Forza Motorsport 3

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
منم بالاخره بازی ر گرفتم، خسته نباشم !:cheesygri
ببینم میتونم حرف IGN رو تصدیق کنم یا نه !...

نباشی !

خسته رو میگم ! :biggrin1:

فقط سعی کن با بازی حال کنی ! تصدیق و تکذیب رو ... :biggrin1:

من دیروز هی میباختم ! بعد به خودم گفتم تو چیت از بقیه کمتره و ... سعی کردم موقع بازی کردن به هیچ چیزی فک نکنم و تمام مهارتم رو بکار بگیرم ! 7.5 دور رفته بودم که یهو کل کل هایی که سر بازی کرده بودم اومد جلو چشمم ( بس که داشت حال میداد ) و یهو زدم تو خاکی :( دیگه هم حوصیه نداشتم از اول بازی کنم ریوایند رو :-" ولی خدایش تحت فشار اشتباه نکردم !

تازه فهمیدم اگه تمرکز داشته باشم چقدر خوف میشه دست فرمونم ! :cool:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بچه ها این ماشین هایی رو که پایین می گم رو بگید که خود بازی میده یا نه :
Ferrari F430
Ferrari 599 GTB Fiorano
Ferrari 612 Scaggiliti درست نوشتم ؟ :D
Gallardo
این بازی Nissan GTR داره ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,117
نام
نـــــــویـــــــــد
درود

دوستان برای تست تاپ اسپید ماشین به صورت دستی نه بنچمارک کدوم پیستو پیشنهاد می کنید ؟؟؟

ممنون

تو اون پيست هاي Le ManS بري يكي هست خيلي نازه ! حدودا 1 دقيقه مسير مستقيم داري ! قشنگ ميتوني Top Speed ماشينت رو ببيني !

Le Mans Circuit de la Sarthe !
يكي ديگم هست اما مسير مستقيمش آخر پيسته !
Nurburgring Nordschleife

Sedona Raceway Park هم چند تا SpeedWay داره كه اونام خيلي خوبن !

اينم بگم كه به نظر من Fujimi Kaido خيلي قشنگه واقعا ! Amalfi هم قشنگه اما اون فضاي كوهستانيو اون آبشار زيباي Fujimi رو بيشتر دوست دارم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
تو اون پيست هاي Le ManS بري يكي هست خيلي نازه ! حدودا 1 دقيقه مسير مستقيم داري ! قشنگ ميتوني Top Speed ماشينت رو ببيني !

Le Mans Circuit de la Sarthe !
يكي ديگم هست اما مسير مستقيمش آخر پيسته !
Nurburgring Nordschleife

Sedona Raceway Park هم چند تا SpeedWay داره كه اونام خيلي خوبن !

اينم بگم كه به نظر من Fujimi Kaido خيلي قشنگه واقعا ! Amalfi هم قشنگه اما اون فضاي كوهستانيو اون آبشار زيباي Fujimi رو بيشتر دوست دارم :biggrin1:

ممنون دوست عزیز

الان با هوندا سیویک گلم 360 تا رفتم ولی دیگه بیشتر نمیشد
در صورتی که تویه بنچمارک تاپ اسپیدو زده 370 تا :confused:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
ممنون دوست عزیز

الان با هوندا سیویک گلم 360 تا رفتم ولی دیگه بیشتر نمیشد
در صورتی که تویه بنچمارک تاپ اسپیدو زده 370 تا :confused:

خوب بازی از این طبیعی تر میخواید؟:cheesygri:eek::confused:خوب معلومه چون اون 370 تا رو رو تو کارخونه رو چرخ قلتون تست شده اما این 360 تو عمل رو جادست.مثلا همین پراید تو کارخونه تست شده و 180 تا میره اما تو عمل پدرشو در بیاری بالای 175 تا نمیره:laughing:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,117
نام
نـــــــویـــــــــد
Le Mans Circuit de la Sarthe رو 17 دور زديم حدودا 1 ساعت و 8 دقيقه كلاس هم R2 :biggrin1: خسته نباشم ! لول هم 48 ! بسيار لذت بخش بود ! اين دومين مسابقه ي بسيار طولانيه من تو اين بازي بود .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Le Mans Circuit de la Sarthe رو 17 دور زديم حدودا 1 ساعت و 8 دقيقه كلاس هم R2 :biggrin1: خسته نباشم ! لول هم 48 ! بسيار لذت بخش بود ! اين دومين مسابقه ي بسيار طولانيه من تو اين بازي بود .

درجه سختی ؟ :biggrin1: ریوایند هم ... زدی ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
سلام!
خب من خیلی تلاش کردم که این بازی را فعلا انجام ندم چون می خواستم برم سراغ Dragon Age، ولی متاسفانه (:D) هر کاری می کنم نمیشه از بازی دل کند :D واقعا گیم پلی بازی بی نظیر ساخته شده و من که زیاد به شبیه ساز علاقه ندارم به شدت مجذوب بازی شدم. اینجور که معلومه حالا، حالاها باید شرمنده Dragon Age بشم :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام!
خب من خیلی تلاش کردم که این بازی را فعلا انجام ندم چون می خواستم برم سراغ Dragon Age، ولی متاسفانه (:D) هر کاری می کنم نمیشه از بازی دل کند :D واقعا گیم پلی بازی بی نظیر ساخته شده و من که زیاد به شبیه ساز علاقه ندارم به شدت مجذوب بازی شدم. اینجور که معلومه حالا، حالاها باید شرمنده Dragon Age بشم :D

راست میگی ! من هم مجبور شدم LO رو نصفه ول کنم بیام سراغ این ! BL رو هم که میخواستم بازی کنم ولی نشد ! کلاً هی نمیشه ! :biggrin1:

دوستان یه سوال این بازی 60fpsهست آیا در همه ی tvها اینطوریه یا فقط تو lcdاینطوریه؟

این بازی در همه نمایشگرها با همین فریم ریت اجرا میشه ! حالا میخواد TV باشه میخواد LCD !!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,117
نام
نـــــــویـــــــــد
درجه سختی ؟ :biggrin1: ریوایند هم ... زدی ؟

به جان خودم تاحالا از ريوايند استفاده نكردم !
درجه هم مديوم بود ! چون هم كنترل اون ماشيني كه داشتم سخت بود با آن كردن يه سري چيزا هم اينكه بايد وسط بازي ميرفتيم تعميرگاه :biggrin1: اسمشون يادم نيست ! در كل ريسك نكردم ! همي جوريش بعضي جاها ميرفتم قاطي باقاليا ! ماشين همش سُر ميخورد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر