Forza Motorsport 3

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,128
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان یه مشکل اساسی . امروز خواستم بازی کنم وقتی میخواد بره داخل منوی بازی این پیغام رو میده :

Your Profile Save Game Requires The Latest Title Update.Sgin in to XboXlive and Restrat The Game to Download The Title Update

چی میگه ؟:d کسی نظری داره ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دوستان یه مشکل اساسی . امروز خواستم بازی کنم وقتی میخواد بره داخل منوی بازی این پیغام رو میده :

Your Profile Save Game Requires The Latest Title Update.Sgin in to XboXlive and Restrat The Game to Download The Title Update

من خوشبختانه یا متأسفانه وصل نشدم به لایو ! نمیدونم قضیش چیه ! ولی ston cold تو اولین پست همین صفحه توضیح داده در بارش ! :D

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash

من همچین مشکلی داشتم
اگه با forza یکبار به لایو وصل بشوید مجبورید همیشه برای شروع بازی این کار را بکنید
تنها راه حلی که داشت این بود که کش دستگاهت را پاک کنی تا برگرده حالت قبل
http://support.microsoft.com/kb/971755

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,128
نام
نـــــــویـــــــــد
من همچین مشکلی داشتم
اگه با forza یکبار به لایو وصل بشوید مجبورید همیشه برای شروع بازی این کار را بکنید

ای بابا من 6 7 ماهی هست به لایو وصل نشدم .
الان یه پروفایل جدید ساختم با اون چک کردم که راحت وارد بازی شد ! اون لینکی هم که دادی ظاهرا زیادی سنگین بود باز نمیشه منم که Dial Up
این پیغام رو هم دقیقا وقتی میخوام وارد منوی بازی بشم میده . وقتی میگه A بزن میزنم اینو میده

من همین هفته پیش آنلاین بازی کردم، دیروز هم آفلاین. نوید ظاهرا پروفایلش قاطی کرده:biggrin1:

بلی پروفایل هم قاطی کنه درست شدنش با خداست :biggrin1: انشاالله که جدی نباشه 54000 تا گیمر اسکور دارم که آپدیت هم نکردم توی لایو :biggrin1:

بعد یه چیز دیگه . پروفایل جدید که ساختم 3 تا تگ داشت Welcom , My Xbox , Xbox Live اما پروفایل اصلیم که Forza هم توش اجرا نمیشه Xbox Live رو نداره ! چرا ؟!

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,162
من همچین مشکلی داشتم
کی گفته یه بار وصل بشی دیگه مجبورید همیشه وصل باشید تا بازی اجرا بشه؟!
من همین هفته پیش آنلاین بازی کردم، دیروز هم آفلاین. نوید ظاهرا پروفایلش قاطی کرده:D

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
کی گفته یه بار وصل بشی دیگه مجبورید همیشه وصل باشید تا بازی اجرا بشه؟!
من همین هفته پیش آنلاین بازی کردم، دیروز هم آفلاین. نوید ظاهرا پروفایلش قاطی کرده:D

تابستون xbox را یکبار وصل کردم به live ، .چند دفعه بازی کردم. بعدش دیگه مدام ارور آپدیت میداد .در ضمن راه حلی که دادم برای این بود که سیوها از دست نرود.
و گرنه مشخصه پروفایل جدید درست کنی ، مثل این هست که DVD ش را بار اول وارد دستگاه کردی.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
اگه به لایو وصل شی بعد از وصل شدن اگه بخوای FM3 بازی کنی اولین بار که دیسک رو بذاری توی دستگاه باید آپدیت کنی.تا دفعه بعد که وصل شی به لایو دیگه لازم نیست آپدیت کنی.یستردِی؟:D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من کلا با یه چیز این بازی حال نکردم این بخش تعویض دنده بود که تو بازی نبود خیلی منو اذیت کرد برای همین بیخیالش شدم Shift رو فقط به خاطر این که میتونستی راحت سرو توی کابین بگردونی و تعویض دنده و البته پای راننده رو ببینی وقتی ترمز یا گاز میده دوست داشتم که دیگه وقتی کنسولم رو عوض کردم نرفتم یه نسخه جدیدش رو بگیرم ولی این ّForza 3 هرچی حس واقعی ای و باحال به من میداد وقتی به بخش تعویض دنده میرسید گند میزد به همش و آدم قشنگ حس میکرد که داره بازی میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر