Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا یکی جواب منو بده چرا این اونتادور رو بهم نداد؟؟7تا از ماشین رو داده پس فکر کنم فقط اونتادور رو نداده

تنها دلیل منطقی که وجود داره اینه که توی فورزا 3 و 4 lvl 50 نبودی :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
تنها دلیل منطقی که وجود داره اینه که توی فورزا 3 و 4 lvl 50 نبودی :d
فکرکنم فورتزا4بالایه50بودم.زندگیمو پایه فورتزا3گذاشتم:D فکر کنم تمومشم کردم ولی خواستم بازی رو حذف کنم زدم سیو..حذف کردم.بیخیال میخرمش.فکر میکردم اگه50پایین باشی هیچی نمیده من که7تا رو داده

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
شاید جاش اینجا نباشه ولی داشتم mw تست میکردم واقعا تو کلم نمیگنجه چطور باید بشه که این بازی امتیازات بهتری نسبت به Forza Horizon بگیره ؟!
من فقط این حس را دارم که Forza Horizon فقط کتک اسمش را میخوره ! یعنی اون Forza نباید بالا سرش میبود !
بخوایم مقایسه کنیم چه از لحاظ کنترل ماشین ها و نرم بودن ماشین ها تو حرکت در شرایط متفاوت و هندلینگ و فیزیک حرکتیشون از صدا گذاری بگیر تا گرافیک حس ماشین سواری یعنی یک سروگردن از mw بالاتره ! حتی از نوع نمای دوربین که mw دو حالت داره و نمای بیرونیش هم اصلا دید جالبی نداره به نظرم ! تو Horizon نمای دوربین بیرونی بسیار وسیعتره و کنترل و تسلط خیلی بالاتره و قضیه دیگه نرخ فریم تو Horizon هست با اینکه 30 فریم هست ولی خیلی خیلی نرمه چشم اصلا و ابدا اذیت نمیشه که برعکس تو MW چسم درد میگرم بعد یه مدت .

Horizon شاهکاره اگه بگم از دو ریسینگ تو کُله گیمریم لذت بردم این یکیشه ! خیلی کم پیش میاد بعد بازی کردن یه بازی بیام نظرم را تو تاپیک بگم ولی این یکی مجبورم کرد !

خیلی بده که بعضی حقایق اینطوری زیر پا میره ! خلاصه MW بهترین ریسینگ سال میشه ولی با حق خوری مطلق ! به نظر بنده !

به نظر من تنها ريسينگي هست كه ميتونه متاي بالاي 9.5 بگيره و 100% بايد goty ريسينگ امسال بشه
اگه نشه واقعا نامردي كردن بهش
من كه تا حالا تمام ريسينگ هاي تاپ رو بازي كردم باز هم با كمال اطمينان ميگم هوريزون بهترينه حتي از فورزا4 امپراتور بازي هاي ريسينگ

pouyankm

کاربر سایت
May 23, 2011
41
نام
پویان
اخرشم دووم نیاوردم اونتادور رو نخرم تا شو کیس رو برم....خریدمش :D
دارم میرم کم کم سراغ اس اس... الان 2میلیون جوره :D
اگه اسموکش مث درایور بود خیلی فاز میداد

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
فکرکنم فورتزا4بالایه50بودم.زندگیمو پایه فورتزا3گذاشتم:D فکر کنم تمومشم کردم ولی خواستم بازی رو حذف کنم زدم سیو..حذف کردم.بیخیال میخرمش.فکر میکردم اگه50پایین باشی هیچی نمیده من که7تا رو داده
پست 58 رو بخون اینجا

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
گور پدر متا و کودن هایی که گند زدن تو میانگین بازی
بچه ها تا الان ترکوندن واقعا خیلی خوشحالم که این بازی نظر خیلی هارو به خودش جلب کرد با وجود MW :d

Need For Speed Most Wanted (2012) Vs. Forza Horizon - مشاهده نتیجه نظرسنجی
نوید احتمالا اونایی که به mw رای دادن xbox ندارن horizon رو بازی نکردن! :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
از غروب نشستم پایی بازی اگه مهمون نمیومد یا الان کور شده بودم یا بازی رو تموم:D عجب شاهکاریه نمیدونم چی بگم کاش میشد شب رو طولانی تر کرد دیونه کنندست.اونتادور رو هم خریدم فوق العادست

پست 58 رو بخون اینجا

بیخیالش اینجوری حال نمیده باحالی بازی به همینه که خودت پل جمع کنی و ماشین بخری

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اینم یه عکس از 458 دوست داشتنی خودم! حاضرم شرط ببندم 60 درصد افراد نمیتونن تشخیص بدن این عکس واقعیه یا بازیه!
عکسای بیشترم بزودی میذارم دیگه..این دوستمون سایتشو معرفی کرد یاد گرفتم دیگه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خیلی بده که بعضی حقایق اینطوری زیر پا میره ! خلاصه MW بهترین ریسینگ سال میشه ولی با حق خوری مطلق ! به نظر بنده !
حرفم را پس میگیرم سایتها حق خوری نکردند وقتی امتیاز گیم اسپات را به همسایه دیدم:D :lol:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
حرفم را پس میگیرم سایتها حق خوری نکردند وقتی امتیاز گیم اسپات را به همسایه دیدم:D :lol:
اینجوری که بد شد:(یعنی بازی انحصاری سونی هم حریف فورتزا نشد:-/این دیگه آخرین امید یه عده بود.بمیرم براشون:crying1:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اصلا همه بچه ها بحث تیونینگ رو فراموش کردن

این قدر دقیق کار کردن که تقریبا میشه از روی مدل تیونینگ در عالم واقع کپی برداری کرد

سرشار از جزئییات

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
دیروز یه صحنه دیدم هنوز تو کفش هستم
یه مسابقه بود که من و چنتا مینی ماینر قدیمی باید مسابقه میدادیم
سر یه پیچ رفتم رو لبه جدولا و ماشین رفت رو دوچرخ یه طرف
و خیلی جالب یه حدود 2 ثانیه اینجوری داشتم میرفتم که فرمون رو عکس دادم تا برگشت رو جهارچرخ
دلم برا بازی تنگ شده:-s
دیروز تاحالا نتونستم بازی کنم
آخه اومدم دانشگاه تو یه شهر دیگه

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
انقد بازی کردم که دیشب خوابشو دیدم:D جنبه ندارم:D با صداش مشکل داشتم ولی امروز با هدفون بازی کردم صدا گذاری فوق العادست گرافیگ که تعریف نمیخواد دیونه کنندست.این سری فورتزا این چند ساله انقد بهم حال داده شاید رو بدنم اسمشو خالکوبی کردم:D
من از بچگی عاشق ریسینگ بودم و شاید 80درصد ریسینگ ها تو همه سبک ها بازی کردم ولی واقعا هیچکدوم اندازه این بهم حال نداده:D

اصلا همه بچه ها بحث تیونینگ رو فراموش کردن

این قدر دقیق کار کردن که تقریبا میشه از روی مدل تیونینگ در عالم واقع کپی برداری کرد

سرشار از جزئییات

ااخه تو فورتزاهای قبلی هم بود قبلا به اندازه کافی ازش تعریف شده:D

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
DLC ماه نوامبر معرفی شد:

2d7e19a3-65ba-42ee-b105-7f600eb5f409.jpg

64cb1da5-267e-4197-bfc4-435b4e79e3bc.jpg

c03445df-dd1a-473e-a064-e7a098bc5121.jpg