Forza Motorsport 3

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من که باور نمیکنم گرافیک بازی همچین چیزی باشه ! یعنی چشمام داره درست می بینه ؟! اصل قابل باور نیست این عکس ها انگاری فیلم هستند !

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
من که باور نمیکنم گرافیک بازی همچین چیزی باشه ! یعنی چشمام داره درست می بینه ؟! اصل قابل باور نیست این عکس ها انگاری فیلم هستند !
قبلا هم گفته شده که این ها در Photo Mode هستن که با گرافیک بازی فرق میکنه.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
فوتو مد فقط آنتی الایزینگ رو میبره بالا ... :biggrin1: خیلی فرق نداره ... :biggrin1:
گرافیک این بازی خدایه ... :love:

البته AA همچین موضوع ساده و الکی هم نیست که بگیم فقط AA میاد پایین ! اما با این وجود برای Forza 3 با داشتن فیزیک خیلی قوی و قسمت Customize کردن فوق العاده و بخش های دیگه (که تمام این بخش ها تو هیچ بازی ریسینگ دیگه ای با این گستردگی نیست) ، واقعا گرافیک بازی عالی و AA هم تو گرافیک های in game اومده هم خیلی خوبه ! با این وجود گرافیک تو نسخه اصلی معلوم میشه ! قبلا هم گفتم گرافیک in game تو نسخه اصلی بالاتر از تریلر ها و پایین تر از تصاویر هست.

آخرین ویرایش:

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
خب دوستان Gamersyde در کنفرانسی شرکت کرده که مایکروسافت نسخه نهایی Forza 3 رو برای عده ای محدود نشون داده و 4 ویدیو از این کنفرانس در این سایت قرار داده شده :

فقط می تونم بگم همه چیز فوق العادس ! گرافیک هم خیلی به عکس ها نزدیک شده. ! اما مهم گیم پلی هست که فکر کنم هرکسی رو پای بازی نگه داره
خودتون باید ببینید تا متوجه بشید !

http://gamersyde.com/news_more_forza_3_-8531_en.html

اینم توضیحات خودGamersyde

I'm just back from a press conference from Microsoft about Forza Motorsport 3 where I got to film the final version of the game in motion. I've had quite a few issues with the camera but some videos turned alright, like this first one running at 60 fps :)
Update 3: This time I'm done for good with the second and last part of the Fujimi Kaido video
.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,739
نام
امیر
تا حالا تو عمرم اينقدر درختها رو نديدم تو بازي طبيعي طراحي بشن:eek: چقدر رو تماشا چي ها كارشده :eek:ديگه حالت عروسكي ندارن!نوري كه رو ساختمونا افتاده حيرت انگيزه:eek:
آسفالت ها هم فك ميندازه:eek:
اين 3تا وديويي كه من ديدم از عكس ها هم بهتر بود مطمٍني اين واقعيه؟

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
تا حالا تو عمرم اينقدر درختها رو نديدم تو بازي طبيعي طراحي بشن:eek: چقدر رو تماشا چي ها كارشده :eek:ديگه حالت عروسكي ندارن!نوري كه رو ساختمونا افتاده حيرت انگيزه:eek:
آسفالت ها هم فك ميندازه:eek:
اين 3تا وديويي كه من ديدم از عكس ها هم بهتر بود مطمٍني اين واقعيه؟

خودش که نوشته نسخه نهایی بوده که مایکروسافت تو یه کنفرانس پخش کرده :

I'm just back from a press conference from Microsoft about Forza Motorsport 3 where I got to film the final version of the game in motion

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب دوستان Gamersyde در کنفرانسی شرکت کرده که مایکروسافت نسخه نهایی Forza 3 رو برای عده ای محدود نشون داده و 4 ویدیو از این کنفرانس در این سایت قرار داده شده :

فقط می تونم بگم همه چیز فوق العادس ! گرافیک هم خیلی به عکس ها نزدیک شده. ! اما مهم گیم پلی هست که فکر کنم هرکسی رو پای بازی نگه داره
خودتون باید ببینید تا متوجه بشید !

http://gamersyde.com/news_more_forza_3_-8531_en.html

اینم توضیحات خودGamersyde

.

همیشه خوش خبر باشی !! :smile:

چقدر من از این بازی تعریف و تمجید کردم ! به جون خودم اگه همچین کیفیت و گرافیکی نداشت دیگه روم نمیشد اصلاً اسم Forza رو بیارم !! چه برسه به 3 اش !! :laughing:

ولی با این اوصاف باید سرم رو بالا بگیرم مثل یه مرد !!!!! بگم به به !! :love: عجب بازیی و ... :biggrin1:

یعنی همون چیزهایی رو که انتظار داشتم دارم میبینیم تو بازی ! محیط زیبا و رنگ آمیزی پویا همراه با مدل سازی و نور پردازی زیبا !! فیزیک ماشینها و ... ! :love:

خلاصه خیر ببینی با این خبر خوبت ! :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
محیطهای بازی واقعآ زیبا طراحی شده و یه حس خوبی شبیه NFS: Hot Pursuit 2 بهم میده. دوستانی که نمیتونن ویدئو رو ببینن , روی این لینک کلیک کنن تا عکس gif رو که از این محیط تهیه شده ببینن.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
خب فکر کنم دیگه بحثو جدل در مورد گرافیک این بازی تموم شد!(به امید خدا:))
واقعاً گرافیک بازی در حد تیم ملیه...
خدایی همچین گرافیکی با 60 fps خیلی جذاب و کولاکه...
دوست عزیز بابت Video ممنون...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کسانی که این ویدئو های آخری رو ندیدن به هر طریقی که میتونن حتما ببینن :o

من که هنوز در هنگ به سر میبرم :D حالا این سازندگان میگفتن به علت اینکه مایکرو پاشو گذاشته رو خرشون که زود تموم شه بازی نتونستن زیاد روی محیط مانور بدن. حالا اگه وقت داشتن مانور میدادن دیگه چی می شد :eek:

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
خب فکر کنم دیگه بحثو جدل در مورد گرافیک این بازی تموم شد!(به امید خدا:))
واقعاً گرافیک بازی در حد تیم ملیه...
خدایی همچین گرافیکی با 60 fps خیلی جذاب و کولاکه...
دوست عزیز بابت Video ممنون...

امیرعلی هستم

البته دوستان اگه تا حالا ندیدن ، دقیقا دو تا ویدیویی که محیط رو به خوبی نشون میداد ، به درخواست مایکروسافت از روی سایت برداشته شده ! :biggrin1:
اما به نظر خودم نرمی حرکت و کلا گیم پلی خیلی طبیعی و خوب بود ، گرافیک هم واقعا به عکس هایی که پخش می کردن نزدیک شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر