Forza Horizon

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,674
نام
محمد
به نظر من متای بازی خیلی هم خوبه :D مشکل اینجاست که تو این نسل یه سری بازی ها الکی نمره بالا گرفتن واسه همین ارزش نمره 85 به خوبی درک نمیشه :D من چند تا از نقدها رو خوندم، یه سری ایرادات گرفتن که از نظر من منطقی هست. به نظر من مسابقات اصلی بازی یعنی همون Festival اصلا در حد سایر بخش های بازی نیست، یعنی اگه این بخش تنوع مسابقات PGR رو داشت مطمئنا تاثیر زیادی تو افزایش نمرات داشت. در کل 85 خوبه حالا بیشتر هم بشه که چه بهتر :D البته اینو هم بگم یه سری امتیازات هم واقعا هیچ منطقی پشتشون نیست و بیشتر واسه خودنمایی هست که من با اونا کاری ندارم :D

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
میثم من خودم عشق شبیه سازم.ولی این هورایزن لامصب خیلی خفنه:biggrin1:لذت بخش ترین ریسینگ عمرم بوده تا الان.خیلی خیلی خوش ساخته.از همه نظر.تنوع بالای مسابقات،گرافیک عالی،درجه سختی بسیار عالی.خلاصه همه چیزش عالیه.واقعا شرمم میگیره بخوام اسم این بازی رو کنار تکرار مکرراتی مثل NFS بیارم:|تو هم دیگه نیار:biggrin1:

كاملا تاييد ميشه
هوريزون كجا و نيد فور اسپيد كجا
البته ماست وانتد هم خيلي عاليه ولي حيف بعد از هوريزون اومد و هوريزون كاري كرد كه سطح انتظارمون از بازيهاي ريسينگ اپن ورد خيلي بالا بره
بعد هوريزون هيچ بازي ريسينگي به ادم نمي چسبه

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

طرف دار هاي هوريزون بيان تو اين تاپيك از بازي همايت كنن
http://forum.bazicenter.com/thread68104/page5/#post2309054

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
سلام
میشه یکی بگه دقیقا ماشین های FM4 رو کجا میده؟اونجا لول 50 بودم. نیم ساعتی بازی کردم 3-4تا مسابقه هم دادم ولی خبری نیس.فکر کنم باید سیو هامو پاک کنم درسته؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,674
نام
محمد
سلام
میشه یکی بگه دقیقا ماشین های FM4 رو کجا میده؟اونجا لول 50 بودم. نیم ساعتی بازی کردم 3-4تا مسابقه هم دادم ولی خبری نیس.فکر کنم باید سیو هامو پاک کنم درسته؟
برو تو یکی از گاراژها اونجا پیام میده که میخوای Save های FM رو ایمپورت کنی یا نه، دکمه تایید رو بزن تا ماشین ها اضافه بشن. اگه اینجا رو رفتی و پیام نداد باید Save ـت رو پاک کنی :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
هر بازیی یه نقص هایی داره ولی این بازی تنها بازیی هستش که میتونم به خودم این اجازه رو بدم که بهش بگم بی نقص !

دوستان یه توضیحی در مورد نوع ماشینا میدید؟ مثلا FWD RWD. ...اینا مخفف چیه؟
اون امتیاز A B C چیه که با امتیاز بالای ماشینا میزنه؟ ترتیبشون چجوریه؟
بعضی از EVENT ها میگه حتما ماشینتون باید A باشه... میشه یه ماشین رو با تیونینگ به A رسوند و باهاش مسابقه داد؟ یا یه فاکتور دیگری هم دخیل هست؟ :)

اون قسمت اول که دوستان جواب رو دادن ! ولی قسمت دوم !
بازی ماشین هارو نسبت به Performance ـشون دسته بندی می کنه ! از ضعیف به قوی :

E
C
B
A
S
R3
R2
R1

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
چیزی که من رو یکم اذیت میکنه نور ماشینم هست البته نه daylight بلکه زمانیکه کاملا شب میشه و چراغ ماشین روشن میشه,به نظرم نور ماشین رو میتونستن کمی soft تر کنن.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اقا بعد از کلی بدبختی و اتفاق عجیب بالاخره این شاهکار بهدستم رسید. فعلا هیچی درمورد بازی نمیگم.یه سوال به من 7ماشین داد نامرد اونتادور رو نداد باید تو فورتزا4میخریدمش؟؟چرا بهم نمیده؟؟صدایی بازی هم قاطی کرده رادیو اصلا صدا نداره.صدایی ماشین هم کمه
اول بازی هم که اون یا رو میاد حرف مییزنه با وایپر زردتو نقد گیم اسپات دیدم ولی برا من صدایه موزیک و صدایه اون یارو قطع شده و فقط صدایی ماشین میومد بازی هم burnermaxه رو هارد نصب شد.مشکل صدا رو کسی داره مشکل از دیسک بدم عوض کنن؟؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شاید جاش اینجا نباشه ولی داشتم mw تست میکردم واقعا تو کلم نمیگنجه چطور باید بشه که این بازی امتیازات بهتری نسبت به Forza Horizon بگیره ؟!
من فقط این حس را دارم که Forza Horizon فقط کتک اسمش را میخوره ! یعنی اون Forza نباید بالا سرش میبود !
بخوایم مقایسه کنیم چه از لحاظ کنترل ماشین ها و نرم بودن ماشین ها تو حرکت در شرایط متفاوت و هندلینگ و فیزیک حرکتیشون از صدا گذاری بگیر تا گرافیک حس ماشین سواری یعنی یک سروگردن از mw بالاتره ! حتی از نوع نمای دوربین که mw دو حالت داره و نمای بیرونیش هم اصلا دید جالبی نداره به نظرم ! تو Horizon نمای دوربین بیرونی بسیار وسیعتره و کنترل و تسلط خیلی بالاتره و قضیه دیگه نرخ فریم تو Horizon هست با اینکه 30 فریم هست ولی خیلی خیلی نرمه چشم اصلا و ابدا اذیت نمیشه که برعکس تو MW چسم درد میگرم بعد یه مدت .

Horizon شاهکاره اگه بگم از دو ریسینگ تو کُله گیمریم لذت بردم این یکیشه ! خیلی کم پیش میاد بعد بازی کردن یه بازی بیام نظرم را تو تاپیک بگم ولی این یکی مجبورم کرد !

خیلی بده که بعضی حقایق اینطوری زیر پا میره ! خلاصه MW بهترین ریسینگ سال میشه ولی با حق خوری مطلق ! به نظر بنده !

آخرین ویرایش:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام
شرمنده اما لطفا یه نفر لینک دانلود بازی رو به منم بده
ممنون

دوست من لينك ها رو برات پ خ كردم
از يه سرور قدرتمند ايراني با سرعت بالا و قابليت تعمير فايل هاي دريافتي خراب
سايت رو ادد كن معمولا همه ي بازي هاي تاپ رو ميزاره واسه دان

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها عکسایی که از ماشین میگیریم کجا میتونیم دانلود کنیم؟؟مثلا یه عکسمو دوست دارم الان اینجا اپلود کنم از کجا باید گیرش بیارم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
گور پدر متا و کودن هایی که گند زدن تو میانگین بازی
بچه ها تا الان ترکوندن واقعا خیلی خوشحالم که این بازی نظر خیلی هارو به خودش جلب کرد با وجود MW :d

Need For Speed Most Wanted (2012) Vs. Forza Horizon - مشاهده نتیجه نظرسنجی

میگم بچه ها روندن ماشینا تو این بازی ارکیده یا بازم مثله فورزا4 شبیه سازه؟؟؟

بازی خیلی به فورزا نزدیکه از نظر هندلینگ . فیزیک که دقیقا همونه اما ازون نرم تر و راحت تر هستش کنترل ماشین ها

بچه ها عکسایی که از ماشین میگیریم کجا میتونیم دانلود کنیم؟؟مثلا یه عکسمو دوست دارم الان اینجا اپلود کنم از کجا باید گیرش بیارم؟

باید بری تو سایت Forzamotorsport.net اونجا دانلود کنی عکس هارو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر