Forza Motorsport 3

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دستکاری چیه ! :D عکسهایی هست که از خود بازی گرفته شده. یعنی gamersyde مثلآ توش تغییر داده ؟!
اون که محو شده هم میتونه مثلآ برای یکی از بازیکنا باشه که زده توی خاکی و بعد ماشین رو reset کرده (معمولآ وقتی ماشین reset میشه تا یکی دو ثانیه این طوری هست تا بقیه بهش نخورن)

نه ! فقط بنتلی نیست ! یه عکس محو دیگه روش هست ! کوه و درخت و یه پل آهنی و ... همش محو ! در حالی که اون پیست اصلاً کوهی دور و برش نیست !! :eek:

جدی میگم ! عکس رو بزرگ کنید ! ببینید ! نمیدونم من چشمام مشکل داره یا عکسها ! آخه اون شکستگی ها رو هم تو اون عکسه دیدم شما ندیدی !! :biggrin1::laughing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
الآن رفتم تریلر (مربوط به Intro ـی بازی) رو دیدم ! توی اون لحظه , اجزای صفحه (مثل مسیر و ماشینهای غیر از Audi) محو میشن و جاشون رو به ماشینهای دیگه میدن (یعنی خواستن تنوع بالای ماشینها رو نشون بدن) دقیقآ جایی که اون ماشین در حال محو شدن هست عکس گرفته شده ! تریلر رو ببینین متوجه میشین !

vlcsnap-1802130.png

آخرین ویرایش:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
اگه اینترنت پر سرعت دارید این ویدیو 720p رو دانلود کنید چیزای جالبی نشون میده در مورده تایرها هم چیزای خوبی میگه (خوش به حالشون چه چیزایی سوار میشن:(():
http://download.microsoft.com/downl...-4025-9651-747716267486/FM3_turn10_lemans.mp4

از اینجا هم میتونید کیفیت پایین تر رو تماشا کنید:
http://forzamotorsport.net/en-us/media/videos/default.htm?categoryid=164#/video/801/

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اصلا دوست ندارم اینو بگم اما تمام عکس ها برای فروش بیشتر بود.:((به نظر من به خاطر این عکس ها باید دادگاهی شن:mad:.من عکس های داخل بازی بدون دستکاری و تریلر هایی از داخل بازی رو پیدا کردم که به جای بحث در مورد گرافیکش باید در مورد ارزش خرید داره یا نه بحث شه.کلا زمین تا آسمون فرق دارن:mad::sick:
اینم سایتی که عکس های واقعی رو داره:www.gamersyde.com
چند تا عکس واقعی:
image_forza_motorsport_3-11111-1856_0014.jpg
image_forza_motorsport_3-11111-1856_0015.jpg

اینا رو گذاشته بودم که البته اینا خیلی قدیمی بودن و کمی کیفیتشون بعد از 2 ماه بیشتر شده

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
همین سایت یک سری عکس از Dirt 2 گذاشته که وقتی دیدمشون داشتم بالا میاوردم
از بس گرافیک ضعیف بود
من dirt 2 رو نگرفتم که ببینم این طوری هست یا نه

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
من نمی دونم آخه واجبه ماشین سواری کنید!
خوشبختانه شیفت هم اومده برین بگیرین بازی کنین. از این بازی بکشین بیرون. هر چند می دونم که چه این بازی چه GT5 و چه حتی اگر بازی بسازن که خود واقعیت باشه شما تا اون بازی بیاد خودتونو می کشید اما به محض اینکه بیاد اصلا بازیش رو هم نمی گیرید چه برسه به اینکه بخواید تمومش کنید (آن هم بازی های خشکی مثل فورزا).
همین فورزا 2 رو هم 100% مطمئن هستم که خیلی ها اصلا تمام منوهای بازی رو هم کامل ندیدن چه برسه به بازیش!
من خودم به محض اینکه بازی اومد یک مسابقه ترتیب می دم... ببینیم چند نفر شرکت می کنند؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بابا ! چه خبرتون شده ؟ چرا اینقدر روضه میخونید ! بس که اومدید اه و اوه کردید دیشب که داشتم میخوابیدم به این فک می کردم که گرافیک Forza 3 از شیفت بهتر هست یا نه !!!!!!!!!!!

امروز رفتم وبدئو ها رو یکی یکی دیدم و به این نتیجه رسیدم که بازی گرافیکش شاخه ! رفتم گرافیک طولانیه از گیم پلی رو نگاه کردم ( که اولش ماشین قرمزه هست ) چیز بدی ندیدم ! همونی بود که انتظار داشتم ! رفتم با گرافیک GT5p مقایسه کردم ( ویدئوی بررسی سایت gametrailers ) دیدم تفاوت چندانی ندارن ! البته به قول داداشم ( که اصلاً ریسینگ باز نیست ! با اینکه بازیباز تیره !!! ) نمای کاکپیتها رو براش گذاشتم ! گفت Forza 3 طبیعی تره به نظرش ! ( نمیگم حرفش سنده ها ! فقظ نظر شخصیش رو گفت و روحش هم خبر نداره دارم نظرش رو اینجا می نویسم !! )

در کل بازی بازی عالیی هست و الکی نیاید روضه بخونید ! گذاشتم ویدئو ها تا آخر پر بشن ، تا بهتر بررسی کنم !

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,724
نام
امیر
اون سه تا عكسي كه اون دوستمون اون بالا گذاشتن از FMS2هم آشغال تره آخه آدم عاقل باور ميكنه اينFMS3باشه!:confused:
بعد نميدونم چرا دوستان اينقدر دوست دارن اين بازي رو خراب كنن(البته ميدونم برا چيه!:laughing:)
چرا شما اون همه عكس خفن رو ميگيد الكيه اون دموي E3هم الكيه اونوقت اين دموي نه چندان رسمي و اين چارتا عكس بيخودي راسته:mad:
فورزا 2خشك نبود شبيه سازي بود شما كه بازي شبيه سازي (به قول خودت خشك ) دوست نداري بازي نكن همون shift(:sick::sick::sick:)رو بازي كنيد
ببخشيد اما ناراحت شدم اين همه بد گفته بوديد در مورد Forza3

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به نظرت تریلری که HUD داره و رو سایت خود بازی هم هست دروغ
شما خوب والا...

نه دروغ نیست ! گیفیت نداره ! شما این تریلر رو ببین !

http://www.gametrailers.com/video/pax-09-forza-motorsport/55852

با این یکی مقایسه کن !

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-gran-turismo/33540

بخصوص قسمتهایی که از گیم پلی هستند ! نمیخوام بگم ( نگفته معلومه ! :-":biggrin1: ) کدوم بهتره کدوم بدتر ! میگم تفاوت آنچنانیی ندارن ! مگر شدت نور که تو یکی زیاده تو یکی کمه !

اینم دو تا عکس از تریلر اولیه ( گرافیک واقعی بازی همراه با افت کیفیت )

3vqciqk9qxzufv6lxwqi.jpg

rgb8fmb81knlrgds4rj0.jpg

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,320
نام
سروش
من فکر میکنم این شات های جدید و ترایلر ها مشکل تصویر دارن فشرده ان می گی نه حالا صبر کن تا دمو بیاد
می بینی اون تصاویر بالا هم cam هست

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,135
بابا یه چند روزی صبر کنید دموش بیاد دیگه. کشتید خودتونو.
هرچند میترسم اون موقع هم بیایید از چشمهای همدیگه ایراد بگیرید!

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
من که شماره دوم این بازی رو شب و روز بازی کردم و به پایان رسوندم
در این که گرافیک غولی داره هم شکی نیست چون تو E3 به صورت HD دیدم

فقط برام کار های اون سایت مشکوک میزنه که screenshot های اونطوری میزاره
کاری که با dirt 2 هم کرد اما در real game footage قضیه چیز دیگری بود و بس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟