Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,124
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز کلی آنلاین بازی کردم خیلی خیلی حال داد . مُدهای بازی عالین واقعا . سرور هم خیلی بهتر از فورزا 4 شده و من زیاد مشکلی نداشتم
LegendarY DriverS هم تاسیس شد دوستانی که خواستن جوین بشن یا گیمرتگ بدن من اَد کنم . خوشحال میشیم .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
امروز کلی آنلاین بازی کردم خیلی خیلی حال داد . مُدهای بازی عالین واقعا . سرور هم خیلی بهتر از فورزا 4 شده و من زیاد مشکلی نداشتم
LegendarY DriverS هم تاسیس شد دوستانی که خواستن جوین بشن یا گیمرتگ بدن من اَد کنم . خوشحال میشیم .
میگم نوید هر هفته یه مسابقه برگذار کن. مثلا 5شنبه ها ساعت 10 شب یا جمعه ها
هر هفته یه زمان مشخص همه جمع شیم دور هم بازی کنیم میچسبه. هر هفته هم با یه کلاس ماشین بریم
مثلا جام حذفی درست کن که آخر یه برنده هم داشته باشیم :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,124
نام
نـــــــویـــــــــد
میگم نوید هر هفته یه مسابقه برگذار کن. مثلا 5شنبه ها ساعت 10 شب یا جمعه ها
هر هفته یه زمان مشخص همه جمع شیم دور هم بازی کنیم میچسبه. هر هفته هم با یه کلاس ماشین بریم

آره دیگه اینو حتما ازین حرکتا میزنیم چون بازی هم تازه اومده و بازارش داغه و وضعیت سرور هم بهتر شده

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
Holy $H!T.... :D
چه کردی داداش.
الان با همین chain score بری تو leaderboard دیگه کسی بهت نمیرسه. :D
تو اون اتوبان ـه که دور شهر میره این رکورد رو زدی؟
البته بعدش دوباره رکورد 315 هزارتا رو زدم:biggrin1:عکسش رو همین امشب میزارم.
نه من تو اتوبان نرفتم.همش رو با دریفت گرفتم.یه نقطه از نقشه رو دیدم که پیچ پیچی هست:biggrin1:میتسوبیشی مدل 99 رو آپگرید کردم و رفتم اونجا رکورد زدم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
3 ساعت بازی کردم تا آخری پولم به اوانتادور رسید.. عجب ماشین خفنی هست لا مذهب..

این پول در اوردن خیلی سخته با 20 هزار و 30 هزارتا باید دهنت صاف بشه تا ماشین بخری حداقل 5 ساعت وقت برای خرید بوگاتی میخواد..

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,969
تو اون ترد که کسی نگفت اگه میدونه کسی اینجا بگه :(

با این نرم افزار modia میشه عکس ها رو با سایز اصلی گذاشت ؟
من با روشی که گفته بود انجام دادم ولی thumbه عکس ها چجوری میزارید با سایز اصلی ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
3 ساعت بازی کردم تا آخری پولم به اوانتادور رسید.. عجب ماشین خفنی هست لا مذهب..

این پول در اوردن خیلی سخته با 20 هزار و 30 هزارتا باید دهنت صاف بشه تا ماشین بخری حداقل 5 ساعت وقت برای خرید بوگاتی میخواد..
Street Race های Ali Howard رو برو مثل چی پول می‌ده:D
تو اون ترد که کسی نگفت اگه میدونه کسی اینجا بگه :(

با این نرم افزار modia میشه عکس ها رو با سایز اصلی گذاشت ؟
من با روشی که گفته بود انجام دادم ولی thumbه عکس ها چجوری میزارید با سایز اصلی ؟
خیر با Modio فقط با سایز کوچیک می‌شه گذاشت و برای عکس های بزرگ هم حتما باید به لایو وصل شید!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
شما با چه تنظیماتی بازی میکنین!
میخوام لایو بازی کنم دارم خاک(به معنای واقعی خاک!)میشم!
البته لگ دارم و تاثیر داره ولی به هر حال خیلی عقب میفتم که اینقدر عقب افتادن طبیعی نیست!
دنده اتوماتیک بگزارم یا دستی!کلا چه جوری ماشین رو تنظیم کنم تا خوش فرمون تر بشه و بهتر شتاب بگیره!

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
یه سوتی جالب دیدم تو بازی
فولکس بیتل از نمایی داخلی وقتی بازی میکنی وقتی تعویض دنده میکنه دست راننده از کنار فرمان دنده میده!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی از بیرون از توشیشه که میبینی دستش رو ماره پایین
--------------
چطوری میشه آنلاین باری کرد ؟؟ من میرم تو قسمت مولتی پلیر و لی اتفاقی نمی افته! ( اکانت لایو 14 روزه هم از این مجانی ها دارم ) ( باری رو هم رو هارد نصب کردم ،97% از این روش که اول یه موزیک از رو هارد پخش میکنی بعئ میری تو بازی)
--------------
و اینکه الان وقتی میخوام عکس آپ کنم این پیغام رو میده !!! چیکار باید بکنم ؟؟ چطوری باید عکس پاک کنم از تو سرور ؟؟

Your photo was not successfully uploaded to the forza Horizon Storefront.
All your slot for this file type are already used. free one , and then try again.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر