Forza Motorsport 3

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
ميبخشيد دوستان من يه سوال ديگه از شما دارم . شما فكر ميكنيد چرا قابليت تغييرات آب و هوا روي forza 3 وجود نداره. به هر حال اين مورد ميتونه بازي رو خيلي جذاب كنه. آيا اين مطلب به خود سخت افزار xbox 360 بر ميگرده كه مثلا نميتونه اين كار رو انجام بده ( من خودم با اين مطلب كه سخت افزار xbox 360 نميتونه اين كار رو انجام بده كاملا مخالفم ولي چون توي چند تا پست بعضي ها به اين موضوع اشاره كردند ميخواستم مطمئن بشم ) . در كل دليل نبود تغييرات آب و هوا در forza 3 به نظر شما چي هست و چه چيزي باعث شده كه اين قابليت در فرزا نباشه؟ ممنون از توجه شما.

اصلا ربطی به سخت افزار xbox نداره و حتی کمپانی که داره بازی رو میسازه:eek:فقط مربوط میشه به ماکروسافت:eek:طبق چیزایی که سازندهاش گفتن قرار بود تمام این موارد باشه حتی بارنگی شدید و لیز شدن سطح جاده و همچنین تاثیر گرمای شدید روی داغ شدن موتور ماشین و لاستیک و منفجر شدن لاستیک:eek:یعنی یه بازی کامل کامل که دیگه کسی نمیتونست مشکلی ازش بگیره اما بازی حدود یک سال بیشتر طول میکشید اما ماکروسافت به ما(بازی سازه) فشار آورد تا هرچه سریع تر ساخت بازی تمام بشه.حساب کنید دارید با 250 تا میرئنید رعد و برق بزنه بارون بباره و....:((انشا الاه در forza 4

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ترکیدم ! عجب چیزی شده !

آقایون توجه کنید تو این ویدئو به صورت خیلی زیبای بیشتر خصوصیات Forza 3 از قبیل مسابقات کریر ، خرید و فروش ماشینها از طریق لایو ( فک کنم شامل ماشینهایی که خودتون هم طراحی میکنید هم میشه ! یعنی میتونید بفروشیدشون ! ) و قابلیت ریوایند و دمیج !!!!!!! بله درست شنیدید !! دمیج از نوعی که باعث میشه کف ماشینتون آفتاب بخوره !! :laughing: ( از نیمه های ویدئو به اونور جذابیتش بیشتره چون میره سراغ گیم پلی !! ) گرافیک رو هم که نگو !! من هر چی بیشتر دقت میکنم تا مشکلاتی رو که تو چندتا عکس اولیه دیدم دوباره ببینم نمیشه ! ایشالله ویدئو با کیفیت ترش میاد هم ما رو سر بلند میکنه ( که روی کیفیت این بازی خیلی حرف زدیم !! ) و هم چشم بدبینان رو باز !! :biggrin1: دیگه حرف بیخود نمیزنم ! برید ببینید ! حالش رو ببرید ! :love:

http://www.giantbomb.com/giant-bomb-at-pax-09-forza-motorsport-3-demo/17-1315/

هی میخوام حرف مفت نزنم نمیشه ! آقا دمیجش فوقالعاده بهتر شده ! تو Forza 2 یه بار خود رو کشتم تا با صد جور تصادف سپر آئودی TT رو بندازم !! نشد که نشد !! ماشین از کار افتاد ! ولی سپر نیافتاد !! :laughing: ولی تو این یکی شماره دمیج خیلی بهتر کار شده ! ماشین در اثر شدت برخورد پرتاب میشه تو هوا رنگش میره قطعاتش کنده میشن و دفورمیشن داره !!

نترسید ! اونایی که حوصله تصادف و ... ندارن میتونن ریوایند کنن ( زمان رو برگردونن ) و دوباره به راهشون ادامه بدن !! ولی خیلی کیف داره حریفت رو بترکونی !! بزنی تو دیوار و .... !! :laughing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
تو Forza 2 یه بار خود رو کشتم تا با صد جور تصادف سپر آئودی TT رو بندازم !! نشد که نشد !! ماشین از کار افتاد ! ولی سپر نیافتاد !! :laughing: ولی تو این یکی شماره دمیج خیلی بهتر کار شده ! ماشین در اثر شدت برخورد پرتاب میشه تو هوا رنگش میره قطعاتش کنده میشن و دفورمیشن داره !!
این بستگی به شرکت صاحب ماشین داره که ایا اجازه این کار رو به سازنده بده یا نه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دو تا فیلم با کیفیت 720p برای اولین بار از این بازی اومده که دیدنش مخصوصاً برای کسایی که واقعاً می خوان ببین گرافیک بازی چیه خوبه.
ویدئوی اول همون فیلم تبلیغ Bugatti Veyron هست ولی با کیفیت 720p.
http://download.microsoft.com/downl...B527-29AAE8E8A5A2/forza3_veyron_720p_esrb.mp4
(حجم: 216مگابایت)
ویدئوی دوم هم اولین ویدئو 720p از گیم پلی مستقیم بازی بدون هیچ گونه دستکاری و ف یلترینگ هست که در مورد گرافیک بازی از روی این ویدئو می شه صحبت کرد. (فقط مشکلش اینه که ماشینایی رو انتخاب کردن که به دلیل سفارشی بودن برای مسابقه جزییات زیادی در قسمت های داخل و چراغ و ... ندارن.)
http://download.microsoft.com/downl...-808C-4C9D8774B624/FM3_Gameplay_Vid1_720P.wmv
(حجم: 109مگابایت)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر