Forza Horizon

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,902
نام
نریمان
ببخشید دوستان یه سوال داشتم : چطوری میشه موسیقی های بازی رو گوش داد! من موقع رانندگی چپ و راست رو که می زنم گوشه ی صفحه نشون میده که موج ها دارن عوض میشن ولی هیچ چیزی پخش نمیکنه.
امکان داره که مشکل از دیسک بازی باشه؟
چون یکی دوبار اولی که بازی رو تو دستگاه گذاشتم صفحه سیاه می شد و یا ارور میداد که بعد از نصب بازی درست شد.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ببخشید دوستان یه سوال داشتم : چطوری میشه موسیقی های بازی رو گوش داد! من موقع رانندگی چپ و راست رو که می زنم گوشه ی صفحه نشون میده که موج ها دارن عوض میشن ولی هیچ چیزی پخش نمیکنه.
چون یکی دوبار اولی که بازی رو تو دستگاه گذاشتم صفحه سیاه می شد و یا ارور میداد که بعد از نصب بازی درست شد.
اگه دیسکت 97% باشه موزیک پخش نمیشه و فقط صدای ماشین و محیط رو داری
اگه نه که فکر کنم بازی رو پاک کنی دوباره نصب کنی درست شه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب امروز Darius رو هم بردیم و کلا اول شدیم . کاملا دهنم صدف شد . تا قبل از خط پایان اول بودم یوهو سر 96% رفتم تو دیوار اول شد دوباره از اول مجبور شدم برم :|
اینقدرم صدای مشاینش زیاده من صدای ماشین خودمو نمیشنیدم که بخوام دنده عوض کنم . یکی این صداش زیاده یکی LFA . وقتی کنارت حرکت میکنه هیچی نمیشنوی کاملا باید حواست به دور موتور باشه که دنده بدی
خلاصه خیلی حال کردم با این بازی حالا پیش به سوی 100% کردن و ولگردی بیشتر تو محیط :d
فقط کاش این آخرش هم یه کات سین پخش میکردن !

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خُب امروز Darius رو هم بردیم و کلا اول شدیم . کاملا دهنم صدف شد . تا قبل از خط پایان اول بودم یوهو سر 96% رفتم تو دیوار اول شد دوباره از اول مجبور شدم برم :|
اینقدرم صدای مشاینش زیاده من صدای ماشین خودمو نمیشنیدم که بخوام دنده عوض کنم . یکی این صداش زیاده یکی LFA . وقتی کنارت حرکت میکنه هیچی نمیشنوی کاملا باید حواست به دور موتور باشه که دنده بدی
خلاصه خیلی حال کردم با این بازی حالا پیش به سوی 100% کردن و ولگردی بیشتر تو محیط :d
فقط کاش این آخرش هم یه کات سین پخش میکردن !
دلت کات سین می خواست یا دوس داشتی اون دختره رو دوباره ببینی؟ /:)
من 10 15 ساعت بازی کردم فقط 30% شده :d آمار ولگردی زیاده

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

من دیسکم 97 هست آهنگ و ... همچیرو هم دارم:>
نصب کردی و با آهنگ ریپ شده اجرا میکنی؟ اگه اینکار رو نکنی و از رو دیسک اجرا کنی که خوب معلومه آهنگ برات پخش میشه

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372

اگه با روش موسیقی وارد بازی میشی وقتی میری تو بازی رو منوی بازی اهنگ رو استاپ کن نه پاوس

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
دلت کات سین می خواست یا دوس داشتی اون دختره رو دوباره ببینی؟ /:)
من 10 15 ساعت بازی کردم فقط 30% شده :d آمار ولگردی زیاده

---------- نوشته در 12:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

نصب کردی و با آهنگ ریپ شده اجرا میکنی؟ اگه اینکار رو نکنی و از رو دیسک اجرا کنی که خوب معلومه آهنگ برات پخش میشه

آآآآآآآآآآخخخخخخخخخخخ شرمنده من اینو با MWاشتباه گرفتم وگرنه اره من برنر اینو دارم MWرو97 دارم :d
معذرت معذرت:d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
جدا اینجا کسی آنلاین نمیاد ؟
1 چلنج کم دارم و یکی هم این که یکی بیاد این Design منو بخره :d
بازی خوش ساختیه و لذت بردم , اما از دید من یه مشکل بزرگ داشت....
نه به اون فورزا که 50 ساعت بازی کردم اما تازه شده بود 50% نه به این که تو 30 ساعت 100% شد .
تنوع مسابقات , پیدا کردن تابلوها , مسابقات آنلاین و ولرگردیش خوب بود , فقط زمان کلی بازی کم بود
فکر کنم کارگردان وسط کار با اون دختره به مشکل خورده , اونم گذاشته رفته :d نه به اولش که با قر و فر اومد , نه به آخرش که فقط صداش اومد

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
جدا اینجا کسی آنلاین نمیاد ؟
1 چلنج کم دارم و یکی هم این که یکی بیاد این Design منو بخره :d
بازی خوش ساختیه و لذت بردم , اما از دید من یه مشکل بزرگ داشت....
نه به اون فورزا که 50 ساعت بازی کردم اما تازه شده بود 50% نه به این که تو 30 ساعت 100% شد .
تنوع مسابقات , پیدا کردن تابلوها , مسابقات آنلاین و ولرگردیش خوب بود , فقط زمان کلی بازی کم بود
فکر کنم کارگردان وسط کار با اون دختره به مشکل خورده , اونم گذاشته رفته :d نه به اولش که با قر و فر اومد , نه به آخرش که فقط صداش اومد
یکم صبر کنی بچه ها بازی رو 100% فکر کنم اکثرا پایه آنلاین باشن. حالا یا من یا نوید یه کلنی چیزی میسازیم به همه اینوایت میدیم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
منم همچین مشکلی دارم رادیوم صدا نداره فکرکنم اگه یه باز دیگه نصب کنی درست بشه.من بیخیالش شدم برام مهم نیست چون پشت اونتادور یه سمفونی12سیلندر دارم اهنگ میخوام چیکار:D

خدایی این بازی خداس.NFS هم بهش نمیتونه هیچ وقت برسه.

بابا ما مردیم از بس اونتادور نروندیم.کی هدیه میده؟:|
فکر کنم 3مین مسابقه با هواپیما بهت میده. من نمیدونستم جایزه میده400پولشو دادم الان2تا اونتادور دارم 200میخرنش امریکایی ها عوضی:D
این فراریf40شاهکاره بخدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر