Forza Motorsport 3

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
دوستان من توی انتخاب event ها اشتباهی پورشه کلاب رو انتخاب کردم !
حالا نمیشه انصراف داد و دوباره یه event دیگه انتخاب کنم ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دوستان من توی انتخاب event ها اشتباهی پورشه کلاب رو انتخاب کردم !
حالا نمیشه انصراف داد و دوباره یه event دیگه انتخاب کنم ؟

اگر که توی حالت فصلی هست نه ! باید تا آخرش بازی کنی ! اما اگر از لیست event ها هست ( که هر 200 رقابت رو داره ) میتونی انصراف بدی !

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
از این به بعد هر کسی شخصیت خانوادگیشو بخواد نشون جمع بده و همونطوری که سر کوچه شون و یا تو خونه شون! صحبت میکنه اینجا پست بده به شدت باهاش برخورد میشه. هیچ دلیلی هم قبول نمیشه که سنم کمه... تربیتم درست نبوده... سر کوچه بهم گیر دادن!

D-GENERATION-X

کاربر سایت
Dec 15, 2008
99
سلام
بچه ها من دیسک 2 رو نصب کردم بعد دیسک یکم نصب کردم(قبل بازی)
بعد حالا تو بازی ماشینا که روش قفله رو وقتی a روش میزنم میگه instal disc 2
باید چه کنم؟ :confused:
مر30:blushing:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز بازي رو با Easy يه تست زدم چقدر راحت ميشه بازي ! انگار 3 4 تا كلاس از بقيه بالاتري :biggrin1: خيلي جالب بود .

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
سلام
بچه ها من دیسک 2 رو نصب کردم بعد دیسک یکم نصب کردم(قبل بازی)
بعد حالا تو بازی ماشینا که روش قفله رو وقتی a روش میزنم میگه instal disc 2
باید چه کنم؟ :confused:
مر30:blushing:
یه چند صفحه قبل رو بخونی بد نیست.:-"
اول باید دیسک 1 رو با روش معمولی بریزی تو هارد بعدش بری تو بازی اولش خودش پیغام میده که میخوای دیسک 2 رو هم بریزی؟ میزنی yes دیسک 2 رو میذاری تا کپی شه بعد که تموم شد دوباره دیسک 1 رو برای بازی کردن میذاری.:cool:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام بچه ها آقا بازی شدیدا باحال هست ولی چرا گرافیکش را بهتر نکردن رنگ ها اصلا خوب نیست یک جوری هست انگار تابلو میشه غیر طبیعی هست ولی از نظر gameplay واقعا شاخ هست هرچی که تغییر بدین توی رانندگی تاثیر میزاره به نظرم اگر هوش مصنوعی را روی mediumو بقیه چیز ها را روی سخت ترین حالت بزارید و مخصوصا دنده را هم دستی کنید لذتی که میبرید توی هیچ بازی نبردید ولی به نظرم اگر هوش مصنوعی را بالا بزارید بازی شدیدا اعصاب خرد کن میشه چون ماشین قدرتش کمه فقط الکی تند تر میره آپگرید ها هم که عالی هست مدل سازی ماشین ها هم عالی هست فقط وقتی میری تو پیست بد میشه نمیدونم چرا

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
فقط میخواستم مطمئن شم نوید !:cheesygri
آخه خیلی کم کم میره جلو و تا حدودی حوصله ی آدم سر میره...
فکر کنم همون 6 سال بازی رو به اتمام برسونید کافی باشه 100% کردن Career به درد کسائی میخوره که دیگه میخوان بازی رو بترکونن :-"

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فکر کنم همون 6 سال بازی رو به اتمام برسونید کافی باشه 100% کردن Career به درد کسائی میخوره که دیگه میخوان بازی رو بترکونن :-"

اصل بازی و لذت اصلیش به تجربه کردن هندلینگ ماشینهای متفاوت هست ! که برای این کار فکر میکنم حتی 200 تا مسابقه طراحی شده توسط T10 هم کافی نباشه ! چون هر ماشین رو میتونید به چندین شکل کاستمایز و تیونینگ کنید و ... واقعاً روندن هر ماشین تجربه متفاوتی داره ! مثلاً تو رده R3 هر کدوم از ماشینهای BMW و پورشه و فراری و FXX و ... ای که بازی به عنوان جایزه بهتون میده هر کدوم قابلیتهای خودشون رو دارن ! و مهارت خاص خودشون رو میخوان ! این بازی واقعاً میتونه بیش از یک سال موجبات سرگرمی دوست داران ریسینگ رو فراهم کنه !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,148
نام
حسین
من مشکلم با این بازی اینه که با عشقم یعنی bmw نمیتونم پیشرفت کنم.همش باید برم دنباله ماشینهای دیگه.من عاشق این ماشینم ولی مثل اینکه تو این بازی این ماشین به کارم نمیاد.:(
راستی یه چیزی.بهترین ریسینگه عمرمه.میتونه نامزد بهترین بازیه سال بشه.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
خدای من چقدر این کلاس R1 هیجانش بالاست فوق العاده هستش اصلا :cool::love:
فقط کافیه shifting رو روی حالت manual بزاری و صدای سینمای خانگی رو هم بلند کنی اون وقت یه سبک سنگین کنی ماشین رو خداییش مو به تن ادم سیخ میشه :biggrin1::love:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من برعکس خیلی از دوستان اصلا با این کلاسهای فضایی حال نمیکنم.یعنی نه اینکه حال نکنم خیلیم حال میده:biggrin1:ولی منظورم اینه که مثلا با کلاس A یا S خیلی بیشتر حال میکنم.
البته کلاس R3 هم خیلی دوست دارم.ولی این R1 دیگه خیلی مسخرس.خداییش لذت رانندگی که با مینی ماینر به من میده:biggrin1:با هیچ ماشینی نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر