Forza Motorsport 3

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
من برعکس خیلی از دوستان اصلا با این کلاسهای فضایی حال نمیکنم.یعنی نه اینکه حال نکنم خیلیم حال میده:biggrin1:ولی منظورم اینه که مثلا با کلاس A یا S خیلی بیشتر حال میکنم.
البته کلاس R3 هم خیلی دوست دارم.ولی این R1 دیگه خیلی مسخرس.خداییش لذت رانندگی که با مینی ماینر به من میده:biggrin1:با هیچ ماشینی نمیده
منم این طوری هستم ! همیشه از ماشینهای جالب و متفاوت کلاسهای پایین تر بیشتر خوشم می اومده تا ماشینهای یکنواخت کلاسهای بالا !

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوستان قضیه اون اچیومنت 80تایی بازی چیه ؟؟؟
من تا حالا همه مسابقات sesun رو اول شدم ، ولی اون اولا فقط یه دونه مسابقه رو یادمه دوم شدم !!! یعنی دیگه این اچیومنت رو نمیده ؟؟؟:confused:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
من تا حالا همه مسابقات sesun رو اول شدم ، ولی اون اولا فقط یه دونه مسابقه رو یادمه دوم شدم !!! یعنی دیگه این اچیومنت رو نمیده ؟؟؟:confused:

شما برو تو قسمت Event list اونجا تمام مسابقات رو اول شو .

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

دوست عزیز اون اچیومنت 80 تایی مربوط به اینه که باید تو تمام مسابقات Event list اول بشی تا در مجموع مدال طلا رو تو هر Event بگیری.......
و اگه احیانا تو یه مسابقه دوم یا پایین تر بشی در مجموع مدال نقره یا برنز رو میگیری.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

درست یادم نیست ولی فکر میکنم اچیومنتی دیدم از این قرار که اگر تمام مسابقات فصلی رو اول میشدی بهت تعلق میگرفت ! برو اون مسابقه ای رو که دوم شدی رو توی EVENT LIST پیدا کن و اول شو تا اون اچیومنت رو بگیری !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه چند تا سوال بخش اصلی بازی قسمت فصلیه یا even list ؟ منظورم اینه که بخش اصلی کدومشه(اولین بخشی که باید بازی کنی)؟ دیسک دومش رو نصب کنی چی توش داره به اون دو قسمت بالا ربطی داره یا یه چیزای اضافه است؟
خیلی ممنون می شم یه کی توضیح بده.

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
دوستان یه چند تا سوال بخش اصلی بازی قسمت فصلیه یا even list ؟ منظورم اینه که بخش اصلی کدومشه(اولین بخشی که باید بازی کنی)؟ دیسک دومش رو نصب کنی چی توش داره به اون دو قسمت بالا ربطی داره یا یه چیزای اضافه است؟
خیلی ممنون می شم یه کی توضیح بده.

همشون اصلیه اند شما بعد از تموم کردن یک فصل سه فصل دیگه رو کامپیوتر انتخاب میکنه و شما یکی انها از ان ها رو دلبخواه انتخاب میکنید و ادامه میدی بازی رو اما even list هم هر کدومش یه فصل که شما به دلخواه جاده ها رو هم انتخاب . در واقعه even list همون فصل های که شما بازی نکردید. دیسک 2 فقط جاده و ماشین های اضافی داره

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب دوستان انیمیشن تعویض دنده و کلی باگ که قراره از بین بره میتونن جذابیت Forza 3 رو برای من چندین برابر کنن ! :love: نه به خاطر اینکه اینها نقصهای بزرگی هستن ( چون نیستن ) بلکه بخاطر اینکه چنین بازی بزرگی نباید همچین مشکلاتی رو هم داشته باشه ! شما چطور ؟ :biggrin1:

منبع

This new title update contains:

Fixes to all known glitches.
The addition of cockpit view driver shift animations.
Fixes for all known Time Trial and Leaderboard exploits/bugs.​

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,458
نام
aliakbar
خب دوستان انیمیشن تعویض دنده و کلی باگ که قراره از بین بره میتونن جذابیت Forza 3 رو برای من چندین برابر کنن ! :love: نه به خاطر اینکه اینها نقصهای بزرگی هستن ( چون نیستن ) بلکه بخاطر اینکه چنین بازی بزرگی نباید همچین مشکلاتی رو هم
داشته باشه ! شما چطور ؟
من تست کرم درست شده بود ولی زیاد به چشم نمیاد;)

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوستان یه چند تاسوال داشتم؟

1.امار فروش Forza 3 چه قدر هست؟
2. امار فروش 1 و 2 همین بازی چه قدر هست؟

امار غلط ندیدن !!!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دوستان یه چند تاسوال داشتم؟

1.امار فروش Forza 3 چه قدر هست؟
2. امار فروش 1 و 2 همین بازی چه قدر هست؟

امار غلط ندیدن !!!

قسمت اولش چیزی حدود 900 هزارتا ( منبعش VGchartz هست که خیلی معتبر نیست ) و قسمت دوم بعد از 8 ماه 2.674 میلیون !

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games

سلام دوستان من دستگاهم هارد نداره میشه توضیح در مورد نصبش بدید؟چون 2 دیسک داره میپرسم.

دیسک دوم رو نمیتونید نصب کنید ! باید حتماً هارد داشته باشید ! دیسک اول هم همینطور !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر