Forza Horizon

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
l-)
کسی جواب سوال ما رو نمیده

اخه تو page قبلی یکی نوشته بود با 97 درصد رفته تو بازی منم خیلی تعجب کردم چون شنیدم اگه با این دیسکها بری کنسول از حالت کپی خور در میاد و دوباره باید lt بریزی براش

تشکر میکنم راهنماییم کنید

هیچ مشکلی نداره 97 ... فقط امکان انلاین نیست

Send from HtC One X using tapatalk 2

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,910
نام
نریمان
خیلی جالبه من بار اول که بازی رو نصب کردم حجمش 6 گیگ بود. بعد که پاک کردم و دوباره ریختم حجمش شد 7.2 گیگ ولی دیگه بازی رو اجرا نمی کرد و پیغام می داد که دوباره بازی رو دانلود کنید! :-/
بار سوم گه ریختم شد 7.1 گیگ و درست شد. دیسک من برنر مکسه و در کل فکر نمی کنم مشکل از دیسک باشه چون برای چند نفر دیگه هم این مشکل به وجود اومده بود.
یه سوال هم داشتم : من FM4 رو تا لول 40 رفتم. ماشین های هدیه رو از کجا باید بگیرم؟

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
سلام
من پایه لایو زدن هستم
tmac1mj:gamertag
نفهمیدم کجا میشه کلوپ add کرد
من رو ادد کنین لطفا و یه خبری بهم بدین
ممنون

اشکال از هرجا بود یکم تو ذوق زد لایو
ماشینای پرنده یا تو زمین
سریع رفتن غیر طبیعیشون و ....
:(

آخرین ویرایش:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
خیلی حال کردم رنگ های مات رو تو بازی گذاشتن فکر میکردم مثل فورتزاهای قبلی نداره. عاشق اینجور رنگام.کلا این بازی ساخته شده که به من حال بده:D

نخير داداش اصلا اينطوري نيست اين بازي رو ساختن تا ما ديگه از هيچ بازي ريسينگ ديگه اي لذت نبريم. خيلي نامردن اخه ما بعد اين بازي از چه بازي ي ميتونيم لذت ببريم
عين بازي halo4 كه امپراتور سبك اول شخص هست اين هم بعد از فورزا 4 امپراتوري بازي هاي ريسينگ رو به ارث برده

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
نخير داداش اصلا اينطوري نيست اين بازي رو ساختن تا ما ديگه از هيچ بازي ريسينگ ديگه اي لذت نبريم. خيلي نامردن اخه ما بعد اين بازي از چه بازي ي ميتونيم لذت ببريمعين بازي halo4 كه امپراتور سبك اول شخص هست اين هم بعد از فورزا 4 امپراتوري بازي هاي ريسينگ رو به ارث برده
با حرفت موافقم وحشتناک اقا این بازیه یا واقعیت شما یه دونه شکستگی های دندونه ای تو بازی پیدا نمیکنی واقعا فوق العادست من با وجود این شاهکار جچوری طرف nfs برم ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
الان داشتم میرفتم! شب بود بعد خورشید طلوع کرد! تو یه جاده جنگلی بودم! نور از لایه درخت ها بریده بریده میومد بیرون اصلآ معرکه بود!
دومین ماشین سواری بعد از most wanted(نسخه قدیمی) هست که کاملآ داره بهم حال میده! البته 100 برابر بیشتر از اون حال میده!

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
با این بازی خیلی حال کردم واقعا شاهکاره در همه موارد
فقط دو مورد یکم میشد بهتر باشه یکی در مورد موسیقی که تنوعش کمه و بعد مدتی تکراری میشه و دیگری اینکه اگر دمیج برای ماشین ها میذاشتن بازی ریل تر میشد ولی در کل عالیه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,066
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
من پایه لایو زدن هستم
tmac1mj:gamertag
نفهمیدم کجا میشه کلوپ add کرد
من رو ادد کنین لطفا و یه خبری بهم بدین
ممنون

اشکال از هرجا بود یکم تو ذوق زد لایو
ماشینای پرنده یا تو زمین
سریع رفتن غیر طبیعیشون و ....
:(

خُب این دیگه مشکل از نت شماست دوست عزیز :d

همه چیز عالیه فقط انتظار محیط به این کوچیکی رو نداشتم.:|

محیط کوچیک ؟!!! اگه این کوچیکه پس اون یکی بازی خیلی کوچیکه :d

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا

داداش مطمئنی Horizon رو میگی ؟! نظرت محترمه ولی یکی از مهمترین محاسن این بازی وسیع بودن محیطشه !! اصلا Free Roam توی محیط این بازی ،اصل حاله !!! کلا بازی خداییه :d

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
اگر دمیج برای ماشین ها میذاشتن بازی ریل تر میشد ولی در کل عالیه

دوست من به خاطر سبك بازي خودشون دميج رو كم كردن (معمولا تو اين سبك دميج رو حداقل ميكنن)
چون بازي اپن ورد هست و بيشتر زمان بازي صرف ولگردي و لايي كشيدن ميشه . اون موقه بايد مدام وسط لايي و ژانگولر بازي ماشين از كار ميافتاد و دوباره اسپاون ميشد كه اينطوري از هيجان و سرعت بازي كم ميشد

---------- نوشته در 02:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 PM ارسال شده بود ----------

برعكس محيط بزرگ هست و مهمتر از اين چون به همه كار ( لايي و دريفت و شكستن تابلوها و پرش و سرعت و ..) تو بازي پول و امتياز ميده به شدت آدم معتاد ولگردي تو بازي ميشه
هوريزون امپراتور بازي هاي ريسينگ

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
سلام دوستان!
من اونتادور رو خریدم و خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی باهاش حالیدم!
میخواستم یه ماشین بهم پیشنهاد کنید (قیمتش مهم نی) که به همون اندازه کیف بده!
خیلی ممنون......

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من یه فورد فوکوس گرفتم تیون کردم! شدیدآ بهم حال میده!
اونتادور خوبه ولی من همیشه دوست دارم یه ماشینی وردارم که تو دسته همه نباشه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,066
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام دوستان!
من اونتادور رو خریدم و خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی باهاش حالیدم!
میخواستم یه ماشین بهم پیشنهاد کنید (قیمتش مهم نی) که به همون اندازه کیف بده!
خیلی ممنون......

Reventon بردار :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر