بقیه دارنو ندارن!
حتی برا اینکه تستشون کنم با تانک(به قولتون غول:cheesygri) که بودم هیچ حرکتی نکردم اما بازم فرار میکردن:laughing:
البته بازم تو یه صحنه 6-7 لوکاست که با هم میان خیلی قابل قبوله برا 360 که محدودیت گرافیکی داره تو رزولوشنهای بالا(به من گیر ندید یه موقع چند وقت پیش خود کیانوش هم تاییدش کرد:cheesygri)
فقط جون هرکی دوست دارید اگه نظرم راجب بازیو قبول ندارید هی نقل قول نکنیدو بیخیال شید
دوست عزیز این چه حرفیه میزنی؟
یعنی اگر نظرت رو قبول نداریم ساکت بشیم؟

من یه چیزه کلی تر میگم احتمالا شما هم قبول میکنی
میگم بیاید یه کم بیخیاله این حرفا بشیم
بازی کنیم و لذت ببریم
این موشکافیها و این دقتهایه بیمورد جز اینکه اعصابمون رو خرد کنه و از هدفه اصلی که همون
لذت از بازی هست دورمون کنه فایده ای نداره
من نمیدونم ما گیمر هستیم یا منتقدین gamespot و IGN
البته فکر میکنم یه تعداد از دوستان جدیدا بازی رو میگیرن که فقط ازش نکته منفی پیدا کنن بیان تو سایت بگن تا اطلاعات و... خودشون رو ثابت کنن
حالا وقتی لوکاست ها میمیرن اگر غیب نشن و رو زمین بمونن چی میشه؟( جا برایه راه رفتن میمونه؟)

محمد جان دوباره به خودت نگیری ها به خدا منظورم کلیه و شخصه شما نیست:smile:

یه کم بیخیاله نقده موشکافانه بشیم خودمون راحتتر میشیم:love:
تازه منتقدا هم 4 تا نکته خوب میگن 2 تا بد:biggrin1:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دوستانی که میگین کمک میخواهید آخه ما که بازی را حفظ نمیکیندم یک بار تمومش کردم اگر میخواهید در مورد جاهایی که گیر کردید راهنمایی کنیم باید قشنگ توضیح بدید ولی در کل این دوستمون(osos)
که نوشته بودید مرحله 4 از Act.3، وقتی دارید با ماشین میرد:در جواب بگم
فکر کنم همونجا باشی که پل خراب هست و زیرش یک پرت گاه خوب اگر این باشه یکم به سمت راستت که نگاه کنی بین درخت ها یک برآمدگی در سخره میبینی درخت را بزن برید کنار تا جلوت را ببینی بعد برو عقب و اسپید بزن ار روش بپر دقیقا سمت راست پل هست و وارد دنیای لوکاست ها میشی

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دوستانی که میگین کمک میخواهید آخه ما که بازی را حفظ نمیکیندم یک بار تمومش کردم اگر میخواهید در مورد جاهایی که گیر کردید راهنمایی کنیم باید قشنگ توضیح بدید ولی در کل این دوستمون(osos)
که نوشته بودید مرحله 4 از Act.3، وقتی دارید با ماشین میرد:در جواب بگم
فکر کنم همونجا باشی که پل خراب هست و زیرش یک پرت گاه خوب اگر این باشه یکم به سمت راستت که نگاه کنی بین درخت ها یک برآمدگی در سخره میبینی درخت را بزن برید کنار تا جلوت را ببینی بعد برو عقب و اسپید بزن ار روش بپر دقیقا سمت راست پل هست و وارد دنیای لوکاست ها میشی

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام:biggrin1:
من هم بازی رو تموم کردم در یک کلام بهترین بازی 4EvER
مخصوصا اخراش که همش غول سواری بود:biggrin1::love:
اونجا که برجکه سقوط ميکنه بايد از سمته راست بری وارد غار بشی..بعد فکر کنم داخل غار بايد speed بگيری از يجا بری بالا بعد بيوفتی پايين...الان دقيق خاطرم نيست
بعد شکسته شدن در که میری تو غار بعد از اینکه چراغ ماشین رو روشن میکنه 3 تا افتادن پایین داره که سومین بار ماشین روشن نمیشه و 3 تا غول میاد و... ولی اولاش یک راه بیشتر نیست که همینطور میری جلو که اولین پایین افتادن اونجاس و زیرش اب رد نمیشه! من یکبار تو اب افتادم و dead:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من یه چیزه کلی تر میگم احتمالا شما هم قبول میکنی
میگم بیاید یه کم بیخیاله این حرفا بشیم
بازی کنیم و لذت ببریم
این موشکافیها و این دقتهایه بیمورد جز اینکه اعصابمون رو خرد کنه و از هدفه اصلی که همون
لذت از بازی هست دورمون کنه فایده ای نداره
من نمیدونم ما گیمر هستیم یا منتقدین gamespot و IGN
البته فکر میکنم یه تعداد از دوستان جدیدا بازی رو میگیرن که فقط ازش نکته منفی پیدا کنن بیان تو سایت بگن تا اطلاعات و... خودشون رو ثابت کنن
حالا وقتی لوکاست ها میمیرن اگر غیب نشن و رو زمین بمونن چی میشه؟( جا برایه راه رفتن میمونه؟)

محمد جان دوباره به خودت نگیری ها به خدا منظورم کلیه و شخصه شما نیست
قربان شما
خوب منم فقط نکته منفی نمیگم که من هم از گیم پلی تعریف کردم هم از گرافیک اما این نکته ای بود که خود من که طرفداره این بازیم رو ناراحت کرد!
اون قضیه نقل قول هم گفتم چون بعضیا فقط عادت دارن بتوپن به آدم و فقط علایقشون مهمه براشون

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام . خوب بلاخره ما هم بازی رو تموم کردیم . فوق العاده بود بازی از هر نظر ! فقط چند تا نکته :
اولا دمویی که در e3 نمایش داده شد . تقریبا اخرای بازی هست :biggrin1: دوما در طول بازی سوار همه چیز می شید . پرنده و چرنده و غول و ماشین و ... که همین موضوع باعث می شه که اصلا احساس یک نواختی در روند بازی نکنید .
قشنگترین صحنه بازی : هنگامی که خواهر dom رو به اون وضع در اوردن :biggrin1: و dom فریاد می کشه !

خوب دیگه ما اینجا کاری نداریم . بریم سراغ Dead space :biggrin1:

موفق باشید .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
قربان شما
خوب منم فقط نکته منفی نمیگم که من هم از گیم پلی تعریف کردم هم از گرافیک اما این نکته ای بود که خود من که طرفداره این بازیم رو ناراحت کرد!
اون قضیه نقل قول هم گفتم چون بعضیا فقط عادت دارن بتوپن به آدم و فقط علایقشون مهمه براشون

دوست من موافقم که همه بازیها یه ایراداتی دارن
ولی به نظرت کاری از دستمون بر میاد
به نظره خودت بهتر نیست بیشتر باهاشون حال
کنیم تا ایرادها رو ببینیم؟
من الان دارم MGS4 رو بازی میکنم شاید یه ایرادهایی هم داشته باشه ولی
اصلا به اونا اهمیتی نمیدم و در عوض اینهمه خوبیش رو در نظر میگیرم
البته منم چند وقتیه اینطوری فکر میکنم و تا قبل از این مثل دوستایه دیگمون
دنباله نکته و سوتی بودم
موفق باشی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر