Forza Horizon

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

vlcsnap-2012-03-07-14h57m25s184.jpg

بالاخره بعد از مدت ها شایعه در مورد ساخت نسخه ای جدید و متفاوت از سری بازی های Forza Motorsport ، ساخت این بازی با نمایش یک تریلر تأیید شد.
Forza Horizon در عین حال که از فیزیک و خصوصیات گیم پلی سری Forza Motorsport استفاده می کند ، تفاوت هایی نیز با آن بازی دارد. این بار بازی حالتی Open World پیدا کرده و در منطقه ای وسیع شامل انواع مسیرها و جاده ها مانند آسفالت ، خاکی ، چمن و ... می توان به گردش پرداخته و رقابت هایی نفس گیر با رقبا داشت.

playground-games-logo.jpg

این بار Turn 10 وظیفه نظارت روی بازی را داشته و تیم جدید التأسیس Playground Games بازی را طراحی می کند. تیمی که شاید اسم آن تازگی داشته باشد ، ولی با نگاهی با اعضای تشکیل دهنده این تیم می توان آن را تیمی فوق العاده برای عناوین ریسینگ دانست. دو تن از اعضای سابق بخش ریسینگ Codemasters این استودیو را در سال 2009 احداث کردند و از آن به بعد افراد ماهر زیادی به آن ها پیوسته اند. افرادی از استودیوهای Bizarre Creations , Slightly Mad Studios , Black Rock Studios که روی بازی های زیبایی چون سری بازی های PGR و Dirt کار کرده اند.

تریلر بازی :
SD
HD

مصاحبه با Dan Greenawalt در مورد بازی :
SD
HD

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
به سلامتی سبک Simulation رو زدن ترکوندن حالا میرن سراغ آرکید :d
با توجه به تیمی که روی بازی کار میکنن و همچنین نظارت T10 روی بازی میشه انتظار یه بازی فوق العاده رو داشت . به هر حال تصور این که یه بازی با نام Forza منتشر بشه و خوب نباشه غیر ممکن است :|
کلا منتظر یه تریلر درست حسابی یا توضیحات زیاد در مورد گیم پلی میباشیم

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
این باید همون Forza World باشه که شایعه اش بود تو یک استدیو تو اروپا داره ساخته میشه زیر نظارت T10
منتظر نمایش کامل ترش هستم ببینیم چی در میاد :d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به احتمال بسیار زیاد مثل I Am Alive و ... فقط بر روی شبکه ی لایو قرار خواهد گرفت و بصورت دیسک به بازار عرضه نخواهد شد.

این Arcade منظور سبکه نه بازیه Arcade ! حدود 100 نفر آدم روی یه بازی Live کار نمیکنن ! به علاوه من واقعا نمیدونم این جمله که بازی برای Live هست از کجا در اومده ؟!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه پرسشی برام پیش اومده :D. ماکروسافت همون طوری که Halo رو تمام و کمال داد به 343ـ، Forza رو ام سپرده به 10Turn ؟ Playground مثل پیمانکار بازی رو واسه 10T میسازه؟ 10T حق وتو داره؟ :D.
Playground مستقل هست؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
از اين بازي خبر تازه اي نشده؟!:x
ایشالله کمتر از 1 ماه دیگه توی کنفرانس مایکروسافت ! :D
این استودیویی که داره بازی رو میسازه انقدر کارمندای خفنی داره که بعید نیست یه دفعه Horizon از سری اصلی Forza جلو بزنه ! :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ایشالله کمتر از 1 ماه دیگه توی کنفرانس مایکروسافت ! :D
این استودیویی که داره بازی رو میسازه انقدر کارمندای خفنی داره که بعید نیست یه دفعه Horizon از سری اصلی Forza جلو بزنه ! :D
به قول IGN یا OXM (یادم نیست کدوم :d) افرادش باعث شدن بشه سوپر استودیو :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
به قول IGN یا OXM (یادم نیست کدوم :d) افرادش باعث شدن بشه سوپر استودیو :d
خب درست میگن ! :D
کارمنداشون از Codemasters و Bizarre Creations (این دو تا بیشترین تعداد رو بین کارمنداش دارن) شروع میشن تا Criterion و Evolution Studios و Slighty Mad Studios و BlackRock و ...
بعد جالبه مثلآ از استودیوهایی مثل Rockstar و Realtime Worlds هم آدم دارن ! :D یعنی احتمالآ افرادی که روی بخش های ماشینی GTA و Crackdown کار کردن. یا Reflection که Driver رو داره.
حالا بگذریم از چند نفرشون که برای Lion Head , Rare , Free Radical و اینا بودن ! :D
کلآ تیم عجیبیه !

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
خبر خوبی برا من یکی بود چون بیشتر از بازی های ریسینگی که سبک آرکیدشون از سیمولیشنشون بیشتره خوشم میاد (نه سیمو محض نه آرکیده محض مثه GRID)
چون من هرک اری کردم نتونستم ارتباط کاملی با سری فورتزا برقرار کنم با اینکه بازی از همه نظر عالییه
در کل بیصبرانه با این تیمی که دارن منتظرشم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خب درست میگن ! :D
کارمنداشون از Codemasters و Bizarre Creations (این دو تا بیشترین تعداد رو بین کارمنداش دارن) شروع میشن تا Criterion و Evolution Studios و Slighty Mad Studios و BlackRock و ...
بعد جالبه مثلآ از استودیوهایی مثل Rockstar و Realtime Worlds هم آدم دارن ! :D یعنی احتمالآ افرادی که روی بخش های ماشینی GTA و Crackdown کار کردن. یا Reflection که Driver رو داره.
حالا بگذریم از چند نفرشون که برای Lion Head , Rare , Free Radical و اینا بودن ! :D
کلآ تیم عجیبیه !
منتحب جهان LOL.
:D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر