Forza Horizon

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من هرچی میگردم این barn find رو نمتونم پیدا کنم؟چه جوریه؟
حتما باید دستبند رنگ خاصی داشته باشی تا بهت نشون بده؟تو نقشه بزرگ نشون میده یا تو اون مینی مپ کنار تصویر حین رانندگی؟؟؟
من دستبند آبی دارم.

تو محوطه خاکستری رو میگردی؟ یه طویله قدیمیه!

13l@CK

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
erfan
من 4تا فراری دارم! از همش هم رازیم شاخ از چه نظر میخوای؟
قیافه؟ سرعت؟ فرمون؟
آقا مخلوط اینایی که بالا گفتی. یه چی بگو برم فضا:d
---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:12 PM ارسال شده بود ----------

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
تو محوطه خاکستری رو میگردی؟ یه طویله قدیمیه!
آخه داداش میخوای راهنمایی کنی درست جاش رو بگو طرف بتونه پیدا کنه دیگه تو محوطه خاکستری شما هرچی هم که این ور اون ور بری هیچ طویله ای پیدا نمیکنی
باید در نقاطی از جاده که بریدگی وجود داره از جاده خارج بشی و اکثرا توی گاراژ یه خونه ویلایی پیداش کنی ( طرف یه ماشین داغون داره میخواد ردش کنه بره )

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقایونی که vinyl group طراحی میکنن یا جایی رو سراغ دارن که از اینا داره بیزحمت لینک بدن ما هم دانلود کنیم
الان 3 تا عکس از photo mode هم میزارم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دیروز بازی رو نصب کردم دیسک برنر مکس.از رو دیسک بازی رو اجرا میکنم اهنگ های داخل بازی پخش میشه ولی ریختم تو هارد اهنگ های بازی پخش نمیشه!!!مشکل از کجاست?

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دیروز بازی رو نصب کردم دیسک برنر مکس.از رو دیسک بازی رو اجرا میکنم اهنگ های داخل بازی پخش میشه ولی ریختم تو هارد اهنگ های بازی پخش نمیشه!!!مشکل از کجاست?
معمولا بازی هایی که روی هارد نصب میشن و از هارد اجرا میشن موسقی ندارن gta هم همینطوری هستش نمیدونم چرا
دوستان این ماشین منو ببینین
35cwvbkxtxhcdfbry81p.jpg
avzm59wcyb11fdih6sni.jpg

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اقایون من تو لایوه این بازی مشکل دارم یعنی ماشینایه دیگه میپرن بالا پایین و درست راه نمیرن کاره خاصی باید انجام بدم که درست شه؟؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
اقایون من تو لایوه این بازی مشکل دارم یعنی ماشینایه دیگه میپرن بالا پایین و درست راه نمیرن کاره خاصی باید انجام بدم که درست شه؟؟

کار خاصی که نمیتونین انجام بدین . برای من و چند تا دیگه از بچه ها هم همینجوری بود .
گرچه تو قسمت ولگردیش تو شهر و قسمت ابتلا این مشکل رو نداشتم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
این مشکل به دلیل سرعت پایین اینترنت و پینگ بالای شما با سرور بازی هستش

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
من یه سوالی داشتم
من این بازی رو یه بار 45دقیقه بازی کردم و... تا یه جایی هم رسیدم که مثل فروزا می شد ماشین خرید همه ی کمپانی ها هم بود و خیلی خوب..
اما خواستم بازی رو از اول شروع کنم همه سیو بازی رو حذف کردم الان نزدیک 7ساعت بازی کردم متاسفانه دیگه اونجا رو ندیدم که همه شرکتهای ماشین برای خریدن بود الان اون دستبند رو هم پر کردم و گرفتم نزدیک 1.9900.000هم پول دارم اما تو بخش خرید ماشینها یه سری ماشین درب داغون که بالاترین قیمت 90.000 یا 45000 قیمت دارن ممکنه راهنمایی کنید؟

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
خودم این مشکل رو داشتم نیگا کنی بازی روی هار کمتر از 7گیگ هم جا گرفته مشکل از دیسکه من خودم دانلود کرده بود برنر زده بودم 1بار دیگه رایت زدم درست شد شما هم دیسکت رو عوض کن.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها هنسی ونوم رو گرفتین تا حالا؟؟
ویرون رو جرواجر میکنه!!!! ولی دریغ از یکمی هندلینگ ! گاز میدی پشتش همش در میره.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بچه ها هنسی ونوم رو گرفتین تا حالا؟؟
ویرون رو جرواجر میکنه!!!! ولی دریغ از یکمی هندلینگ ! گاز میدی پشتش همش در میره.
کلا تمام ماشینارو میخوره، هندلینگشم که خوبه فقط اولش یکم قلق میخواد تا راه بیفته، ولی ماشینه ها، ببین بشر دوپا چی ساخته:praying:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر