Forza Horizon

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من الان 6تا از Barnهارو محدودشو بهم معرفی کرد و منم پیداشون کردم ولی الان که رنگ دستبندم نارنجی هست مدتهاس Barn معرفی نکرده! کار خاصی باید انجام بدم؟
رنگ دستبندم بنفش شد ولی هنوز هم Barn جدیدی معرفی نکرده! کار خاصی باید انجام بدم تا معرفی کنه؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
کار خاصی لازم نیست. همینجوری در حال گشت و گذار باشی یهو یه جدید بهت معرفی میکنه. ;)
شما 9تاشو گرفتی؟ من از اون بوگاتیه که تو Barn درومد همش منتظرم بعدیرو بگه که هنو نگفته، اگه از این ماشین شاخها میده بگو که پیله کنم بگیرم;) (احیانا ربطی به Outpostها نداره؟)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
شما 9تاشو گرفتی؟ من از اون بوگاتیه که تو Barn درومد همش منتظرم بعدیرو بگه که هنو نگفته، اگه از این ماشین شاخها میده بگو که پیله کنم بگیرم;) (احیانا ربطی به Outpostها نداره؟)
بله من همه رو گرفتم.
البته چیزی که یادم رفت تو پست قبلیم بگم اینه که برای فعال شدن هرکدوم از Barn ها باید تو بازی پیشرفت داشته باشی (مسابقات و popularity و غیره) و همچنین باید تو مناطق مختلف بگردی.
مثلا آخرین ماشین رو بعد از 90% شدن و در صورتی که در یکی از مناطق بازی (که الان اسمش یادم نیست) باشی بهت خبر میده.
ماشین ها که همه شاخن. :D
اگه عشق کلاسیک هستی برو دنبالش.
ربطی به outpost ها نداره. ;)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بله من همه رو گرفتم.
البته چیزی که یادم رفت تو پست قبلیم بگم اینه که برای فعال شدن هرکدوم از Barn ها باید تو بازی پیشرفت داشته باشی (مسابقات و popularity و غیره) و همچنین باید تو مناطق مختلف بگردی.
مثلا آخرین ماشین رو بعد از 90% شدن و در صورتی که در یکی از مناطق بازی (که الان اسمش یادم نیست) باشی بهت خبر میده.
ماشین ها که همه شاخن. :D
اگه عشق کلاسیک هستی برو دنبالش.
ربطی به outpost ها نداره. ;)
ماشین کلاسیکارو بعضیاشونو Tune میکنی از این جدیدا خفن تر در میاد ارزششو داره برم دنبالش. من الان کلی بازی کردم ولی درصد بازیم هنوز 42% هست!:-o
سلام
1-بازی 1 دیسکه؟
2-با کینکت هم میشه بازیش کرد؟
آره بازی یک دیسکه با کینکت هم میشه ولی با دسته فاز دیگه ای داره. مخصوصا وقتی اولش گاز میدی لاستیکا میخواد آسفالتو بکنه دود میکنه

این Barn هایی که هنوز بهتون معرفی نکرده ربط مستقیم به رَنک، لِوِل و مسابقاتی که انجام میدین داره. واسه من که اینجوری بوده
الان دستبندم بنفشه یعنی لول 6، popularity هم 81 هست، ولی همه مسابقه هارو نرفتم، پس با تفاسیر امشب برم مسابقه هارو ادامه بدم ببینم میشه؟o:-).....
لینکی چیزی هست بشه این Barn ها رو فهمید کجاس ؟
بعضی هاش معلوم نیست کجاس آدم حوصله ـش سر میره !
این نقشه هم جای Barnهارو داره هم Upgradeهاروb-)
http://files.graphicsbybrad.com/xbl/forza-horizon-barn-map.jpg

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من هفت هشت روزی هست که نسخه کامل بازی به دستم رسیده گرافیک که خارق العادس با فاصله نسبتا زیاد بهترین گرافیکی هست که تویه یه بازی race دست کم روی کنسول دیدم این بازی اگه اختصاصی ps3 بود الان دوتا تاپیک 200 صفحه ای فقط در مورد گرافیک و قدرت سل پروسسور براش تاپیک نوشته بودن!!!!!
از گرافیک که بگذریم اوایل که بازی کردم احساس میکردم بازی یکمی کم تحرک و ماسته چون اول nfs most wanted رو بازی کرده بودم ولی بعد از یه مدت واقعا آدم معتاد بازی میشه منکه یه اتوبان توی بازی هست روزی دو سه بار با سرعت بالای 350 تا اتوبانو بالا پائین نکنم صبحم شب نمیشه!
رانندگی با سرعت زیاد تو بازی مخصوصا وقتی تو جاده های کفی میوفتی خیلی شبیه واقعیت ساخته شده مخصوصا روی پیچهای بزرگ از حالت فرمون گیری ماشین تا ماشینهایی که از بقلت رد میشن تا محسابه ای که برای سبقت گرفتن باید انجام بدی خیلی واقعین.
فیزیک بازی فوق العادس حتی تو مواردی بهتر از motor sport !! اگه روی نرمال یا حالتهای سخت تر بازی کنید بیشتر متوجه میشید , فرق ماشینهای def جلو با دو def و def عقب به راحتی موقع رانندگی تو بازی مشخص میشه و به نظر من بی نهایت با واقعیت تطابق داره.
وزن ماشینهارو میشه راحت حس کرد ماشینهای سبک تو سرعت بالا گیج تر از ماشینهای سنگین هستن اگه کسی بین بچه ها رانندگی با ماشنیهای مختلف رو تو جاده تجربه کرده باشه از این همه شباهت حتما تعجب میکنه.
به نظر من این بازیو باید میدادن منتقدهایی نقد میکردن که حداقل مدت نسبتا معقولی تو جاده ها رانندگی کرده باشن.
در مورد صدا گذاری , صدای ماشینها به نظر من کاملا طبیعی هستن مخصوصا وقتی دوربین روی کاپوت قرار میگیره صدای موتور تا حدی قویتر میشه و حس خوبی میده صداگذاری روی بقیه موارد مثل صدای لاستیکها و صدا ماشینهای دیگه هم خیلی عالی هستن صدای موتور ماشینهایی که از شما دور میشن یا برعکس حس خوبی میده.
موزیکهای رادیوهای بازی خوب انتخاب شدن و ترکهای نسبتا زیادی وجود داره ولی بعضیاش با سلیقه من زیاد جور در نمیاد به همین خاطر من معمولا یه mp3 موقع بازی پلی میکنم.
نکات منفی:
هیچ بازی ای کامل نیست horizon هم برای بهتر شدن هنوز جای کار داره باید روی تصادفها بیشتر کار میکردن به نظرم میتونستن یه سیستم تصادف مثل burn out پیاده سازی کنن که موقع تصادفهای شدید ماشین تیکه پاره و دوباره re spawn بشه تا اینجا که بازی کردم بازی در کنار سیستم تغییر زمان سیستم تغییر آب و هوا کم داره بارون و برف (حداقل یکیش) به همراه مه میتونست جو فوق العاده بازیو از اینم بهتر کنه...
نبودن پلیس (البته از نوع غیر تخیلی ) رو هم شاید بشه یکی دیگه از نکته های منفی بازی به حساب آورد که میتونست هیجان بالایی ایجاد کنه اگه یه پلیس غیر تخیلی به بازی اضافه میکردن
در کل:
مدتها بعد از بازی بی نهایت خارق العاده road & track روی کنسول 3DO Panasonic این اولین بازی Race ی بود که بدون هیچ اغراقی واقعا حال و هوای جاده های بین شهری رو منتقل میکنه خیلی وقت بود دنبال یه همچین چیزی میگشتم به نظرم انتخاب عنوان "نفسی تازه" برای نقد این بازی تو بازیسنتر انتخاب کاملی بود.
امتیاز من به بازی:
گیم پلی 10
داستان 8
گرافیک 10
صدا 9.5
مجموع 9.5

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
منم بعد از 7 8 روز بازی کردن تنها ایرادی که میتونم ازش بگیرم لودینگ های وقت و بی وقتش هست که اونم بخاطر اینکه وامیسیتی تا یه شاهکار بازی کنی قابل چشم پوشی هست برای همین با کمال میل میگم 10/10 :)

راستی دیروز اوننتادور خریدم خیلی هیولائه ولی هندلینگ و چسبندگی 458 کجا و این کجا! عین واقعیته! لامبورگینی هندلینگاش هیچوقت مث فراری نبوده و اینجا میبینم به چه زیبایی شبیه سازی کردن واقعیتو!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
بازی به شدت عالی هست فقط تنوع موسیقی خیلی کمه آدم تو یک ساعت یک تراک رو 3 بار گوش میده..!
کاری نداره اهنگ های مورد علاقت رو بریز روی فلش معموری بزن به ایکس باکس پخش کن صدای بازی هم قطع نمیشه فقط صدای رادیو که طبیعیه قطع میشه .

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان
من بعد از سال ها غفلت :( دیروز برای اولین بار سری forza خریدم .... و از خواب غفلت بیدار شدم :d
واقعا عالیه ....
هرچی ماشین داشتم فروختم بزور پول یه gallardo جور کزدم
قبلش یه m6 داشتم (خیلی افتضاج بود)
این gallardo همه چیزش عالیه ...
اوج لذت بازی زمانی که با ماشین تو یه اتوبان 340 تا میری بی نظیره ......... >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر