Forza Horizon

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
چی ساختنه نامرد :|.
ببینم مرحله بارونی هم داریم؟ :D؟
خیلی باحاله، خیلی گرافیکه، خیلی گیم پلیه :D.
کدوم الاغی میاد به این بازی کمتر از NFS میده آخه؟ :D؟
میثم من خودم عشق شبیه سازم.ولی این هورایزن لامصب خیلی خفنه:biggrin1:لذت بخش ترین ریسینگ عمرم بوده تا الان.خیلی خیلی خوش ساخته.از همه نظر.تنوع بالای مسابقات،گرافیک عالی،درجه سختی بسیار عالی.خلاصه همه چیزش عالیه.واقعا شرمم میگیره بخوام اسم این بازی رو کنار تکرار مکرراتی مثل NFS بیارم:|تو هم دیگه نیار:biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
واقعا چی ساخته دقیقا ؟ :d
بارون و برف نداریم ولی شب داریم
اون الاغی که گفتی هم Ployon _ه که به بازی 6 داده و حتما به NFS 9 میده :|
کاش بارونم داشت. فضای PGR4 برامون تداعی میشد :D.
واقعن چی ساخته؟ :|؟ اون یارو قاعدتن مست بوده :|.
البته خدائی کنترل ماشینا سخته :D NFS خیلی خوبه، کل پیچ هارو با دستی رد میکنی، دستی هم نکشی میچسبونی به دیوار رد میشه :D. خب حق داره بهش نمره خوب بده :-".

میثم من خودم عشق شبیه سازم.ولی این هورایزن لامصب خیلی خفنه:biggrin1:لذت بخش ترین ریسینگ عمرم بوده تا الان.خیلی خیلی خوش ساخته.از همه نظر.تنوع بالای مسابقات،گرافیک عالی،درجه سختی بسیار عالی.خلاصه همه چیزش عالیه.واقعا شرمم میگیره بخوام اسم این بازی رو کنار تکرار مکرراتی مثل NFS بیارم:|تو هم دیگه نیار:biggrin1:
خیلی خوفه حاجی، یه جا داشتیم میومدم، ماشین از روبرو میومد، تو لاین خودمم ماشین بود، کشیدم تو خاکی رد کردم، اصن یه جو خفنی گرفته بود منو تو اون لحظه :|.
نمای کاکپیت یا کاپکیت بازی هم عالیه :D. اون خشکی فورزا رو نداره اصن :|.
حیف باید صبح برم دانشگاه نمیتونم بیشتر بازی کنم :(.
نه آخه بچه ها همچین میگفتن NFS سالاره :D. خب آدم کنجکاو میشه :D.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,124
نام
نـــــــویـــــــــد
امشب یعنی کاملا چسبوندم و نزدیک بود خیس کنم خودمو :d اون پایین مَپ سمت چپ یه سری Street Race باز میکنه به اسم Red Rock Observatory . آخریش دقیقا ازین سر مَپ باید میرفتی اون سر مَپ . یعنی به غلط کردن افتاده بودم که چرا من اینو روی درجه ی آسون نذاشتم . فکر کن 10 الی 15 دقیقه مسابقه میدی بعد آخرش یهو به فنا بری . دهن منو سرویس کردن اینا . خیلی وحشین به خدا . نمیدونم اینا مست میکنن , چیزی میکشن چون واقعا غیر طبیعی رانندگی میکنن . واقعا نمیتونی پلک بزنی . این Street Race ها هم مسیرهای غیر از مسیر اصلی مسابقه رو هم نمیبنده من چند بار از مسیر خارج شدم :d خلاصه این ماسبقه آخریه دهن منو صاف کرد خیلی استرس زا بود لعنتی . ولی قبلیش یه مسابقه هستش کلاس R3 عکس لامبو رو هم انداخته . میندازی تو اتوبان مسیر کاملا مستقیم 10 بار اونو رفتم من . خیلی حال میده . کلا تا الان ماشینی بهتر از لامبو آونتادور ندیدم تو این بازی . خیلی رامه لعنتی بهدش 458 اسپایدر . آشغالترین ماشینی هم که دیدم همون جگوار 2012 هستش . Traction که آف باشه به هیچ دردی نمیخره . اصلا نمیشه جمعش کرد
خلاصه این بازی زیادی خوبه واقعا نمیفهمم چرا میانگینش 86ـه و اون گیم اسپات 8.5 داد و 4 تا احمق 6 و 7 دادن !!! البته بازم خوبه و ناراضی نیستیم :d

آدم بازی میکنه دوس داره بیاد اینجا از بازی تعریف کنه خالی شه :d

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اقا من 1/000/000 cr پول دارم ماشین خوب و پرسرعت چی بگیرم؟؟

تو نمایشگاه ماشین میری یه گزینه داره به اسم affordable cars که اونو بزنی همه ماشینایی که با پولت میتونی بخری رو میذاره رو میز واست و اونجا هر چی دلت بخاد میتونی بخری فقط هر چی خواستی بخری بخر تا دلار گرونتر نشده:d یهو دیدی فردا گرونتر از الانه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
خلاصه این بازی زیادی خوبه واقعا نمیفهمم چرا میانگینش 86ـه و اون گیم اسپات 8.5 داد و 4 تا احمق 6 و 7 دادن !!! البته بازم خوبه و ناراضی نیستیم :d

آدم بازی میکنه دوس داره بیاد اینجا از بازی تعریف کنه خالی شه :d
منم قبل اینکه بگیرمش فک میکردم متا در همین حد عادلانه هست ولی الان که بازی میکنم میبینم خداییش در کمترین و بدترین حالت 89 باید باشه متاش واقعا تا حالا از هیچ ریسینگی اینقدر خوشم نیومده بود

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من تنها دو مسابقه اول رو انجام دادم ولی تو همین مدت کم فهمیدم که بازی دارای جزئیات بسیار زیادی هست و همینطور کنترل ماشین ها بسیار حرفه ای و درست کار شده

عاشق همین گلفه شدم که اول بازی میده

در ضمن اولین بازی بود که واقعا دوربین داخل کابین رو میشد استفاده کرد و من تماما از این دوربین استفاده کردم

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
متا بازم رفت رو 85 8-|
آدم از این حرسش میگیره که داره یه بازیه تقریبا بی نقص بازی میکنه ولی 4 5 تا سایت بی عقل میان الکی نمره پایین میدن که واقعا نمره کم دادنشون دلیله مسخره ای داره

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دیشب حالت داستانیشو تموم کردم فوق العاده بود بازی فقط یه حال گیری داشت اونم اینکه اول بازی 2 3 تا دمو داستانی خفن گذاشت ادم هایپ شد اما دیگه تا اخرش خبری نبود .میتونست یه ending باحال هم براش بزاره

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
این بوگاتی رو جایزه میده یا باید دو و نیم میلیون پیاده شیم ؟
محل دقیق Barn Cars رو کسی نمیدونه؟ کلی هست یا متغیره؟
یه دایره مشخص کرد با اینکه قبلش سه تا دیگه رو پیدا کرده بودم ولی بعد از یه ربع جستجو پیداش نکردم
yahoo_2.gif

بازی اصلا خسته کننده نمیشه ، هرچی میری بازم عوامل زیادی برای ادامه ی بازی وجود داره!
اونا 9 تا هستن .
توی همون دایره چشمت یه خونه های قهوه ای قدیمی باشه .
معمولا یه راه کوچیک از جاده اصلی جدا میشه , پس گاردیل های بغل جاده رو دقت کن

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
محل دقیق Barn Cars رو کسی نمیدونه؟ کلی هست یا متغیره؟
یه دایره مشخص کرد با اینکه قبلش سه تا دیگه رو پیدا کرده بودم ولی بعد از یه ربع جستجو پیداش نکردم :(
بازی اصلا خسته کننده نمیشه ، هرچی میری بازم عوامل زیادی برای ادامه ی بازی وجود داره!

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
شک نکن که باید 2.2 میلیون پیاده شی :d

دیگه منتظر نموندم , رفتم گرفتمش >:d<
این چلنج های آنلاینش هم باحاله
8 تا ماشین جمع میشیم , صبر میکنیم صبح بشه بعد از اینور نقشه میریم اونور نقشه .
بین 50 تا 200 چوق هم میده

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
متا بازم رفت رو 85 8-|
آدم از این حرسش میگیره که داره یه بازیه تقریبا بی نقص بازی میکنه ولی 4 5 تا سایت بی عقل میان الکی نمره پایین میدن که واقعا نمره کم دادنشون دلیله مسخره ای داره

این بلا سر خیلیای دیگه هم اومده. پارسال مثلا سر RESISTANCE 3 یا KILLZONE 3 هم موارد مشابهی وجود داشت.

به نظرم سیستم متا به یه تجدید نظری نیاز داره تا میانگین رو حول پراکندگی واقعی نمرات بازی حساب کنه نه هر عدد پرتی هر کی دلش خواست بده که زحمت سازنده رو از بی ببره.

باید یه انحراف استاندارد و واریانس با توجه به 70 - 80 % نمرات بازی تعریف بشه و این حدود استاندارد مبنای کار قرار بگیره.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
این بلا سر خیلیای دیگه هم اومده. پارسال مثلا سر RESISTANCE 3 یا KILLZONE 3 هم موارد مشابهی وجود داشت.

به نظرم سیستم متا به یه تجدید نظری نیاز داره تا میانگین رو حول پراکندگی واقعی نمرات بازی حساب کنه نه هر عدد پرتی هر کی دلش خواست بده که زحمت سازنده رو از بی ببره.

باید یه انحراف استاندارد و واریانس با توجه به 70 - 80 % نمرات بازی تعریف بشه و این حدود استاندارد مبنای کار قرار بگیره.
فکر نکنم سایت متا و گیم رنکیگنز بخوان یه تکونی به خودشون بدن

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
فکر نکنم سایت متا و گیم رنکیگنز بخوان یه تکونی به خودشون بدن

همین که بچه ها دارن به نقص سیستم فعلی پی می برن خودش شروع یه ایده هست. ایده های به نظر ساده یا مستقیما خودشون

یا نسخه بهینه شدشون در میان مدت یا طولانی مدت که این بستگی به میزان اهمیت و بزرگ بودنشون داره به قول معروف جنبش ایجاد می کنن.

یه مطلب بدون پشتوانه ای هم نیست . علم امار می گه میانگین از 2 و 6 و 10 ارزش علمی و کاربردی نداره. می گه باید تعداد نمونه ها رو بیشتر و بیشتر

کرد و اینطوری توزیع احتمال به سمت نرمال می ره. اونوقت معلوم میشه پراکندگی اصلی کجاست مثلا بین 100 تا عدد. اونایی که خیلی پرت هستن کنار گذاشته می شن

و اونوقت دیگه مثلا اگه 90 درصد نمرات دور و بر 90 باشن چهار پنج تا تا 6 نمی تونن تاثیرگذار باشن. حالا HORIZON یا هر بازی دیگه ای.

البته می دونم ربطی به تایپیک نداره برای همین عذرخواهی می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر