Forza Horizon

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
بخش شب بازی دیوانه کننده هست، یعنی اینقدر لذت داره گشت زدن تو محیط که نگو :D مسابقات تو شب هم واقعا هیجان انگیز هستن خصوصا مسابقه تو محیط کوهستانی که موقع سرعت گرفتن یه حس ترس عجیبی به آدم دست میده. در ضمن وقتی تو شب به Festival نزدیک میشیم، نورپردازی بازی و نورهای رنگی مختلف، از دور اینقدر قشنگه که با روح و روان آدم بازی میکنه :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بازی شدیدا اعتیاد آوره.لامصب بدجوری مارو اسکل خودش کرده:|نمیزاره یکم بریم سراغ یه بازی دیگه.یعنی میزان اعتیاد و کِشش بازی فوق العاده بالاست.
بازی رفت زیر دستان DF .

چکیده مطلب :
فرخ گرافیک هورایزن فوق العادست.اصن یه وضی:dکافیه پرتوی نور خورشید رو ببینی:oنکته خیلی عجیب فریم ریت بازی هست.من خودم روی فریم بازی خیلی حساسم.یادت باشه همیشه هم میگفتم بازیهای 60 فریم رو دوست دارم.ولی در مورد هورایزن باورم نمیشه که 30 فریمه:blink:الان من از یه چیز فقط داره لجم میگیره.وقتی اینا تونستن جوری فریم بازی رو تنظیم کنن که فرقی با 60 فریم نداشته باشه،ایکاش تو موتور اسپورت 4 هم همین کارو میکردن.اونوقت میتونستن شب و بارون هم بزارن.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,114
نام
نـــــــویـــــــــد
چند ساعتی بازی کردیم . نمیدونم چند ساعت شد از همون آخرین پستم تا الان . اولش 2 3 مورد ضد حال خوردم و بازی خیلی به دلم نشست تا موقعی که بازی رو دوباره شروع کردم و آونتادور رو بهم داد . نیمدونم چی بگم . یه جورایی خیلی غافلگیرم کرد این بازی با اینکه دمو رو هم بازی کرده بودم و یه پیش زمینه ای از محیط و گرافیک داشتم اما همه چیز واسم تازگی داشت . حدودا 20 تا عکس من ازین آونتادور گرفتم توی محیط های مختلف . انگار نه انگار که بازی ریسینگ هستش و یه جورایی هدف اصلی مسابقه دادنه . بعد که یه دل سیر با این ماشین حال کردم زدم تو کار ولگردی 70 الی 80 جاده رو تو بازی با چرخ های این ماشین لعنتی مورد عنایت قرار دادم . Drif , Draft , Speed , Near Miss , Jump , Outpost Challenges و تابلوهای Discount و خیلی چیزای دیگه اینقدر سرگرمت میکنن که کلا مسابقه دادن رو ول میکنی . هر موقع هم دلت مسابقه خواست میزنی در کـــون یکی ازین ماشینا با هم مسابقه میدین :d
نمیتونم تصور کنم که این بازی کاندید بهترین گرافیک نشه با این چیزی که من تو این بازی دیدم . طراحی ماشین ها به صورت افقی تا دسته تو حلقم . نورپردازی بازی وحشتناکه . . تنوع محیط ها خیلی خوبه و همچنین در مورد شب هم بچه ها توضیح دادن دیگه کلا خیلی خداس
یکی از Outpost Challenge ها خیلی خفن بود . Bugatti SS داد گفت برو رکورد سرعت بزن . سرعت این ماشین از 350 تا میزنه بالا فقط باید توکل کنی به خدا و زیر لب ذکر بگی چون هیچ چیزی معلوم نیست . یه پلک میزنی میبینی 2 تا ماشین جلوتن :d به 400 تا رسوندم جوری ماشین میلرزید گفتم الان چرخاش در میره :d اگه قرار بود تموم شدن بنزین رو تو بازی بذارن تو همون اتوبان بنزین من تموم میشد . کلا بدجوری حس سرعت رو منتقل میکنه این بازی
2تا از Barn هارو پیدا کردم خیلی ماشین های خوبی هم داشتن . ماشین های قدیمی که شدیدا حس خوبی بهت میدن
کاکپیت بعضی ماشین ها واقعا دیوانه کنندست . البته من بیشتر از نمای بیرون میرم . فقط داخل مسابقات میرم کاکپیت چون این محیط و طراحی ماشین رو کلا نمیشه از دست داد
یه ماشینی بود الان اسمش یادم رفته متاسفانه از همین قدیمی ها . کاکپیت فوق العاده ای خدایی داشت مخصوصا وقتی نور میفتاد داخل ماشین
الان رنکم رو رسوندم به 160 فکر کنم
موزیک های بازی هم خیلی خوبن . صداگذاری ماشین ها هم واقعا عالیه . البته انتظاری غیر ازین هم نمیرفت
این Gumpert Apollo هم خیلی وحشیه . مخصوصا توی خاکی وقتی میخوای راه بیفتی اصلا قابل کنترل نیست لعنتی
واقعا تشکر ویژه از PG به خاطر ساخت این شاهکار و همچنین T10 به خاطر نظارت فوق العادشون روی بازی و این فیزیکی که ساختن و همچنین این موتور گرافیکی . خیلی خیلی دلم میخواد که این همکاری ادامه داشته باشه چون شدیدا به نفع سبک ریسینگ هستش
تا میتونید ازین بازی لذت ببرید کلا

و در آخر دوستان هرکی بیاد ماشین محبوبش که باهاش ولگردی میکنه رو بگه . من خودم Lamborghini Aventador

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,114
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنون ولی این قدر دیگه می فهمم!
منظورم همون سینگل بود مولتی نمی زنم ولی توی فورتزا 4 97% هی وسطش گیر می کرد. می خواستم ببینم این از اون مشکلات داره یا نه؟

من تا الان مشکلی نداشتم شاید حدود 5 ساعت حالا یا کمتر یا بیشتر بازی کردم مشکلی نبوده

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
گرافیک بازی یه چیزی ماورای تصوره ! بیخود نیست DF هم جوگیر شده ! محیطها به قدری با جزئیات و زیبا طراحی شدند ادم فقط دوست داره دسته را ول کنه و محیط نگاه کنه . نورپردازی هم که اوجش تو شبه بعضا وارد محیطهای شهری میشی با رقص نورها و ............ شگفت انگیز .
اگه 5 تا گرافیک برتر نسل را بخوام انتخاب کنم بدون شک یکیش Forza Horizon هست ! این انجین را مایکروسافت باید تو سبکهای دیگه از بازیهاش استفاده میکرد !
این مایکروسافت اخر نسلی بیدار شد ؟! اون از گرافیک هیلو 4 اینم که از این !

بازی از لحاظ گیم پلی هم بدجوری اعتیاد اوره کنترل ماشین ها نوع فیزیک راه رفتنش خارق العاده طراحی شده حسه عجیبی به ادم میده که فقط با تجربش میشه توضیح داد !
واقعا قابل تقدیر و ستایش هست که استادیوی جدید تو اولین بازیش همچین محصولی بده !

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
بعد از 10 ساعت بازی کردن به این نتیجه رسیدم که چرخیدن تو محیط بازی و انجام کارهای مربوط به بخش Open World، لذتش از بخش Festival و مسابقاتش خیلی بیشتره :D تنوعی که تو مسابقات این بخش هست اصلا تو Event اصلی بازی نیست :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
و در آخر دوستان هرکی بیاد ماشین محبوبش که باهاش ولگردی میکنه رو بگه . من خودم Lamborghini Aventador
پیشنهاد خوبیه.
نوید من خوراکم فولکس قورباغه ایی هست:dچون 20 سال پیش بابام داشت.یه حس نوستالژی عجیبی بهش دارم.رانندگی باهاش عجیب حال میده.بدمصب وقتی میوفتی باهاش تو سربالایی دیگه به جون کندن میوفته:dیعنی هیچ ماشینی به اندازه این بهم حال نداده.فقط یه ایراد عجیب داره.این فولکس به زور 100 تا میرفت.یعنی وقتی بابام باهاش 100 تا میرفت ماشین میخواست منفجر بشه:dولی من باهاش تو هورایزن 170 تا رفتم:|

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
کافیه پرتوی نور خورشید رو ببینی:o
دقیقا تو یکی از مسابقات که زمان طلوع خورشید بود یه لحظه حواسم رفت به پرتوی خورشید (و در حالی که فکم از تعجب و دیدن اون همه زیبایی باز مونده بود) رفتم تو دیوار. :D
بعد از 10 ساعت بازی کردن به این نتیجه رسیدم که چرخیدن تو محیط بازی و انجام کارهای مربوط به بخش Open World، لذتش از بخش Festival و مسابقاتش خیلی بیشتره :D تنوعی که تو مسابقات این بخش هست اصلا تو Event اصلی بازی نیست :D
من اون موقع گفتم گشتن تو محیط بازی انقدر حال میده که دست و دلت به fast travel نمیره گوش نکردی. :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,114
نام
نـــــــویـــــــــد

پیشنهاد خوبیه.
نوید من خوراکم فولکس قورباغه ایی هست:dچون 20 سال پیش بابام داشت.یه حس نوستالژی عجیبی بهش دارم.رانندگی باهاش عجیب حال میده.بدمصب وقتی میوفتی باهاش تو سربالایی دیگه به جون کندن میوفته:dیعنی هیچ ماشینی به اندازه این بهم حال نداده.فقط یه ایراد عجیب داره.این فولکس به زور 100 تا میرفت.یعنی وقتی بابام باهاش 100 تا میرفت ماشین میخواست منفجر بشه:dولی من باهاش تو هورایزن 170 تا رفتم:|

من هنوز ماشین نخریدم کلا . هرچی بهم داده با همونا دارم بازی میکنم انشاالله در ادامه ماشین های قدیمی رو میندازیم زیر پامون . البته با اون 2 تا ماشینی که توی Barn پیدا کردم هم یه چرخی زدم
اینو لابُد آپگریدش کردن یا اون موقع یه چیزی از ماشین پدرت برداشته بودن :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
این ترکوندن تابلوهای Upgrade یکی از بهترین بخش هایی بوده که به بازی اضافه کردن، البته قبلا تو بازی های دیگه همه همچین چیزی بوده ولی اینجا صرفا واسه گرفتن اچیومنت نیست :D هر کدوم رو بترکونیم 1% تخفیف تو آپگرید کردن بهمون میده، که خب هر چه بریم جلو جذابیتش بیشتر میشه و طبیعتا وقتی هر 100 را پیدا کنیم خیلی فاز میده :D ولی واسم جالبه تیم سازنده بخش Open World رو کاملا هدفمند طراحی کرده و هیچ چیز جنبه نمایشی نداره، همون Popularity هم برای قشنگی نیست و باعث میشه مسابقات Show Case آزاد بشن.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
همین الان popularity level رو به 1 رسوندم و آخرین showcase هم unlock شد و رفتم و Aston Martin One-77 رو بغل کردم. :x :D
لامصب تو این آخری هلیکوپتر ـه بالا سرت پرواز میکنه. هیجان میچسبه به سقف. :D

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
چه چیزی میتوه یه نفر رو تا این وقت شب بیدار نگه داره؟
جواب مشخصه
امشب معنی هیجان تو بازی رو فهمیدم
وقتی سوار یه بوگاتی تو شب داری با 400 تا میری و جلوت فقط یه نور رو میبینی و وقتی از کنارش رد میشی میفهمی یه ماشین بود
لرزشی که تو اون سرعت ماشینت پیدا میکنه این حس رو میده که هر لحظه ممکنه به ... بری
فردا باید برم بچه های مردم رو ورزش بدم پس بهتره دیگه بکپم چون از وقت خواب گذشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر