Forza Horizon

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
سوال من:
من عاشق فورد موستانگ ( هستم :d )
همچنین این مدل یعنی 2012 Ford Mustang Boss 302 رو میخوام ولی توی بازی نیست.
95664.jpg

تو بازی فقط این هست:
Forza-Horizon-2013-Ford-Shelby-Mustang-GT500-570x320.jpg

اولی در قالب DLC عرضه میشه؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آقا من دارم توهم میزنم یا بازی ؟ :D
من تو ماشینایی که تو جاده ها هستن Lamborghini Sesto Elemento , Pagani Huayra , Mazda MX5 2010 و همچین چیزایی میبینم که تو Autoshow اصلا نیستن ! قضیه چیه ؟! :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من تو ماشینایی که تو جاده ها هستن Lamborghini Sesto Elemento , Pagani Huayra , Mazda MX5 2010 و همچین چیزایی میبینم که تو Autoshow اصلا نیستن ! قضیه چیه ؟! :D

اینا ماله کساییه که پیش خرید کردن. (پول پرستا:|)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
اوایل بازی تو نقشه یه بخش رو بصورت یه دایره مشخص کرده بود که باید تو اون محیط میگشتی تا یه ماشین رو پیدا کنی میخوام بدونم دیگه رونقشه جایی رو مشخص نمیکنه؟؟یعنی خودمون باید کل نقشه رو بگردیم؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اوایل بازی تو نقشه یه بخش رو بصورت یه دایره مشخص کرده بود که باید تو اون محیط میگشتی تا یه ماشین رو پیدا کنی میخوام بدونم دیگه رونقشه جایی رو مشخص نمیکنه؟؟یعنی خودمون باید کل نقشه رو بگردیم؟

خودش میگه.مناطق خاکستری رنگ رو باید بگردی. دایره ی خاکستری رنگ.فقط هم 9 تا ماشین هست و تمام.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
خودش میگه.مناطق خاکستری رنگ رو باید بگردی. دایره ی خاکستری رنگ.فقط هم 9 تا ماشین هست و تمام.

الان اوایل بازی یه دایره خاکستری نشون داد که گشتم ماشین رو پیدا کردم ولی هنوز دایره بعدی رو نشون نداده فعلا

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
تو جاده ها , جاهایی که تابش نور دید رو کور میکنه تو واقعیت تو این بازی هم همینطوره , انصافا حال کردم :D
دیدم کور که میشه میچسبم به مانیتور فک میکنم خودم کور شدم :D
راستی چرا از پورشه خبری نیست ؟ !!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد

اینا مخصوص کسانیه که VIP هستن . به نظر من برای این تو بازی قرار داده شدن که مارو عذاب بدن که چرا این ماشین ها رو نمیتونیم داشته باشیم و فقط میتونیم از کنارشون رد بشیم :d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,004
نام
sami
بازی فوق العاده است ولی تنها ایراد بازی به نظر من بی کیفیت طراحی کردن ماشینا نسبت به فورزا 4 هست.فورزا 4 توقع ما رو از این استدیو برده بالا نباید پست رفتی داشته باشن.گررافیک ماشینا نسبت به فورزا 4 خیلی بدتر شده
اگه همون ماشینا رو با اون گرافیک تو این بازی میاوردن دیگه بازیش میشد خدا

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
راستی چرا از پورشه خبری نیست ؟ !!
چون license پورشه رو EA خریده و نمیذاره بقیه ی سازنده ها ازش استفاده کنن مگر اینکه بابتش پول بدن. البته برند RUF ماشیناش شبیه پورشه هست.
بازی فوق العاده است ولی تنها ایراد بازی به نظر من بی کیفیت طراحی کردن ماشینا نسبت به فورزا 4 هست.فورزا 4 توقع ما رو از این استدیو برده بالا نباید پست رفتی داشته باشن.گررافیک ماشینا نسبت به فورزا 4 خیلی بدتر شده
اگه همون ماشینا رو با اون گرافیک تو این بازی میاوردن دیگه بازیش میشد خدا
این نسخه رو استودیو Turn 10 نساخته. استودیوی تازه تاسیس Playground Games ساخته و تحت نظارت T10 بوده. مطمئنا اگه از نظر T10 کیفیت ماشینا به حد مطلوب نمیرسید نمیذاشتن بیاد بیرون.
هرچند از نظر من که خیلی خوبه. نمیدونم شما کدوم ماشین رو دیدی که میگی بی کیفیت ـه و خیلی بدتر از Forza 4 هست؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر