Forza Horizon

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
برای پیدا کردن ماشینهای مخفی روی نقشه یکی از دوستان گفت باید بری تو اون جای نقشه و بگردی ولی دوتا نکته یکی اینکه یکی از او نقاط تو بیابونا بود که فکر نکنم بشه رفت اون اطراف و بعدیشم اینکه من یادم نیست کجا ها را نشون داده کسی نیست بدونه باید چه کنم ؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
برای پیدا کردن ماشینهای مخفی روی نقشه یکی از دوستان گفت باید بری تو اون جای نقشه و بگردی ولی دوتا نکته یکی اینکه یکی از او نقاط تو بیابونا بود که فکر نکنم بشه رفت اون اطراف و بعدیشم اینکه من یادم نیست کجا ها را نشون داده کسی نیست بدونه باید چه کنم ؟

وقتی که میگه اون ماشین مخفی هارو بگرد و پیدا کن ، اونجایی که باید بگردی به شکل دایره ای توی نقشه مشخص میشه. برو اونجا توی پارکینگ ها رو بگرد پیدا میکنی@};-

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
Cat & Mouse هم جالبه
من چون دیر سراغ فورزا 4 رفتم دیگه آنلاینش رو نرفتم اما اینجا که Cat & Mouse رو بازی کردم جالب بود.
راستی اگه کسی مثل خودم با گرفتن PR Stunts (آخریش) مشکل داره باید بگم که راه حلش سرعت زیاده . با سرعت کم برید و بخواید دریفت بگیرید نمیشه .

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
:D من این لیسته ماشینارو دیدم کمی ناراحت شدم:(( کلا ه‍۶ ،۷ تا نیسان داره.پس خواهرای s15 چی مشن؟؟!! S13,s14,g34??! پدر این 370z کو؟؟ ماشینه DK رو نذاشتن:( تو میتسوپیشی ( :D ) هم او evo 2006 کو؟؟ eclipse کو؟؟ این ایکلیپس تو فورزا ۴ یک بادیکیتی داشت کافی بود کمکارو نرم کنی و راید هایت میچسبید زمین‌!!

سنت فرام تپا‌تاک یوزینگ ایکس پریا مینی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
یکی از بهترین لحظات وقتیه که یه هلیکوپتر از بالا سرت رد میشه و دستت ویبره میزنه :D
فوق العاده س اون لحظه. آدرنالین به قدری میره بالا که 2-3 بار تو صحنه رفتم تو دیوار. مخصوصا اگه تو کاکپیت باشی قشنگ حس میکنی. :D
تو اون محوطه ای که مشخص میکنه معمولا از کنار جاده های اصلی یه راهی به جاده خاکی هست که Barn ها اونجاس.
جاهایی که بهت میگه رو روی map نشون میده. گم نمیشه. ;)

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
:D من این لیسته ماشینارو دیدم کمی ناراحت شدم:(( کلا ه‍۶ ،۷ تا نیسان داره.پس خواهرای s15 چی مشن؟؟!! S13,s14,g34??! پدر این 370z کو؟؟ ماشینه DK رو نذاشتن:( تو میتسوپیشی ( :D ) هم او evo 2006 کو؟؟ eclipse کو؟؟ این ایکلیپس تو فورزا ۴ یک بادیکیتی داشت کافی بود کمکارو نرم کنی و راید هایت میچسبید زمین‌!!

سنت فرام تپا‌تاک یوزینگ ایکس پریا مینی

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بازی خارق العادس ! عشق ماشینا الآن دقیقا می دونن چی دارم میگم !
بزرگترین مشکل بازی اینه که بخوای از محیط زیبای لذت ببری باید قید کاکپیت رو بزنی و اگر بخوای از کاکپیت بازی لذت ببری باید قید محیط های فوق العاده بازی رو بزنی :( :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
توی FMS4 سه تا مکان داشت واسه گرفتن عکس از ماشین که توی مسابقه نبود. توی گاراژ بود.
این بازی این رو نداره؟
مثل این عکس؟
Challenger_PreOrder_WM.jpg

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
یعنی شبیه سازی تا چه حد!

یه اس 65 خریدم حدود 220 هزار چوق
بعد خیلی جالبه چون ماشین لوکسه صدای موتور خیلی کم میاد توش وقتی تو کاکپیت باشی! کلی خرجش کردم قبل اینکه بندازمش تو خیابون لاستیک 335 عقبش انداختم رینگ و سپر و ...بعد اومدم تو بازی هندلینگش خیلی بد بود :( مجبور شدم 120 هزار تا ردش کنم بره :( الان میخام پول جمع کنم اس ال 65 بخرم. فعلا از بی پولی یدونه جنسیس کوپه خریدم ولی خیلی مزخرفه خداییش.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
ی مازراتی خریدم 1000000 چوق :O

5 ساعت نشستم طراحیش کردم ... ببینیدش خوف میونید

اسم مسی رو انداختم پشتشش با طرح بارسلونا

حیففف که گلد ندارم اپلود کنم ... حیففف

Send from HtC One X using tapatalk 2

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
نمای کاکپیت که اصلا حال نمیده اینجا:D فقط همون دوربین از پشت ماشین.
ضمنا بازی اصلا آرکید نیست، هندلینگش عین فورتزا 4ـه! کجاش رو میگن آرکیده من نمیدونم:-/ فیزیکش کاملا واقعیه و باید حساب شده برونی و اصلا مثل NFS نیست دستت رو بگذاری رو گاز بری. فقط دمیج مکانیکی نداره که خُب اونو بعضی ریسینگ هایی که ادعای شبیه سازیشون میشه هم ندارن...:D

مناظرش هم انقدر عالی درست کردن که نمیگذارن آدم رانندگیشو بکنه:| هی نگه میدارم عکس میگیرم فرت و فرت:D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من روز اول که بازی کردم و یه نقد کوچکی از بازی کردیم گفتم اصلا لذت موتور اسپورت رو واسم نداره اما هر چی دارم بیشتر بازی میکنم لذتش داره به موتوراسپورت نزدیک میشه واسم . محیط ها واقعا عالی هستند . >:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر