Forza Motorsport 3

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
halo reach مزخرفه , FM3 مزخرفه ...
برو تو قسمت Geow 3 و AW هم اینهارو بگو دیگه ...
froza از کنسول قبلی سبکش شبیه سازی بوده ....

چرا شماها همیشه از حقیقت فرار میکنید...اصلا این بازی حس رانندگی کردنو نمیده...رانندگی ماشینها هیچ فرقی با هم ندارن مثلا اگه لامبورگینی میخوای رانندگی کنی یا یه پژو هیچ فرقی با هم ندارن فقط تو سرعتشون ...صداهای ماشینها هم مثل هم هستند

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
چرا شماها همیشه از حقیقت فرار میکنید...اصلا این بازی حس رانندگی کردنو نمیده...رانندگی ماشینها هیچ فرقی با هم ندارن مثلا اگه لامبورگینی میخوای رانندگی کنی یا یه پژو هیچ فرقی با هم ندارن فقط تو سرعتشون ...صداهای ماشینها هم مثل هم هستند
اینا رو یادت رفت:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=12309
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=10663
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=12304
ساختن یوزر جدید به منظور ترول کردن، قدیمی شده یه خُرده. تکنیک های جدیدتری هم هست:D

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
شما خوب دارین اشتباه می گین ...
اگه این بازی حس رانندگی کردنو به شما نمیده بخاطر اینه که بازی روی 60 فریم اجرا می شه و تصویرها به صورت نرم اجرا میشه , برعکس عناوینی مثل شیفت و dirt2 که روی 30 فریم اجرا می شن و برای جبران این ضعف انواع و اقسام افکت ها و حرکات دوربین اضافه می کنن ...
تازه در هیچ بازی ریسینگی نباید حس رانندگی بهت دست بده , یا باید معتاد گیم پلی بشی یا باید از هیجان بازی لذت ببری ...
راجع به صدای بازی هم بگم که هر ماشینی توسط 18 میکروفن در جاهای مختلف ماشین نصب شده ,صدای ماشینو به صورت واقعی ضبط کردن ( از موتور , گیربکس , توربو بگیر تا اگزوز ماشین ) اینو به عنوان کسی که حدود 300 گیگ فیلم از مستندات ماشین و ... داره می گم , صدای هر ماشینی مخصوص بخودشه . مثلا صدای گوش نواز لامبورگینی یا صدای توربوی وحشیه مک لارن SLr دقیقا مثل واقعیت می مونه ...
از امتیازات بالای این بازی (92) هم نمیشه گذشت , منتقدین از دست حقیقت فرار می کنن ؟

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,740
نام
امیر

شما احتمالآ با شبیه ساز بودن بازی مشکل داری به خاطر اینکه همش توی تبلیغات کنار زمین و تماشا چی ها دست و پا میزنی بهت حس سرعت رو منتقل نمیکنه!
اینکه فکر میکنی تو هیچی با هم فرق ندارن چون تنظیماتت روی اتوماتیک هست شما همه تنظیمات اتوماتیک رو آف کن و درجه سختی رو روی هارد بذار! بعد شما برو بوگاتی وردار باهاش چندتا پیچ رد کن(البته اگه بتونی!:d) بیا بیرون با رونتون همین کار رو امتحان کن اونوقت فرق ماشین ها میاد دستت!

یعنی صدای زیر فراری F430با صدای بم دوج چلنجر یکی میشنوی؟؟:d

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
رانندگیش خیلی مزخرفه مثل گرانتوریسمو رانندگیش کردن تا بگیم گرانتوریسمویه ایکس باکس هست...کلا اصلا ارزش بازی کردنو نداره

_226656784.jpg

دیگه اخرشی به مولا=))
بهترین ریسنگ تاریخ رو مزخرف میخونه=))
این بازی یک شبیه ساز کامل رانندگی هست اونوقت شما میگی ارزش بازی کردن نداره؟
این تیکه قرمز هم باحال گفتی:))
این بازی اونقدر سابقه ,اعتبار و طرفدار داره که نیاز نداره خودشو به بازی دیگه ای بچسبونه!
خواهش میکنم رو هوا نظر ندید دوستان:|
من الان در بخش انلاين lever 22 professional هستم
tune كردن كار بسيار سختيه و نيارمند دانش اينكار هستش
بهترين راه وارد شدن به قسمت storepoint باري و خريد تيونهاي ادمهاي حرفه اي هست كه براي قروش هست
دقت كنيد مدل ماشين دقيق انتخاب بشه
مثلا تيون Rs spider s و v فرضا فرق داره
در جواب دوستاني كه اين باري رو اشغال ميدونند بد نيست سري به امتيار اين باري و حتي مجلات برنند
من بیشتر همون قسمتی که مال Speed و Acceleration هست رو دستکاری میکنم بقیش زیاد وارد نیستم:d

• Like
Reactions: aidin0000

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
شبیه ساز ترین بازی رانندگی تا الان هست............

شما منظورت از این جمله یعنی اینکه هر ماشینی 100000 تن وزن دارن...رانندگی ماشین سنگینه حالا شما میگی شبیه ساز ترین بازی رانندگی...صداهای ماشینها با هم فرق میکنند ولی احساس میکنی رانندگی ماشینها یکیه فقط تو سرعتشون با هم فرق دارن

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
شبیه ساز ترین بازی رانندگی تا الان هست............

شما منظورت از این جمله یعنی اینکه هر ماشینی 100000 تن وزن دارن...رانندگی ماشین سنگینه حالا شما میگی شبیه ساز ترین بازی رانندگی...صداهای ماشینها با هم فرق میکنند ولی احساس میکنی رانندگی ماشینها یکیه فقط تو سرعتشون با هم فرق دارن
شما به یک سری چیزها تو بازی دقت نکردین ...
برای اینکار باید دیفیکالتی بزاری روی کاستومایز و همچیز رو off کنی ...
حالا چندتا مثال برات می زنم که ببینی چرا این بازی شبیه سازیه :
مثلا ماشین دیفرانسیل عقب با دیف جلو با چهار چرخ متحرک کنترلش زمین تا آسمون فرق می کنه ....
ماشینی که اسب بخار بیشتری داره تو شتاب اولیه جلو میوفته و ماشینی که تورک بیشتری داره تو شتابگیری ثانویه جلو میوفته ....
خاصیت آیرو دینامیکی تو بازی کاملا رعایت شده , مثلا اگه تصادف کنی خاصیت آیرو دینامیکیت بهم می خوره یا مثلا دوتا ماشین یکسان یکی با اسپویلر از یکی که اسپویلر نداره عقب میوفته و ...
گرمای لاستیک روی چسبندگی ماشین به کف جاده تاثیر داره ...
.
.
.

همه اینها بکنار شما می تونین کلی تنظیمات فنی روی ماشینهاتون انجام بدین و تاثیرشون رو ببینین ...

Reset

کاربر سایت
Oct 21, 2010
93
نام
یوسف
سلام دوستان....
من هرچقدر سعی کردم دیسک دوم بازی رو نصب کنم نتونستم...دیسکا هردوتاشون سالمه...
ا.لش هردوتا رو روی هارد ریختم بعد تو Install disc2 دیسک دو رو میزارم بعد میگه دیسک 1 رو بزار میزارم ولی دیسکو نمیشناسه....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
مشکل شما اینه که احتمالآ همه تنظیمات ماشینها رو On میکنی و در اون صورت بازی فرق خاصی با یه آرکید ساده نمیکنه. برای لذت بردن از بازی ای توی سبک Forza باید گزینه هایی مثل ABS , TSC و ... رو Off کنی. در این حالت تفاوت رانندگی با Viper با ماشینی مثل Enzo از زمین تا آسمونه !

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
دوستان میشه منو در تنظیمات راهنمائی کنید چه گزینه هایی on یا off کنم
تو قسمت difficulty برو ...
اونجا می تونی abs , esp و کنترل کشش و میزان سختی بازی تنظیم کنی ...
اگه اطلاعی از فنی ماشین نداری تون آپ و تیونینگ ماشینتو دست نزن . ماشین معمولی هم زیاد قوی نکن که کنترلش سخته . اول یک ماشین دو دیفرانسله بگیر باهاش رانندگی کن بعد برو سراغ دفرانسل عقبها که حیلی حال میده .

Reset

کاربر سایت
Oct 21, 2010
93
نام
یوسف
سلام دوستان....
من هرچقدر سعی کردم دیسک دوم بازی رو نصب کنم نتونستم...دیسکا هردوتاشون سالمه...
ا.لش هردوتا رو روی هارد ریختم بعد تو Install disc2 دیسک دو رو میزارم بعد میگه دیسک 1 رو بزار میزارم ولی دیسکو نمیشناسه....

کسی جواب نداد....

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
کسی جواب نداد....

خوب دیسک 1 را بذار . وارد بازی شدی میگه دیسک 2 را بذارید . میذاری ، ok میکنی . ازت سوال میکنه چه ماشینها و ترکهایی روی هاردت باشه ، همش را انتخاب میکنی OK میکنی.. نصب دیسک 2 شروع میشه ( با پخش آهنگ و نمایش ماشینهای مختلف )
وقتی نصب تموم بشه . خودش میگه کی دیسک 2 را برداری . دیسک 2 را برمیداری . دیسک 1 را میذاری . حالا با بازیه حال میکنی. به همین سادگی

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
کسی جواب نداد....

مشکلش اینه که نباید دیسک 1 و 2 رو توی هارد بریزی .
بدون اینکه بازی رو تو هارد بریزی دیسک 1 رو بذار بعد یه مدت دیسک 2 رو می خواد و بعد دیسک 1 رو می خواد بعد دیگه دیسک دو نصب میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر