Forza Motorsport 3

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
نه دوست خوبم .. من میم آخه اینا این همه روی جزئیات کار کردن پس چرا اینجارو سوتی دادن ... شما اون ویدئو که دارن بوگاتی 2009 رو اسکن می کنن رو دیدی !؟ من دلم بخاطر همین زحمتاشونه که میسوزه:(
اینم ویدئو بوگاتی 2009 : http://www.gametrailers.com/video/2009-bugatti-forza-motorsport/55781

بابا مساله مهمی نیست زیاد ! میتونی فکر کنی که ماشینها دنده اتومات هستن ! که اگه از تعویض دنده اتوماتیک در آپشن بازی استفاده میکنی کاملاً قابل توجیهه ! و یا اینکه تعویض دنده بواسطه دکمه هایی که روی فرمان هست انجام میشه ، که اینم یه چیز مرسومی شده و تخیلی نیست !

اینها رو نگفتم که اشکال بازی رو نفی کنم ! گفتم که زیاد فکر این نکات رو نکنی !! و ناراحت نشی ! :smile:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خوب نظرت درمورد اینکه تو بازی دنده عوض نمی کنه چیه !؟
نظر من اینه که کسی که forza رو می خواد به خاطر عوض کردن دنده بازی کنه اصلاً بازی نکنه خیلی بهتره.
بعد از این همه تبلیغ هم من نمی فهمم یعنی چی هی تکرار می کنی؟ مگه اینا تبلیغ کرده بودن که باید راننده دنده عوض کنه؟ نکته ای مثل شبیه سازی فشار لاستیک که تو یه بازی simulation حتی از دوربین cockpit هم مهمتره هیچ کس در موردش صحبت نمی کنه ولی یه دنده عوض کردن ببین چه داستانی درست کرده برای این بازی.
البته شکی هم در این موضوع ندارم که اکثراً 1-2 هفته بیشتر این بازی رو بازی نمی کنن دقیقاً مثل Forza2 چون سازندگان گفتن که این بازی حتی از شماره 2 هم تا حدودی سخت تر و طبیعی تر شده.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
دوستان من دوست دارم بدونم ، اینکه تو بازی دست یارو به پایین دنده رو عوض کنه چه تاثیری تو بازی داره ؟
چون من هرچی فکر می کنم اگه بخوای توجه کنی که یارو دنده داره عوض می کنه میری تو در و دیوار ! دوستان مطمئن هستن تا حالا Forza 2 و GT بازی کردن ؟! چون تو اونا هم کلا وقت عوض کردن دوربین نداشتی چون یه اشتباه کار تموم بود !
البته همون طوری که Lich king گفتن نهایت Forza بازی کردن 2 هفته هست ! اینو زیاد دیدم ! بعد میگن ما ته بازی هستیم ! یه همچین بازیی هایی کم کم 1 سال زمان می خواد تا همه کار های لازم رو توش انجام بدی و کامل Pro بشی ! NFS که بازی نمی کنی !
Forza و GT هم که خدا رو شکر از روز اول کاملا Simulate بودن و همیشه سخت که خودش واقعا باعث جذابیتشون میشد ! حالا این وسط با این همه توضیح و این حرف ها ، داستان دنده عوض نکردن چه مشکلی بزرگی واسه دوستان ایجاد کرده ؟ من که نمی فهمم

بعد دوستان میگن کوتاهی و اشتباه ! آخه کدوم اشتباه ! درست کردن انیمیشن دنده عوض کردن ، اونم با جزییاتی که در ساخت دست راننده به کار رفته ، حد اکثر یک ماه زمان می بره. اونم با وجود بخش هایی مثل فیزیک و به واقعیت نزدیک کردن گیم پلی ( گشتاور و چسبندگی و ... ) که خودشون خیلی زمان گیر هستن و اینکه وقت اضافه ندارن واسه این کار های پیش پا افتاده واقعا انجامش ندن بهتره و این وقت رو اختصاص بدن به بهتر کردن گیم پلی ! تازه یه جا خوندم برای بعضی از ماشین ، حتی استفاده اختیاری از چسبندگی و ... هم که رو مدل واقعی وجود داره ، رو به بازی اضافه کردن ! وجود این بخش ها انقدر بزرگ هست که یه انیمیشن تاثیری در بازی نداشته باشه ! این موضوع هم باید به خاطر داشت که Turn 10 مدت وقتی که داشته خیلی کم بوده و تو این مدت خصوصیت تک تک ماشین ها متفاوت هست و هر کدوم نیازمند تحقیقات جدا گانه در مورد شتاب ، فیزیک ، صدا ، گشتاور ، چسبندگی ، هندلینگ و ... و در کنار این ها مدلینگ فوق العاده خود ماشین ها و محیط هم هست که خیلی وقت می خواد ! حتی با وجود اینکه ماشین ها در چند استودیو طراحی شدن ! فیزیک هم که یه مسئله دیگس ! اما همون موارد گیم پلی که در بالا گفتم کافیه تا بازی کاملا عالی باشه ! Customize کردن Tuning هم که در هیچ بازیی به این وسعت وجود نداره !
امیدوارم دوستان قانع شده باشن !!!

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نظر من اینه که کسی که forza رو می خواد به خاطر عوض کردن دنده بازی کنه اصلاً بازی نکنه خیلی بهتره.
Correct!!
خداوکیل اگه خود سازنده ها راجع به اینجور مسائل چیزی نمی گفتن etc Day & Night Cycle/No Gear Up or Down Animation هیچ کس خم به ابرو نمی آورد ولی همین که بنده خدا یه چیزی گفت همه میگن حیف شد چون مهمترین نکته برای من همین بود!!
مثلاً هیچ کس به خدای Customize بودن بازی توجهی نمی کنه فقط میگن حیف که انیمیشن دنده عوض کردن تو بازی نیست!!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,044
نام
نـــــــویـــــــــد
Correct!!
خداوکیل اگه خود سازنده ها راجع به اینجور مسائل چیزی نمی گفتن etc Day & Night Cycle/No Gear Up or Down Animation هیچ کس خم به ابرو نمی آورد ولی همین که بنده خدا یه چیزی گفت همه میگن حیف شد چون مهمترین نکته برای من همین بود!!
مثلاً هیچ کس به خدای Customize بودن بازی توجهی نمی کنه فقط میگن حیف که انیمیشن دنده عوض کردن تو بازی نیست!!

خب معمولا اين جور موقع ها همه ميرن دنبال كوچكترين ضعف بازي ! حالا نميدونم چرا ! اما چيزي كه مشخصه اينه كه فورزا خيلي نكات مثبت زيادي داره ! تمامش هم تو اون مصاحبه ذكر شده بود !

حالا 3 روز به دمو مونده ! فقط خدا كنه حجمش زيادي بالا نباشه !

:biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من الان دارم NFS بازی میکنم.AUDI R8 همون ماشینی که تو فورزا 3 تبلیغ میشه.رو الان برداشتم دارم باهاش میرم فضا.واقعا ماشین افسانه ایی هست.تا حالا با هیچ ماشینی مثل این حال نکردم.
من موندم این NFS که آئودی رو تونسته انقدر عالی طراحی کنه فورزا 3 که انقدر طراحی قوی ایی داره و انقدر روش کار کردن اونا چجوری این ماشین رو طراحی کردن.واقعا باید بی نظیر باشه.

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
خب معمولا اين جور موقع ها همه ميرن دنبال كوچكترين ضعف بازي ! حالا نميدونم چرا ! اما چيزي كه مشخصه اينه كه فورزا خيلي نكات مثبت زيادي داره ! تمامش هم تو اون مصاحبه ذكر شده بود !

100% تایید میشه همه منتظره یه ضعف اند که ارزش بازی رو پایین بیارن :smile: ولی انقدر عالیه این بازی که به چشم نمی یاد .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

نکته جالب تو این عکسها برای من اینه که از پس زمینه های موجود در پیست های زیبا و منحصر بفردش ( من شبیه اینها تو بازی های ریسینگ دیگه ندیدم ! به بزرگی خودتون ببخشید ! ) استفاده نمیکنه ! و از پیستهای عادیش استفاده میکنه ( البته الان عادی شدن !! :laughing: )

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد

من اصلاً سعی ندارم نظر همه رو عوض کنم ولی همون "همه"بهتره یکم قبل از ابراز نامیدی شدید و نسبت دادن صفاتی مثل آشغال و غیره به بازی یکم تامل کنن میزان چیزایی که بازی به مخاطب ارائه میده با نواقص مقایسه کنن و نتیجه بگیرن...
کسایی که از نبود چنین انیمیشنی ایراد گرفتن قاعدتاً از دوستداران سبک ریسینگ هستن و بدون شک بالای 90% طرفداران ریسینگ GRID رو تجربه کردن،برین توی تاپیک GRID جستجو کنین،حرام از یه دونه پست راجع به انمیشن عوض کردن دنده توسط راننده(که انصافاً خیلی زیبا هم ساخته شده بود)!!
پس دوستان خواهشاً الکی شلوغش نکنیم.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من تریلر جدید این بازی رو دیدم.همون مرحلهء e3 .:eek:جزییات خیلی خیلی بالا بود.خدا کنه همهء مراحلش همینطور عالی طراحی شده باشه.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آقایون و شاید هم بینمون خانوم ها.اگه این بازی بتونه in game بازی گرافیکش نه مثل این عکس ها بلکه خیلی نزدیک به گرافیک این عکس ها باشه من به شخصه برای این پشتکار و حمایتشون این بازی رو اورجینال میخرم:cheesygriاما اگه ... من ...من....:evil::evil::evil::evil::evil:

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
آقایون و شاید هم بینمون خانوم ها.اگه این بازی بتونه in game بازی گرافیکش نه مثل این عکس ها بلکه خیلی نزدیک به گرافیک این عکس ها باشه من به شخصه برای این پشتکار و حمایتشون این بازی رو اورجینال میخرم:cheesygriاما اگه ... من ...من....:evil::evil::evil::evil::evil:
:love:واقعا بازی خوبیه بایدم بازیو اورجینال بخری:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر