Forza Motorsport 3

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Forza 3 vs official Nurburgring lap times

Forza 3 vs official Nurburgring lap times

مقایسه چند تا از رکورد هایی که توی Forza 3 در پیست Nurburgring توسط بازیکنها زده شده رو میتونید با واقعیت در زیر ببینید ! :D

Real
Audi R8 V10 = 7.44secs
Forza 3
Audi R8 V10 = 07:45.091

Real
Audi RS4 = 8:25
Forza 3
Audi RS4 = 08:30.807

Real
Ferrari 458 italia = 07.38
Forza 3
Ferrari 458 = 07:28.700

Real
Nissan GTR = 07.38
Forza 3
Nissan GTR = 07.41

Real
Lamborgini Gallardo Superleggera = 07.46
Forza 3
Lamborgini Gallardo Superleggera = 07:50.682

Real
Porsche 911 Turbo 997 = 07.54
Forza 3
Porsche 911 Turbo 997 = 07:58.419

Real
Aston Martin DBS = 08.02
Forza3
Aston Martin DBS = 08:00.099

میتونید برخی رکورد های دیگه رو هم در لینک های زیر پیدا کنید !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,128
نام
نـــــــویـــــــــد
خبری در راه است.:d

forza 4 coming on 2011

البته همچین بعید هم نیست اما منبع این خبر خودتی ؟ لینکی چیزی نداره ؟ :d

والا جایی من نشنیدم به صراحت بگن فورتزا 4. اگر به طور رسمی اعلام شده بگید که ما رو هم از این گمراهی نجات بدید :biggrin1: بیشتر شنیدم میگن فورتزا کینکت هست نه شماره اصلی از بازی.

اصلا با شرایط به وجود اومده نیازی به Forza 4 نیست اما من به شخصه خیلی مشتاقم زودتر ببینمش :biggrin1:

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا جایی من نشنیدم به صراحت بگن فورتزا 4. اگر به طور رسمی اعلام شده بگید که ما رو هم از این گمراهی نجات بدید :D بیشتر شنیدم میگن فورتزا کینکت هست نه شماره اصلی از بازی.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
البته همچین بعید هم نیست اما منبع این خبر خودتی ؟ لینکی چیزی نداره ؟ :d

بابا تو خود E3 2010 بازی رو نشون دادن و گفتن 2011 میاد دیگه ! بعدش هم که مایکروسافت خودش بازی رو تو لیست عناوین معرفی شدش تو E3 تحت عنوان Forza 4 معرفی کرد !

اینم لینکی که یوروگیمر تو آپدیتش به این چیزی که گفتم اشاره کرده !

Update: Microsoft's Kinect press site lists the game as "Forza 4". Check out the screenshots too.

خود Dan هم تو ویدئویی که داره توش بازی رو توضیح میده به خبر نگار ها میگه داریم روی چیزهای جدید کار میکنیم و کینکت یکی از اونهاست ! :D

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بابا تو خود E3 2010 بازی رو نشون دادن و گفتن 2011 میاد دیگه ! بعدش هم که مایکروسافت خودش بازی رو تو لیست عناوین معرفی شدش تو E3 تحت عنوان Forza 4 معرفی کرد !

اینم لینکی که یوروگیمر تو آپدیتش به این چیزی که گفتم اشاره کرده !

خود Dan هم تو ویدئویی که داره توش بازی رو توضیح میده به خبر نگار ها میگه داریم روی چیزهای جدید کار میکنیم و کینکت یکی از اونهاست ! :D
یعنی فورزا 4 همون فورزا کینکته؟!:d

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Viva Turn 10, Viva Greenwalt, Viva FMS >:d<

800px-Dan_Greenawalt_unveiling_Forza_Motorsport_3_at_E309.jpg

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
احتمالا از او دسته بازی هایی هست که هم با دسته می شه هم با فرمون و هم با کینکت ...
----------------------------
یک سوال :
هر پک ماشین به صورت Dlc چند mp ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یعنی فورزا 4 همون فورزا کینکته؟!:d

هر چی که هست یک بازی کامله ! ربطی به Forza 3 نداره و بر پایه اون ساخته نشده ! اصلی ترین پروژه T10 هست و از اوایل 2010 تیمشون به دو بخش تقسیم شده و یک بخش DLC های Forza 3 رو میزدن و بخش دیگه روی پروژه بعدیشون مشغول به کار شدن !! الان هم که UC ( التیمیت کالکشن ) بازی با 500 تا ماشین و بیش از 200 مایل جاده رو دادن بیرون و رفتن برای پروژه بعدی کلاً ! :D

اینم قسمتی از پستی که چند وقت پیش یه حای دیگه داده بودم ! نمیگم همش درسته ولی خب جالبه یک بار خوندنش :

تو سایت رسمی بازی گفتن که هر چی به زمان عرضه بازی نزدیک تر بشیم اطلاعات بیشتری رو از اون براتون بازگو می کنیم !! و خب دو تا نوار صوتی هم طی دو هفته اخیر از برنامه های آیندشون برای بازی گذاشتن تو سایتشون که خب کم سابقه بوده چنین کاری با چنین بازه زمانی کمی !!

از طرف دیگه جناب گرین اوالت که در واقع کارگردان پروژه هستن هم در یک گفتگوی قدیمی موقع عرضه Forza Motorsport 3 فرمودند که خیلی بهتر از قبل با سخت افزار 360 آشنا شدن و بهتر ( با کیفیت بهتر ) و سریعتر میتونن بازی بعدیشون رو بدن بیرون و خودشون گفتن 1/2 زمانی که برای ساخت Forza 3 وقت صرف کردن و 1/4 زمانی که برای Forza 2 گذاشتن برای رسیدن به کیفیت این بازیها نیاز دارن !! که خب با توجه به اینکه Forza 3 هنوز داره خیلی خوب از طرف T10 ساپورت میشه ( با DLC های ماهانه که تقریباً هر کدوم حاوی 10 تا ماشین جدید هستن و چند تا DLC مجانی هم دادن تا الان + دو تا پیست جدید اگر اشتباه نکنم !! ) و از چندین ماه قبل هم ( فک کنم 6 یا 7 ماه !! ) اعلام کردن که تیمشون دو قسمت شده و یکی از اونها روی ساخت کانتنت های برای Forza 3 در قالب DLC و بخش دیگه روی پروژه جدیدشون کار خواهند کرد ( و الان هم نتیجش رو در کنفرانس مایکرو در E310 دیدیم !! ) باید گفت که همون 2 سال رو شاخشه !!

mlzf7y5bl25evrf62gq7.jpg

دن گرین اوالت

یعنی با توجه به چیزهایی که در بالا گفتم و همون نمایش مختصری که در E310 دیدیم محصول بعدی T10 که یحتمل همین Forza Motorsport 4 هست حدوداً اواخر 2011 و با یکسری قابلیتهای جدید که به بازی تزریق شده وارد بازار بشه ! البته احتمالش هست زودتر هم بتونن این کار رو بکنن !

تو نمایشی که از بازی گذاشته بودن چند تا نکته قابل توجه بود که نمیدونم چرا کسی بهش اشاره نکرده تا الان !! شاید چون من خیلی فن Forza هستم خودم تنهایی متوجهشون شدم !! :)) اما خب برای کسایی که نتونستن ببینن و یا دقت نکردن میگم :

1- انیمیشن تعویض دنده روی فراری F458 مطابق با محل قرار گیری دنده ها ( یعنی روی فرمان ماشین ) انجام میشد و راننده با یه حرکت ریز و سریع این کار رو انجام میداد !!

2- نور خورشید به طرز زیبایی از لا به لای درختها مشخص هست بدون اینکه بهش مستقیماً نگاه بشه !! البته شاید خیلی مهم نباشه ولی یه حس طبیعی بودن به نورپردازی بازی میده . بعلاوه اینکه نورپردازی داخل ماشین هم خیلی بهتر کار شده و کنتراست خیلی خوبی داره .

1wotxaou23vexbbpfxve.jpg

اون چیزی که داخل خط قرمز هست همون نور خورشیده !

3- زاویه دید راننده نسبت به Forza 3 کمی عقب تر اومده که خب باعث میشه بتونید فضای بیشتری از داخل ماشین رو ببینیم ! در کنار این خصوصیت با تکان دادن سرتون جلوی کینکت هم میتونید قسمت های بیشتری رو از کابین راننده ببینید !! حتی تستر IGN برای اینکه ببینه Head Tracking بازی در چه حدی هست ( شایدم یه باگ از بازی بکشه بیرون اونم تو این مرحله از ساخت !!!! :d ) با یه حالت عجیبی سرش رو میاره وسط دو تا دستاش ( انگار که کتفاش مفصل ندارن و نرم تن هست !! ) و دوربین بازی هم عیناً حرکتش رو تکرار میکنه و طرف که میبینه غیر از فرمون ماشین چیزی معلوم نیست سریع سرش رو میاره بالا ، تا یه وقت نره قاطی باقالیا !! :))

4-بافتها و رنگ بندی ها به نظر طبیعی تر میان بخصوص رنگ درختها که اصلاً با Forza 3 و پیست مشابهش ( Fujimi kaido ) قابل قیاس نیست !! در کنار این موضوع پیستی که توش داشتن بازی رو نمایش میدادن درسته که اسماً در Forza 3 بود اما بنده به شخصه نتونستم مناظر مشابهش رو توی Forza 3 پیدا کنم !! از اون کوه داخل مسیر گرفته تا گلهای کنار جاده و رنگ بندی درختها و ... در کل فکر میکنم T10 سر Forza 3 بیشتر روی مدلسازی ماشینها و کاکپیت ها تمرکز کرده بود و الان که عمده کارش انجام شده رفته سر وقت قابلیت های جدید مثل Head Tracking و استفاده از kinect و car show و ... و یا ساخت پیست های با کیفیت تر و احیاناً جدید تر !! که من به شخصه پایم !! :d

hpkzswb6ndoxabfp9jh8.jpg

5- در E310 برای اولین بار روی کنسول 360 چراغ ماشینهای Forza روشن شد !! :d و این میتونه نوید برگذاری مسابقات در شب رو بده و یا در حالت بهتر وجود چرخه شب و روز که خب قولش رو برای Forza 3 داده بودن ولی ازش حذف شد و در خود نمایش هم دیدیم که خورشید در حال طلوع کردن بود و در عکسهایی هم که از بازی منتشر شده و ... هم میشه دید که جای سایه ماشین تغییر میکنه که یعنی یا محل خورشید عوض میشه یا میشه این ماشین رو توی دشت برونیم که جفتش جالبه !! امیدوارم تغییرات آب و هوایی رو هم تو بازی بگنجونن + فیزیک مورد نیاز هر آب و هوایی !!

41vytuu7jimydkghcak3.jpg

6- شاید فقط شاید با توجه به چیزهایی که در E310 و در بخش Car show دیدیم بشه به این موضوع امیدوار شیم که T10 برای اولین بار این اجازه رو به بازیباز بده که هر ماشین رو مشابه نمونه واقعیش باهاش رفتار کنه !! یعنی اگر قراره دنده رو عوض کنی دستت رو ببری سمت دنده ماشین و دنده رو عوض کنی ، یا اگر قراره ماشین رو روشن کنی دستت رو ببری سمت دکمه استارت یا سوئیچ ماشین و با یه حرکت اون رو روشن کنی و ... یا برای ترمز دستی به همین ترتیب و ... البته این تیکش خیلی رویا پردازانه هست ولی اگر این کار رو بتونن انجام بدن ( لا اقل برای برخی ماشینها ) رسماً یک تحول جدید در عرصه ریسینگ رو بوجود میارن !! آخه در نمایش E3 دیدم که طرف وقتی نشست داخل ماشین در ماشین رو بست و یه تعاملی هم با داشبورد داشت و از اون مهمتر دکمه ها و ادوات مهم برای کنترل ماشین رو نشون داد از جمله دکمه روشن کردن انجین و دنده ها و ... شاید این یک نوع راهنمایی برای چگونگی کنترل هر ماشین باشه و واقعاً جنبه کاربردی تو بازی داشته باشه !! در کل یکمی بلند پروازانه هست ولی من پایم باز هم !! :d

k1mpf7obzzrytyx9lonf.jpg

اینم یه عکس با کیفیت بالا از گیم پلیی که در E3 2010 نشون دادن !

احتمالا از او دسته بازی هایی هست که هم با دسته می شه هم با فرمون و هم با کینکت ...
----------------------------
یک سوال :
هر پک ماشین به صورت Dlc چند mp ؟

هر چی که هست یک بازی کامله ! ربطی به Forza 3 نداره و بر پایه اون ساخته نشده !

گفتن اصلاًنگران نباشید هم فرمون رو میشه استفاده کرد هم کنیکت خالی و هم دسته ! شاید حالت ترکیبی رو هم اعمال کنن مثلاً دسته و کینکت یا فرمون و کینکت ! اون هم فک کنم 400mp باشه هر پک با 10 تا ماشین !

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
وسط بحث gt5 و fm3 گفتم برم بعد از مدتها دوباره یکم بازیش کنم ولی چند تا سوال دارم که یادم رفته بود قبلا بپرسم:
تو نمای کاکپیت دوربینش رو میشه اینور اونور کرد؟ سر راننده بچرخه؟:d
بعد این replay بازی کجاست؟ من فقط تا حالا photo mode دیدم. اصلا replayـی ندیدم.
این دیسک دومش رو هنوز نخردیم.:d میشه رو فلش ریختش؟

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
هر چی که هست یک بازی کامله ! ربطی به Forza 3 نداره و بر پایه اون ساخته نشده !

گفتن اصلاًنگران نباشید هم فرمون رو میشه استفاده کرد هم کنیکت خالی و هم دسته ! شاید حالت ترکیبی رو هم اعمال کنن مثلاً دسته و کینکت یا فرمون و کینکت ! اون هم فک کنم 400mp باشه هر پک با 10 تا ماشین !

Kinect واجب شد
خبر خوبی بود . خیلی خوشحال شدم>:d<
2011 با forza4 و NFS shift unleashed و Dirt3 و Nascar2011 چه سالی بشه ؟؟

در ضمن همین پستت را به گیم اسپاتی ، آی جی انی نشون بده ، خدا را چه دیدی شاید استخدامت کردند.:):):)

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,145
نام
متوئیدی
وسط بحث gt5 و fm3 گفتم برم بعد از مدتها دوباره یکم بازیش کنم ولی چند تا سوال دارم که یادم رفته بود قبلا بپرسم:
تو نمای کاکپیت دوربینش رو میشه اینور اونور کرد؟ سر راننده بچرخه؟:d
بعد این replay بازی کجاست؟ من فقط تا حالا photo mode دیدم. اصلا replayـی ندیدم.
این دیسک دومش رو هنوز نخردیم.:d میشه رو فلش ریختش؟
اگر حالت کنترل رو عوض نکرده باشی یعنی روی همون مدل اول باشه باید دکمه RS رو به سمت جلو فشار بدی و از به چپ و راست چند درجه بچرخونی میتونی سرت رو بچرخونی اما به محض اینکه مستقیم سمت چپ یا راست گرفتیش از داخل کابین بیرون میاد و دوربین بغل میشه
یادمه که 12 تا مدل کنترل داشت که مدل محبوب من شماره 11 بود
خوب REPLAY بازی هم وقتی ریس تموم میشه یه گزینه تو لیست هست که گفته VIEW REPLAY
که وقتی دیدی خوشت اومد سیوش میکنی و میری اینجا نگاه میکنی :
. go to my profile, and go down to my replays

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام.یه مشکل برام پیش اومده.من قبلا به لایو وصل شدم اما چند وقته نمیتونم.حالا وقتی میخوام FM3 بازی کنم میگه باید به لایو وصل شی و آپدیت کنی.اگه آپ نکنم نمیشه بازی کرد.میشه کاری کرد بدون آپ بشه بازی کرد؟ممنون

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام.یه مشکل برام پیش اومده.من قبلا به لایو وصل شدم اما چند وقته نمیتونم.حالا وقتی میخوام FM3 بازی کنم میگه باید به لایو وصل شی و آپدیت کنی.اگه آپ نکنم نمیشه بازی کرد.میشه کاری کرد بدون آپ بشه بازی کرد؟ممنون

سلام
اگه منظورت اون اب دیتی که اول بازی میاد
اون اجباریه و برای بازی های معمولی دو سه مگ بیشتر نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر