Forza Motorsport 3

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من کلا با یه چیز این بازی حال نکردم این بخش تعویض دنده بود که تو بازی نبود خیلی منو اذیت کرد برای همین بیخیالش شدم Shift رو فقط به خاطر این که میتونستی راحت سرو توی کابین بگردونی و تعویض دنده و البته پای راننده رو ببینی وقتی ترمز یا گاز میده دوست داشتم که دیگه وقتی کنسولم رو عوض کردم نرفتم یه نسخه جدیدش رو بگیرم ولی این ّForza 3 هرچی حس واقعی ای و باحال به من میداد وقتی به بخش تعویض دنده میرسید گند میزد به همش و آدم قشنگ حس میکرد که داره بازی میکنه.
کافیه یکبار به لایو وصل بشی بازیو آپدیت کنی , انیمیشن تعویض دنده بهش اضافه میشه ...

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
فردین کیه؟؟؟:d:d
خودتم که کارت خیلی خوب بود یه کمکی بکن:x

بابا اون همه نوشتم دیگه ! :D شما شروع بکن هر جا گیر کردی من در خدمتم ! الان میدونی اون قسمت طراحی برچسب ها کجاست دیگه ؟

یکم مهلت بدی هم میرم نکات کاربردیش رو مینویسم اینجا میذارم برای استفاده ! ;)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
همه میدنیم که Forza بازی تک و فوق العاده ایه! متاسفانه من خیلی بازی نکردم ولی الان یه Lexus دارم.کسی میدونه چرا یه سری ماشینا مثل هم هستن؟ به خاطر فعال بودن ترمز اتوماتیک هست که با فلش روی جاده ها مشخص میشه؟

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
همه میدنیم که Forza بازی تک و فوق العاده ایه! متاسفانه من خیلی بازی نکردم ولی الان یه Lexus دارم.کسی میدونه چرا یه سری ماشینا مثل هم هستن؟ به خاطر فعال بودن ترمز اتوماتیک هست که با فلش روی جاده ها مشخص میشه؟

بعضی ماشینها دقیقا مثل هم هستند. اگر توی assists گزینه racing line را None بکنی ، خط ناپدید میشه . ترمز اوماتیک مربوط به assistی به نام autobrake هست.

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
خُب Clear Cache هم کردم فایده ای نداشت
یک پروفایل جدید باز کن سیوهات را به این پروفایل منتقل کن
اینهم جواب فروم forza :
i ruinerx... I just emulated your issue by disconecting my 360 from my network and clearing the system cache. Afterwards, any xbox live (enabled) profile cannot play fm3, but the good news is that you can start a new profile and play fm3... the bad news is that you'll have to start over a new game save in fm3.

If you're not fussed about the possible loss or corruption of fm3 data, you might be able to transfer ownership of your original profile game data to the new profile... but I haven't tried that and don't even know if it would work.

As a side note, connecting to Xbox Live and downloading the update to enable your Live profile to play fm3 is about 6.75mB.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
مدتی میشه که UC اومده و شامل 500 ماشین و مقداری پیست بیشتربا کیفیت یک دست و مدلینگ بالا میشه ...
مخصوصا 100تای آخری , واقعا حیفه آدم UC تجربه نکنه . چندتا عکس از حالت فوتو مود میزارم , ببینید چه ماشین های فوق العاده ای داره ...

این 3تا هم در صورت خرید نسخه اصلی میشه دانلود کرد ...

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
مدتی میشه که UC اومده و شامل 500 ماشین و مقداری پیست بیشتربا کیفیت یک دست و مدلینگ بالا میشه ...
مخصوصا 100تای آخری , واقعا حیفه آدم UC تجربه نکنه . چندتا عکس از حالت فوتو مود میزارم , ببینید چه ماشین های فوق العاده ای داره ...

این 3تا هم در صورت خرید نسخه اصلی میشه دانلود کرد ...

500 تا ماشین به غیر از اون 410 تای خودش ؟؟؟؟؟

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
متاسفانه تنها راهش دانلود بازیه ...
البته فعلا ...
این مانیا سافت هم داره که از اینجا می تونید ببینید , ولی من زیاد به کار این شرکت اعتماد ندارم (سر اون قضیه AC : BH)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان میشه یه کمکی بکنین که چجوری میشه راننده استخدام کرد که بعضی raceهارو به جای اینکه خودمون بریم بدیم اون بره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر