Forza Motorsport 3

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا بالاخره 100000 دریفت کشیدیم 1000 شد بازی :d در پوست خود نمیگنجیم
با تشکر فراوان از محسن عزیز و همچنین یکی دیگه از دوستام که ماشین خوب برای دریفت کشیدن بهم معرفی کردن .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
آقا بالاخره 100000 دریفت کشیدیم 1000 شد بازی :d در پوست خود نمیگنجیم
با تشکر فراوان از محسن عزیز و همچنین یکی دیگه از دوستام که ماشین خوب برای دریفت کشیدن بهم معرفی کردن .

قربان تو ! :D من خودم هنوز نگرفتم این اچیو رو چون انگیزه چندانی هم براش ندارم ! :| لایو وصل نمیشم تا بشه 1000 ! :D

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
میگم من چنجا که دموهای fm3 دیدم نمای داخل ماشین مثل عکس اولی بود ولی برای من تو بازی مثل عکس دوم دوربین خیلی نزدیکه فرمونه .... چرا ؟ مگه اپدیتی واسه این اومده بوده ؟

Forza%203%20-%20Holiday%20Car%20Pack%20Ferrari%20458%20Italia%202010%20Dashboard.jpg

948030_20091017_640screen023.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
یکی دیگه از دوستام که ماشین خوب برای دریفت کشیدن بهم معرفی کردن
منو میگی؟:dبا همون مک لارن رفتی؟تو fujimi kaido؟دمت گرم خدایی.احسنت>:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
منو میگی؟:dبا همون مک لارن رفتی؟تو fujimi kaido؟دمت گرم خدایی.احسنت>:d

دم شما هم گرم برادر حسین اما من با Lancer Evolation رفتم :d با اون Mc Laren اصلا تست نکردم راستش حالا امشب با اونم میرم ببینم چجوری بود . باید کلاسش چی باشه ؟ آپگرید کنم ؟

میگم من چنجا که دموهای fm3 دیدم نمای داخل ماشین مثل عکس اولی بود ولی برای من تو بازی مثل عکس دوم دوربین خیلی نزدیکه فرمونه .... چرا ؟ مگه اپدیتی واسه این اومده بوده ؟

باید میرفتی تو تنظیمات اون % MultiScreen رو بالا پایین میکردی که الان یادم نیست چند % بود اگر یکی از دوستان بگه خیلی عالی میشه :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
نه نوید بدون دست کاری برو>:d<
باید میرفتی تو تنظیمات اون % MultiScreen رو بالا پایین میکردی که الان یادم نیست چند % بود اگر یکی از دوستان بگه خیلی عالی میشه :d
باید بره تو همون قسمت multi screen و اون گزینش رو on کنه.بهترین حالت رو 75 درصد هست.من خودم همش با همین میرم.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
باید بره تو همون قسمت multi screen و اون گزینش رو on کنه.بهترین حالت رو 75 درصد هست.من خودم همش با همین میرم.

هر وقت این کارو میکنم تو اولین لودینگ بازی بعد از تغییرات کنسول هنگ میکنه .... مثل اینکه قسمت نیست من از نمای داخل بازی کنم :((

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
هر وقت این کارو میکنم تو اولین لودینگ بازی بعد از تغییرات کنسول هنگ میکنه .... مثل اینکه قسمت نیست من از نمای داخل بازی کنم :((
گزینه اول رو باید صفر بزاری و دومی رو 75.در ضمن وقتی این تغییر رو میدی تو قسمت free play اگر بری بازی کنی موقع لود طبق گفته خودت قفل میکنه.اما تو قسمت به قولی career مشکلی ایجاد نمیشه.اگر میخوای تو free play هم بی دردسر بازی کنی،رو 90 هم یه بار بزار ببین چی میشه.ولی در کل بهترینش همون 75 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر