Forza Motorsport 3

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بابا جون ! اول دیسک 1 رو بذارید ! بعد ازتون میپرسه میخواید دیسک 2 رو نصب کنید یا نه ! بعد شما میگید میخوایم ! :biggrin1: یعنی اول اوکی رو میگید یا همون (A) رو فشار میدید و بعد که دستگاه گفت دیسک دوم رو بذار ، دیسک دوم رو میذارید ! بعد شروع میکنه به اینستال کردن ! بعد که کارش رو کرد میگه دوباره دیسک یک رو بذار ! غذای ما آماده است ! نوش جان فرمایید ! :biggrin1:

lموضوع این نیست بابا جان:cheesygriما میخواهیم هردو دیسکو نصب کنیم اما گویا با این کار دستگاه قاط میزنه و فقط دیسک اول رو میشناسه:(:confused::confused:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من بازيو گرفتم اما به خاطر كنكور لعنتي و فرار از امر مضخرف ببخشيد مقدس سربازي فقط رفتم محيط بازي و گيمپلي رو تجربه كردم. يك چيز خيلي خوبه اونم طراحيه ماشيناست و يك چيز خيلي بده اونم اينكه با توجه به اينكه عادت كرده بودم تو NFS:Shift هي از تو اينه اينور اونورو نگاه كنم و تا كسي مياد سبقت بگيره بزنم دهنشو اسفالت كنم اما تو Forza اينو نداره و يك هو ميبينم يكي از سمت شاگرد ازم رد شد و من نديدمش اونقت بايد بيام از بيرون ماشين بازي كنم كه باعث ميشه همش هي جزييات ماشينرو ببينم و حواس مواسم از مسابقه پرت بشه ولي كلا بازيه باحاليه ايكاش پارسال رفته بودم دانشگاه اونوقت الان بازيو تموم كرده بودم.
راستي اگه كسي Racing wheel داره اصلا با دسته بازي نكنه اونوقت بازي براش خيلي توپتر و باحال تر ميشه. پيشنهاد من Logitech G25 هستش ميتونيد اطلاعلت كامل در مورد Racing Wheel هاي خوب و توپ رو از سايت آواژنگ بخش لوجيتك ببينيد.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
من dirt2 رو گرفتم ( همین امروز ) و امتحانش کردم ! هیجان داره ! ولی واقعی نیست ! فقط کافیه یه حرکت کوچیک به آنالوگ بدی تا فرمون تا ته بچرخه !!!! که به نظرم درست نیست !در حالی که هیجان کار رو بالاتر میبره ! و یا اینکه اصلاً حس روی خاک روندن رو نداره فقط کافیه یه بار توی Forza 3 روی خاک برونید تا بفهمید ! در کل بازیه قشنگیه ولی به لحاظ فیزیک حرف زیادی برای گفتن نداره جلوی forza 3 بیشترین چیزی هم که توش خودنمایی میکنه افکت های زیاد نوری و یا هنگام تصادف های خفیف هست که یه جورایی باعث هیجان میشه و ... گرافیکش هم که خیلی ها با Forza 3 مقایسه میکردن و میگفتن بهتره من دیدم ( البته فقط اولین پیستش رو ) ولی بافتهاش در پیست به وضوح ضعیف تر از Forza 3 هست و همینطور بافتهای داخل ماشین !!! و جور همه اینها رو نور پردازی داره میکشه انگار ! راجع به مدل سازی ماشینها هم نمیتونم نظر بدم چون مثل Forza 3 این امکان نیست تا ماشینها رو دقیق بررسی کرد !! اما در کل خوب و کامل به نظر میرسن ! در کل گرافیک Forza 3 به نظرم سر تره !

من بازيو گرفتم اما به خاطر كنكور لعنتي و فرار از امر مضخرف ببخشيد مقدس سربازي فقط رفتم محيط بازي و گيمپلي رو تجربه كردم. يك چيز خيلي خوبه اونم طراحيه ماشيناست و يك چيز خيلي بده اونم اينكه با توجه به اينكه عادت كرده بودم تو NFS:Shift هي از تو اينه اينور اونورو نگاه كنم و تا كسي مياد سبقت بگيره بزنم دهنشو اسفالت كنم اما تو Forza اينو نداره و يك هو ميبينم يكي از سمت شاگرد ازم رد شد و من نديدمش اونقت بايد بيام از بيرون ماشين بازي كنم كه باعث ميشه همش هي جزييات ماشينرو ببينم و حواس مواسم از مسابقه پرت بشه ولي كلا بازيه باحاليه ايكاش پارسال رفته بودم دانشگاه اونوقت الان بازيو تموم كرده بودم.
راستي اگه كسي Racing wheel داره اصلا با دسته بازي نكنه اونوقت بازي براش خيلي توپتر و باحال تر ميشه. پيشنهاد من Logitech G25 هستش ميتونيد اطلاعلت كامل در مورد Racing Wheel هاي خوب و توپ رو از سايت آواژنگ بخش لوجيتك ببينيد.

آنالوگ سمت راست رو بده جلو و بعد به چپ و راست حرکتش بده ! اون موقع دوربین میچرخه و آینه ها رو میتونی ببینی ! در ضمن Logitech G25 رو فکر نمی کنم با fORZA 3 همخوانی داشته باشه !

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
آقا من دیسک دوم را پیدا نکردم!

کسی میتونه لینک سالم از دانلود دیسک دوم برامون بزاره؟ (حجمش که بیشتر از 3 گیگ نیست؟!) (یا لینک مستقیم بم بدید یا لینک رپیدشر)

آخرین ویرایش:

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
منم دیروز گرفتم فقط میخوام بگم که بازی عالیه تو سبک خودش نظیر نداره دوستان با dirt2 مقایسه نکنن سبکشون فرق داره.تغییراتی که میشه رو ماشینا داد عالیه کنترل بازی حرف نداره خیلی واقعیه.به نظرم اولین بازی ریسینگ هست که میشه از داخل کابین به طور صحیح ماشینو کنترل کرد.

soheil_black

عضو جدید
Sep 27, 2006
124
نام
Soheil
به نظر منم اصلا با dirt 2 یا NFS Shift قابل مقایسه نیست چون Forza سبکش Simulator ه و باید بگم نسبت به Forza 2 خیلی پیشرفت کرده تو همه Simulator ها نظیر نداره:love:

samotras

کاربر سایت
Jul 20, 2008
47
نام
shahriar
گفتم همه جور بحثی در مورد دو بازی Froza و Dirt 2 شد گفتم قابلیتهایی هم که دو بازی ساپورت میکنن رو بگم شاید برای دوستان جالب باشه .

بغیر از تفاوت در سبک این دو بازی که Dirt 2 جزو بازی های اکشن و Froza جزو بازی های ریسینگ محسوب میشه شاید اینم جالب باشه که اصولا این دو بازی چه امکاناتی رو شامل میشن و یا ساپورت میکنن

Dirt 2قابلیت اجرا در تلویزیون هایی که 480pو720pو1080i پشتیبانی میکند در مقابل Froza فقط 480p و 720p
رزولوشن 480p -640*480,720p-1280*720,1080i-1920*1080

هر دو بازی Dolby رو پشتیبانی میکنن

Froza یک بازیکنه و فقط آفلاین
Dirt2 دو بازیکن افلاین و تا ۸ بازیکن بصورت آنلاین رو ساپورت میکنه

Dirt 2 سیستم لینک بین ۲ تا ۸ کنسول رو ساپورت میکنه
Froza --------

Dirt 2 از Streen Wheel پشتیبانی میکنه
Froza ------

Dirt2 از ثبت رکورد در لایو پشتیبانی میکنه
Froza -----

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
حالا کسانی که هارد ندارند چه جوری میتونن از محتویات دیسک 2 استفاده کنند ؟ چون انجور که من فهمیدم باید دیسک 2 را روی هارد نصب کنیم تا محتویات به بازی اضافه کنه (من هارد دارم کلی گفتم )

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
به نظر منم اصلا با dirt 2 یا NFS Shift قابل مقایسه نیست چون Forza سبکش Simulator ه و باید بگم نسبت به Forza 2 خیلی پیشرفت کرده تو همه Simulator ها نظیر نداره:love:
کاملا تائید میشه اصلا با dirt 2 یا NFS Shift قابل مقایسه نیست چون Forza سبکش Simulator ه و باید بگم نسبت به Forza 2 خیلی پیشرفت کرده :love:

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
منم بالاخره بازی رو دیروز گرفتم و باید بگم فوق العاده است... اول بازی با ماشین Audi R8 قرمز رنگ مسابقه رو شروع میکنید و واقعا محیط اطراف دیدنی است!.. من بازی رو با هارد شروع کردم؛ همونطور که دوستان گفتن مزه ی بازی بیشتر میشه..
A love of cars lives in all of us
:love:

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
والله روي برچسب بازي كه زده 1-2 player
يعني آفلاين دو نفر هم ميتونن بازي كنن. ولي عملاچك نكردم.
با نوشته روي بازي بايد باشه دوستان هم قبلا گفته بودن nfs وdirt2مولتي پلير نيستن ولي اين تا دو نفر ميشه بازي كرد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
گفتم همه جور بحثی در مورد دو بازی Froza و Dirt 2 شد گفتم قابلیتهایی هم که دو بازی ساپورت میکنن رو بگم شاید برای دوستان جالب باشه .

بغیر از تفاوت در سبک این دو بازی که Dirt 2 جزو بازی های اکشن و Froza جزو بازی های ریسینگ محسوب میشه شاید اینم جالب باشه که اصولا این دو بازی چه امکاناتی رو شامل میشن و یا ساپورت میکنن

Dirt 2قابلیت اجرا در تلویزیون هایی که 480pو720pو1080i پشتیبانی میکند در مقابل Froza فقط 480p و 720p
رزولوشن 480p -640*480,720p-1280*720,1080i-1920*1080

هر دو بازی Dolby رو پشتیبانی میکنن

Froza یک بازیکنه و فقط آفلاین
Dirt2 دو بازیکن افلاین و تا ۸ بازیکن بصورت آنلاین رو ساپورت میکنه

Dirt 2 سیستم لینک بین ۲ تا ۸ کنسول رو ساپورت میکنه
Froza --------

Dirt 2 از Streen Wheel پشتیبانی میکنه
Froza ------

Dirt2 از ثبت رکورد در لایو پشتیبانی میکنه
Froza -----
متاسفانه تمامی اطلاعاتی که در مورد مقایسه این دو بازی شما نوشتید اشتباه هست.

Dirt 2 سبکش اکشن نیست، سبک بازی Rally/Racing هست البته Arcade گونه نه به صورت شبیه سازی مثل FM3.

native resolution هر دو بازی 720p هست که البته هر دو قابلیت upscale شدن به رزولوشن های بالاتر رو دارن.
Dirt 2 در 30fps اجرا می شه در صورتی که FM3 در 60fps اجرا می شه.

FM3 قابلیت دو بازیکن به صورت آفلاین (split-screen) و نیز 8 بازیکن به صورت آنلاین رو پشتیبانی می کند. هر دو در حالت سیستم لینک باز بین 2 تا 8 نفر رو پشتیبانی می کنند. هر دو از فرمان های ساپرت شده برای 360 پشتبانی می کنند (که در FM3 به صورت کاملاً حرفه ای این پشتیبانی صورت گرفته) و بالاخره هر دو دارای سیستم ثبت رکورد یا leaderboard هستند که در مورد FM3، این بازی یکی از کاملترین سیستم های leaderboard رو در تمام بازی های 360 داره.

لطفاً دفعه بعدی که خواستید مقایسه کنید کمی بیشتر تحقیق کنید اول.

• Like
Reactions: aliatlas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر