Forza Motorsport 3

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اینم لیست 17 تا ماشین ژاپنی که امروز توسط تیم سازنده تایید شد :

Production 2009 Lexus IS F
Production 2008 Infiniti G37 Coupe Sport
Production 2009 Mazda Mazdaspeed 3
Production 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
Production 2010 Nissan 370Z
Production 2009 Nissan Versa SL
Production 2008 Subaru Impreza WRX STi
Production 2008 Toyota Yaris S
Production 2009 Honda Fit Sport
Race Car 2008 Nissan #12 CALSONIC IMPUL GT-R
Race Car 2008 Nissan #23 XANAVI NISMO GT-R
Race Car 2008 Nissan #24 ADVAN Clarion GT-R
Race Car 1997 Nissan #23 Nissan Motorsports R390
Race Car 2008 Nissan #3 YellowHat YMS TOMICA GT-R
Race Car 2008 Toyota #25 ECLIPSE ADVAN SC430
Race Car 2008 Toyota #36 PETRONAS TOM’S SC430
Race Car 2008 Toyota #6 ENEOS SC430​

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
اینم لیست 17 تا ماشین ژاپنی که امروز توسط تیم سازنده تایید شد :

Production 2009 Lexus IS F
Production 2008 Infiniti G37 Coupe Sport
Production 2009 Mazda Mazdaspeed 3
Production 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
Production 2010 Nissan 370Z
Production 2009 Nissan Versa SL
Production 2008 Subaru Impreza WRX STi
Production 2008 Toyota Yaris S
Production 2009 Honda Fit Sport
Race Car 2008 Nissan #12 CALSONIC IMPUL GT-R
Race Car 2008 Nissan #23 XANAVI NISMO GT-R
Race Car 2008 Nissan #24 ADVAN Clarion GT-R
Race Car 1997 Nissan #23 Nissan Motorsports R390
Race Car 2008 Nissan #3 YellowHat YMS TOMICA GT-R
Race Car 2008 Toyota #25 ECLIPSE ADVAN SC430
Race Car 2008 Toyota #36 PETRONAS TOM’S SC430
Race Car 2008 Toyota #6 ENEOS SC430​
دستت درد نکنه:hug:
میگم هیچ لیست جامعی وجود نداره؟که ببینیم تا الآن چه ماشینایی توش هست؟

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
دستت درد نکنه:hug:

میگم هیچ لیست جامعی وجود نداره؟که ببینیم تا الآن چه ماشینایی توش هست؟​

والا ممد جان یه لیست تعدادی از طرفداران بازی از روی تریلر هایی که تا بحال دیده بودن درست کرده بودن که حدودا فکر میکنم 50 تا ماشین بود و توی صفحات قبل هست
ولی نه هنوز لیست جامعی ندادن (فقط تعدادش)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا میشه یکی لینک این Turn 10 رو بده ببینم واقعا تایید کرده این عکس ها از انجین خود بازی هست یا نه !
من باورم نمیشه !

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
اقا میشه یکی لینک این Turn 10 رو بده ببینم واقعا تایید کرده این عکس ها از انجین خود بازی هست یا نه !
من باورم نمیشه !
آره نیما تایید کردن...
توی E3 هم چندینو چند بار مدیر Turn 10 که اومده بود روی سن گفت اینا همه تصاویر توی بازی هستند،موتور گرافیک بازی رو عوض کردیم و مهمتر از همه بازی روی 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه...
چندتا تریلر هم هست که اولشون می نویسه All Following are in game footage...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من خیلی رو عکسا دقت کردم و مطمئنم نمیتونن همچین چیزی در بیارن مخصوصا او مزدایی که رنگ نوک مدادیش تو عکس هست کپ واقعی هست !
قبول کن ممد جان یه ذره غیر واقعی میزنه !

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
من خیلی رو عکسا دقت کردم و مطمئنم نمیتونن همچین چیزی در بیارن مخصوصا او مزدایی که رنگ نوک مدادیش تو عکس هست کپ واقعی هست !
قبول کن ممد جان یه ذره غیر واقعی میزنه !
کاملاً قبول دارم ولی دوست ندارم قبول کنم:biggrin1:
بابا ما که چیزی نمیدونیم:-"شاید واقعاً همینطوری باشه(یعنی امیدوارم همینطوری باشه:biggrin1:)
تا عرضه ی بازی...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من باورم نمیشه !
این عکس ها همشون در حالت photomode بازی هست که از خود بازی گرفته شده. یعنی شما می تونی مثل خیلی از بازی های racing دیگه از وسط بازی عکس بگیری. حالا تفاوت این photomode با حالت اصلی گیم پلی هم فقط در اضافه شدن میزان قابل توجهی AA و همچنین افزایش motion blur و مقدار کمی افکت تصویری برای زیباتر و طبیعی تر شدن تصویر هست. ولی آبجکت ها و تکسچر ها در حالت photomode و gameplay فرقی با هم ندارن یعنی شما این ماشین هایی که در این عکسا می بینی دقیقاً در بازی هم همین شکل هستن با این تفاوت که AA کمتری دارن و تصویر هم به این میزان مات نیست. از حالت نورپردازی روی ماشین هم خیلی راجت می شه فهمید که این تصاویر از داخل بازی و realtime هستن.

لینک از turn10م که تایید کرده باشه این تصاویری رو که اومده و در آینده باز هم میاد، من خیلی وقت پیش گذاشته بودم که در همون نمایش e3 اعلام شد و باز هم می گذارم برای شما:
[LTR]Forza 3 Screenshots and Videos. We released a generous helping of Forza Motorsport 3 screenshots and videos this week. If you haven't seen them yet, go check 'em out in our Media Gallery. There are some things you should know about these screenshots. First of all, at Turn 10, we don't bullshot -- which means everything you see here is real-time taken from in-game gameplay. The E3 batch was taken back in early May, and given how the development process works, the game is improving just about daily, so the bottomline is that these screenshots are from a work-in-progress. Naturally, the game will actually look better by the time it comes out later this fall. The reason why you might have mistaken these screenshots as faked, touched-up, or embellished art is because Forza 3 is an exceedingly gorgeous game.
http://forzamotorsport.net/en-us/fm3_factsheet.htm[/LTR]
اینم توضیحی هست که یکی از سازندگان بازی در مورد این تصاویر جدید که پرسیدن چقدر با gameplay بازی تفاوت داره چند روز پیش داده شده:
[LTR]My point is that photomode is basically the game engine paused, with added post-effects that you don't get during gameplay (some AA, motion blur, and DOF) [/LTR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر