Forza Horizon

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اره من100درصد کردم
من بازی رو تموم کردم در حدی که هیچ مسابقه ای ناتموم نموند و همرو هم اول شدم، Street Race رو هم همرو اول شدم، ولی درصد بازیم 93% هست، ولی یکی از Barn هارو هم هنوز بهم معرفی نکرده، چرا؟ دیگه از بازی چیزی نموند که، چلنج هارو هم تقریبا همرو رفتم، Papularity هم 1 هست، پولامم 11میلیونه، Outpostهارو هم رفتم، چیزه دیگه ای هم مونده که این Barn رو بهم معرفی نکرده؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
من بازی رو تموم کردم در حدی که هیچ مسابقه ای ناتموم نموند و همرو هم اول شدم، Street Race رو هم همرو اول شدم، ولی درصد بازیم 93% هست، ولی یکی از Barn هارو هم هنوز بهم معرفی نکرده، چرا؟ دیگه از بازی چیزی نموند که، چلنج هارو هم تقریبا همرو رفتم، Papularity هم 1 هست، پولامم 11میلیونه، Outpostهارو هم رفتم، چیزه دیگه ای هم مونده که این Barn رو بهم معرفی نکرده؟
باید تو منطقه ی Beaumont باشی تا بهت خبر بده.
fast travel کن به south beaumont outpost، یه خورده گشت بزنی بهت میگه (از outpost فکر کنم باید به سمت بالا میرفتی). ;)

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
بگو چند ساعت زندگی کردی:D چون باهاش زندگی میکنم.نمی:Dدونم دیقیق ولی زیاد*ارهsvرو میده ولی رونتون رو نه بجاش بهترشو میده:D اره دمو بازی کنی وایپر هم میدهاکثر ماشین خوب هارو خودش بهت میده الکی خرج نکن.اگه دوسداری بوگاتی یا زوندا ار رو بگیر که نمیده و عالین

بهترش چی هست ؟؟ :d Avantador ؟؟ الان من 2 تا اوانتادور دارم :d یکی از فورزا 4 بهم داد یکی هم تو بازی :xb-) یه دونه هم GTR خریدم که خود بازی هم یکی بهم داد >:)
آخه میترسم کل پول رو بدم بوگاتی بخرم بعد واسه یه مسابقه بگه فلان ماشین باشه یا بخوام یه ماشین رو وااسه مسابقه دستکاری کنم پول نداشته باشم:( این مسابقه های که تو خیابون هم انجام میدی با یه ماشین دیگه هم زیاد پول نمیده که دندون گیر باشه
----
راستی یه سوال من الان 9 تا Barn ها رو پیدا کردم و اون تابلو هارو هم تقریبا 80 تا شو ترکوندم و مسابقات هم تا الان همه رو اول شدم به جر یکی یا دوتا ( البته یه چند تا از مسابقه ها رو اشتباهی رو حالت Esey رفتم و اول ها هم رو Medium میرفتم ولی الان دارم رو Hard میرم و دست بند هم نارنجی دارم و تازه دارم مسابقه های نارنجی رو میدم بازی رو 40% هست ؟! درسته ؟ دیر درصدش پر میشه ؟ یا من زیاد ولگردم ؟ :d بعضی شبا پای دستگاه خوابم میبره =))

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
باید تو منطقه ی Beaumont باشی تا بهت خبر بده.
fast travel کن به south beaumont outpost، یه خورده گشت بزنی بهت میگه (از outpost فکر کنم باید به سمت بالا میرفتی). ;)
آره دقیقا همون مونده، اونجا کلی گشتم و بالا پایین کردم ولی خبری نشد، حالا ماشینی که تو این Barn میده چی هست؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
این نیسان GTR واقعا ته ماشینه تقویتش کردم همه چیزش 10 شد , باهاش مثل آب نبات لایی میکشم لامصب شانسشم خیلی خوبه lucky escape میزنم باهاش خودم شاخ در میارم... فقط بدیش اینه که تو بازی نمیشه رکاب ماشینو یه تستی زد ببینم خوش رکابم هست یا نه!
ولی از این حرفا گذشته نیسان GTR تو واقعیتم یکی از بهترین ماشینهای دنیاس با قیمت 1/5 تا 1/3 سوپر اسپورتهای اروپایی 99 درصدشونو میکنه تو قوطی کبریت مخصوصا تو شتاب اولیه بین ماشینهای ژاپنیم تا مدتها بهترین بود این اوخر با اومدن Lexus LFA توسط تویوتا شاید بشه گفت نهایت قدرت ژاپنیا تو صنعت ماشین سازی LFA هست که لعنتی اونم بد ماشینی هست خیلیا که عقیده دارن Lexus LFA "اولین صفحه فصل مرگ سوپر اسپورتهای اروپایی رو ورق زده" این جمله رو تو یه سایت معروف تست اتوموبیل خوندم.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
Ferrari 250 Testa Rossa
خدای من، پس ماشینه خوبیه، ولی خدایی هیچی اون بوگاتیه که بارن اولیا داد نمیشه،
یه سوال دیگه اینکه تو Street Race ها مسابقه آخرش Random یه ماشین هدیه میده، هربار مسابقه آخرو بریم امکان جایزه گرفتن هست؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
تست نکردم، ولی ایده ی جالبیه، امتحان کن خبرشو بده. ;)
آره دیگه دیشب سر آخرین مسابقه بهم BMW M6 رو داد که خودم داشتم خواستم دوباره برم دیدم زیاده، حالا امشب یه تست میزنم
راستی به غیر از Nissan GT-R ماشینی هست که آخر آپگیرد همه چیش 10 بشه؟
من خودم هنسیه عزیز رو دارم که فقط شتابش 9.5 هست.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
Aventador رو من به R1 رسوندم همش شد 10.
بقیه رو خبر ندارم.
Aventador رو گذاشتم واسه بهترین ماشینه کلاس R3 ولی فکر کنم اون مک لارن 4.400.000 هم پتانسیلشو داشته باشه
دوستان لانچ مگه شتاب نیست؟ accelerate پس تاثیرش چیه؟
لانچ واسه اون استارت اولیه هست که موقعی که از حالت سکون میخواد شروع کنه ولی (accelerate) شتاب میشه سرعت رسیدن 0 تا نهایت سرعت (اگه اشتباه میگم دوستان لطفا اصلاح کنن)

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718

من اخری رو وقتی100درصد شدم بعد چند ساعت ولگردی بهم داد پس فکر نکنم ربطی به کامل کردن بازی داشته باشه شاید همونی باشه که دوستمون مارشال گفت

بهترش چی هست ؟؟ :d Avantador ؟؟ الان من 2 تا اوانتادور دارم :d یکی از فورزا 4 بهم داد یکی هم تو بازی :xb-) یه دونه هم GTR خریدم که خود بازی هم یکی بهم داد >:)
آخه میترسم کل پول رو بدم بوگاتی بخرم بعد واسه یه مسابقه بگه فلان ماشین باشه یا بخوام یه ماشین رو وااسه مسابقه دستکاری کنم پول نداشته باشم:( این مسابقه های که تو خیابون هم انجام میدی با یه ماشین دیگه هم زیاد پول نمیده که دندون گیر باشه
----
راستی یه سوال من الان 9 تا Barn ها رو پیدا کردم و اون تابلو هارو هم تقریبا 80 تا شو ترکوندم و مسابقات هم تا الان همه رو اول شدم به جر یکی یا دوتا ( البته یه چند تا از مسابقه ها رو اشتباهی رو حالت Esey رفتم و اول ها هم رو Medium میرفتم ولی الان دارم رو Hard میرم و دست بند هم نارنجی دارم و تازه دارم مسابقه های نارنجی رو میدم بازی رو 40% هست ؟! درسته ؟ دیر درصدش پر میشه ؟ یا من زیاد ولگردم ؟ :d بعضی شبا پای دستگاه خوابم میبره =))

اره منظورم اونتادوربود.اگه ولگردی بشین همه مسابقات رو برو مسابقه اخر پول زیادی بهت میده بعدش راحت هر ماشینی که میخوای بخرو بازی رو کامل کن
نمیدونم من که از اول روhardمیرفتم بعضی هاشو سختر یا بعضی هاشو رو medium فعلا باید همه دستبندها رو بگیری بعد همه مسابقات رو تموم کنی شاید 85درصدشد

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من اخری رو وقتی100درصد شدم بعد چند ساعت ولگردی بهم داد پس فکر نکنم ربطی به کامل کردن بازی داشته باشه شاید همونی باشه که دوستمون مارشال گفت
چه جوری 100 میشه؟ من الان همه چیو رفتم، فقط مونده قسمت Skills از 10تا Pr Stunt، یعنی اونارم برم 100 میشه؟
(حیف میشه که بازی به این خوبی قسمتای جدیدش تموم میشه:-s دیگه باید مسابقه تکراری داد و ولگردی کرد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر