Forza Motorsport 3

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
دوست عزیز انتخابت اشتباه بوده. این بازی شبیه ساز رانندگی هست نه بازی آرکید. :biggrin1:
برادر این شبیه سازه رانندگی هست و خیلی فراتر از 1 بازی !
شما آرکید بازی کن عشق کن , یه وقت تو حالت واقعی یهو دستی نکشیا توهم nfs بگیرتت ... :biggrin1:

اگه شبیه سازیه مشکلی نیست من خوشم نیومد
من دوست دارم نابود کنم همه چیزرو تو بازی اکشن بکشم و تو بازی ماشین تا میتونیم سریع برم و لذت ببرم
مثلا از hitman خوشم نمیاد چون کنده ولی از bulletstorm خیلی خوشم اومد
نترس حاجی 6 سالی هست گواهینامه دارم :biggrin1:

واقعا هم چقدر پول ريختي دور!؟
خدا صبرت بده...

من چون دستکاه رو آخر بهمن 370 دادم زورم میاد چیزی که دوست ندارم باهاش باری کنم چون میدونم 240 تومن بود تابستون نگرفتم که با هارد شد 440 که ps3 اون موقع 120 گیگش 380 تومن بود
و الا مهم نیست من تا حالا 60-70 تومن پول دادم برای بازی

meropi-daras-YOU-GOTTA-BE-KIDDING-ME.jpg

دوست من دیگه الان همه زبان بلد هستن نمیخواد اینطوری مسخره کنی
من از این بازی خوشم نیومد و کسی رو مجبور نکردم که نخره فقط نظرمو گفتم و سلیقه من با شما ممکنه فرق کنه پس بهتره به نظرات هم دیگه احترام بگذارید
مگه من این همه تو این تاپیک تعریف کردن چیزی بهشون گفتم !!

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بعد 3 هزار تومن خیلی زیاده که میگی زورت میاد؟میتونستی به یارو بگی 1 دیسکشو میخوام!
آخرت بازیه!رفیق من که از ماشین بازی بدش میاد+من عاشق این بازی شدیم!
بولت استورم هم یه عنوان خیلی متوسطیه!(بحثو عوض نکنیم)
شما که 70 ت پول بازی دادی ما بالای 200 تومن پول بازی میدیم!(نمیگم پولدارم ولی هربازی که میاد حتی شده 1 ماه بعدش میخرمش!)
همون ps3 هارد دار 380 تومنیو میخریدی که انحصاری هم بیشتر داره!

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
بحث پولداری نیست من خودم الان بیشتر از 200 بازی pc از سال 2000 به این ور دارم و بهترین کارت گرافیک هارو داشتم و من تازه چند ماهه xbox گرفتم که 70 دادم شما بیشتر دستتون بوده پس بیشتر هم خریدید
وقتی میگم 7 تومن ریختم بیرون یه نشونه از عصبانی بودن نه بحث پول
من بازی ای میخرم که ارزش داشته باشه و برای من جذاب باشه . این بازی شاید ارزش داشته باشه ولی برای من جذاب نیست
من نمیدونم چرا به من حمله همه کردن مگه من به شما میگم چرا میگید این بازی خوبه !!!!

ضمنا میگید شبیه سازی هست بیاین همتون من با اون سرعتی که این نمیپیچه تو واقعیت بدون دستی پیچ رو براتون رد کنم چه برسه به دستی
طرف با bmw تو همین تهران ورودی ها و خروجی ها رو با سرعت 120 مپیچه بعد آئودی نمی تونه اونم تو جاده با سرعت کمتر از 120 !!!!!!!
پیکان تو جاده با 80 تا سرعت پیچ رو رد میکنه این آئودی رد نمیکنه !!!!!!!!!!!!!!! آخه انصاف هم خوب چیزیه

ps3 هم به خاطر دسته و دردسر هکش نخریدم

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بحث پولداری نیست من خودم الان بیشتر از 200 بازی pc از سال 2000 به این ور دارم و بهترین کارت گرافیک هارو داشتم و من تازه چند ماهه xbox گرفتم که 70 دادم شما بیشتر دستتون بوده پس بیشتر هم خریدید
من بازی ای میخرم که ارزش داشته باشه و برای من جذاب باشه . این بازی شاید ارزش داشته باشه ولی برای من جذاب نیست
من نمیدونم چرا به من حمله همه کردن مگه من به شما میگم چرا میگید این بازی خوبه !!!!

ضمنا میگید شبیه سازی هست بیاین همتون من با اون سرعتی که این نمیپیچه تو واقعیت بدون دستی پیچ رو براتون رد کنم چه برسه به دستی
طرف با bmw تو همین تهران ورودی ها و خروجی ها رو با سرعت 120 مپیچه بعد آئودی نمی تونه اونم تو جاده با سرعت کمتر از 120 !!!!!!!
پیکان تو جاده با 80 تا سرعت پیچ رو رد میکنه این آئودی رد نمیکنه !!!!!!!!!!!!!!! آخه انصاف هم خوب چیزیه

شما میدونی دست گذاشتی رو چه بازیی؟:d
بهترین :dریسینگ این تسل رو داری با آشغالی مثل NFS مقایسه میکنی؟
پیکان:))
شما باشبیه ساز مشکل داری مشکل از بازی نیست
آرکید میخوای برو Burnout و NFS بزن حالشو ببر

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

پس لابد درجه سختیش پایینه چون من رو آخرین درجه سختی دارم زندگی میکنم با بازی!
تازه خوبه بازی سیمولیشن کامل نیست چون با قابلین ریوایند یه جورایی آرکید هم هست!
تازه اگه کسی زیاد مسابقه دوست نداشته باشه اون سازنده بدبخت براش هزارتا بخش جداگونه قرار داده!(رنگ زدن ماشین آپگریدش برچسب ساختن و..)

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
شما میدونی دست گذاشتی رو چه بازیی؟:d
بهترین :dریسینگ این تسل رو داری با آشغالی مثل NFS مقایسه میکنی؟
پیکان:))
شما باشبیه ساز مشکل داری مشکل از بازی نیست
آرکید میخوای برو Burnout و NFS بزن حالشو ببر

اون موقع که nfs بود هنوزforza زاییده نشده بود
فکر نمیکنم هیچ بازی ایبه سری بازی های nfs که تا چندی پیش همشون داشتان داشتن و فیلم برسه
پیکان هم بخند ولی یه پیکان بیار بهت ثابت کنم حاضرم شرط یه آئودی ببندم

پس لابد درجه سختیش پایینه چون من رو آخرین درجه سختی دارم زندگی میکنم با بازی!
تازه خوبه بازی سیمولیشن کامل نیست چون با قابلین ریوایند یه جورایی آرکید هم هست!
تازه اگه کسی زیاد مسابقه دوست نداشته باشه اون سازنده بدبخت براش هزارتا بخش جداگونه قرار داده!(رنگ زدن ماشین آپگریدش برچسب ساختن و..)

درجه سختیش که خیلی پایینه 6 دور دور خودت میچرخی بازم اولی
تو nfs با این که همه چی راحته سختیش 1000 برابر این بازیه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
سلام دوست عزیز.

در مورد اینکه میگید نمیپیچه،باید خدمتتون عرض کنم بازی شبیه ساز هست و قلق داره.مثلا شما بیا بقل دست من بشین تا ببین چطور پیچی که sugested line کامل قرمز هست،بنده با سرعت بالا ردش میکنم.این بازی بر خلاف سری بازیها nfs سیمولیشن هست و بر خلاف دیگر بازیهایی که ادعای سیمولیشن بودن دارن واقعا سیمولیشن هست.(کلا این بازی و GT)سر پیچهایی که میگی نمیشه پیچید،کافیه قبل از پیچ یکم ترمز کنی،بعد سریع معکوس بکشی و فرمون رو بپیچونی تا ببینی ماشین چقدر قشنگ و لذت بخش پیچ رو رد میکنه.البته بحث ما پیچهای معمولی هست.مثلا مثل ورودی و خروجیهای اتوبان نیایش.اگر منظورت پیچهای 90 درجه و 180 درجه هست که باید خدمتت عرض کنم تو واقعیت این کارو بکنی خیلی راحت چپ میکنی.:d
(رفیق خودم با پاترول اومد این کارو بکنه ماشین چپ شد)

اولای بازی کمی آسون هست.ولی وقتی که جلوتر برید،کافیه difficulty رو بروی hard بزاری و درجه سیمولیشن رو هم حداق 50 درصد بزاری.اونوقت ببینم بازی میگی بازی آسون هست یا نه.

این بازی واقعا شاهکار سبک ریسینگ هست.تک تک رقبای ما هوش مصنوعی مربوط به خودشون رو دارن.کسی مثل rossi اشک آدم رو در میاره تا بزاره اول بشی.muler کمی محتاط هست ولی پیچها رو عالی رد میکنه.davis یه دیوونه به تمام معناس:dسر پیچها از پشت و بقل میکوبه بهت.خلاصه الکی نیست که تونسته عنوان بهترین ریسینگ این نسل رو در اختیار داشته باشه.

البته دوستان هم نباید اینجوری به شما حمله کنن.شما مشخصا از سبک آرکید لذت میبری و هیچ اشکالی هم نداره و به کسی هم مربوط نیست و فقط یکم تو بیان جملات اشتباهاتی کردی.

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
شوخی میکنی نه؟

نه شوخی نمیکنم روی hard هم بازی کردم

سلام دوست عزیز.

البته دوستان هم نباید اینجوری به شما حمله کنن.شما مشخصا از سبک آرکید لذت میبری و هیچ اشکالی هم نداره و به کسی هم مربوط نیست و فقط یکم تو بیان جملات اشتباهاتی کردی.

آقا دمت گرم منم حرفم همینه
من دوست دارم هیجان داشته باشه

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
اون موقع که nfs بود هنوزforza زاییده نشده بود
فکر نمیکنم هیچ بازی ایبه سری بازی های nfs که تا چندی پیش همشون داشتان داشتن و فیلم برسه
پیکان هم بخند ولی یه پیکان بیار بهت ثابت کنم حاضرم شرط یه آئودی ببندم

تو nfs با این که همه چی راحته سختیش 1000 برابر این بازیه
میشه بپرسم په ربطی داره؟
مسئله اینه که شما با سیمولیشن مشکل داری!
این بازی سبکش اینجوریه داداش
اگه شما از این بدت بیاد مسلما از GT هم با اون سابقش بدت میاد
آقا دمت گرم منم حرفم همینه
من دوست دارم هیجان داشته باشه
الان این شد حرف حساب!
شما هیحان دوست داری و مسلما هیجان این بازی در حد NFS نیست

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
به همین راحتی مشکل حل شد
من هیجان دوست دارم
منم که نپریدم به همه بقیه حمله کردن
صلوات :d همه چی به خوبیو خوشی حل شد
کسانی هم که دوست دارن بازی کنن و لذت ببرن

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
یک سئوال
من دیسک 2 رو هم ریختم ولی تو بازی میری میپرسه میخوای دیسک 2 رو اینستال کنم چیو باید بزنم yes یا no ?
من همیشه no رو میزنم

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یک سئوال
من دیسک 2 رو هم ریختم ولی تو بازی میری میپرسه میخوای دیسک 2 رو اینستال کنم چیو باید بزنم yes یا no ?
من همیشه no رو میزنم

نباید دیسک 2 رو جداگانه اینستال کنی ! اول دیسک 1 رو بذار بعد که بازی ازت پرسید جواب بله رو بده و روال معمولش رو طی کن تا بازی درست نصب بشه ! اون کاری که شما کردی دردی ازتون دوا نمیکنه !

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ممنون
خب الان چطوری باید دیسک 2 رو پاک کنم که دوباره بریزم ؟ روی هم شده 8.7 گیگ جدا نیست که بتونم دومی رو پاک کنم

فک کنم باید اینستال رو کلی پاک کنی از اول بریزی رو دستگاه ! البته این برای خودم هم سؤال هست ! چون مثلاً خودم وقتی بازی رو یک بار با روش درست اینستال کردم و بعد پاکش کردم ( تا یه بازی دیگه رو ایسنتال کنم ) دیگه این پیام نیومد و منم مثل شما بازی رو ایسنتال کردم !

در کل این قسمتش توسط T10 جالب کار نشده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر