Forza Horizon

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بچه ها ماشین های DLC رو میشه جدا جدا خرید ؟ آخه نوید چند روز پیش یک جدول گذاشته بود که ماشین ها توشون جدا جدا قیمت خورده بود :D

فورزا 3 هم بازی نکرده بودی ؟

خوب معلومه اونو بازی کردم :| :D به خاطر همین که FMS 3 رو تا lvl50 برده بودم اینارو بهم داد دیگه :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
Barns List :

1964 DB5
1958 DBR1
1981 M1
1992 EB110 SS
1957 250 Testa Rossa
1956 D-TYPE
1954 300 SL Gullwing Coupe
1971 Cuda 426 HEMI
1965 Cobra Daytona Coupe

من این ماشین های Barn یا طویله :d رو یکی شو پیدا کردم ولی زده آماده نیست Not Ready
چجوریه؟ کی آماده میشه؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
Barns List :

1964 DB5
1958 DBR1
1981 M1
1992 EB110 SS
1957 250 Testa Rossa
1956 D-TYPE
1971 Cuda 426 HEMI
1965 Cobra Daytona Coupe

من این ماشین های Barn یا طویله :d رو یکی شو پیدا کردم ولی زده آماده نیست Not Ready
چجوریه؟ کی آماده میشه؟

میری توی گاراژ Dake اونجا روش میزنی و OK میکنی و میاد.

دوستان ماشین هایی که از ایمپورت بازی میده چیزه جدیدیه یا توی بازی هستش؟ اگر چیزی میده که توی بازی نیست من بزنم سیو هارو پاک کنم.:|

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Barns List :

1964 DB5
1958 DBR1
1981 M1
1992 EB110 SS
1957 250 Testa Rossa
1956 D-TYPE
1971 Cuda 426 HEMI
1965 Cobra Daytona Coupe

چجوریه؟ کی آماده میشه؟

من فعلا 5 تا رو گرفتم وقتی پیداش کردی یه مرحله برو .یا یکم وقت گذرونی کن خودش پیام میده که ماشین اماده است میری تو گاراژ از اونجا انتخابش میکنی

---------- نوشته در 02:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 PM ارسال شده بود ----------

امروز تو ریس با یکی از باس ها اتفاق جالبی افتاد
ریس 2 نفره استارت خورد راننده حریف گرفت سمت اون ادمی که بازی رو استارت میکنه
گیر کرد بهش منم راحت جاده رو رفتم و اول شدم:))
مردم از خنده تا الان برای کسی اتفاق افتاده ؟:d
این Fast Tarvel رو باید بیشتر میزاشتن. بعضی از قسمت ها نیاز هست که باشه ولی نیست باید بری به اولین ایستگاه از اونجا بری به سمت مقصد .تازه 10000 چوق هم میگیره :|
در حالت عادی 2 ساعت باید ماشین رو برونی تا برسی به event :d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
میری توی گاراژ Dake اونجا روش میزنی و OK میکنی و میاد.

دوستان ماشین هایی که از ایمپورت بازی میده چیزه جدیدیه یا توی بازی هستش؟ اگر چیزی میده که توی بازی نیست من بزنم سیو هارو پاک کنم.:|

یعنی چی جدیده؟ خب تو بازی هست که میده دیگه:>
نه نمیخواد پاک کنی
مثلا جلوتر آوانتادور رو توی یک مسابقه جایزه میگیری...

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 PM ارسال شده بود ----------

من فعلا 5 تا رو گرفتم وقتی پیداش کردی یه مرحله برو .یا یکم وقت گذرونی کن خودش پیام میده که ماشین اماده است میری تو گاراژ از اونجا انتخابش میکنی

---------- نوشته در 02:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 PM ارسال شده بود ----------

امروز تو ریس با یکی از باس ها اتفاق جالبی افتاد
ریس 2 نفره استارت خورد راننده حریف گرفت سمت اون ادمی که بازی رو استارت میکنه
گیر کرد بهش منم راحت جاده رو رفتم و اول شدم:))
مردم از خنده تا الان برای کسی اتفاق افتاده ؟:d
این Fast Tarvel رو باید بیشتر میزاشتن. بعضی از قسمت ها نیاز هست که باشه ولی نیست باید بری به اولین ایستگاه از اونجا بری به سمت مقصد .تازه 10000 چوق هم میگیره :|
در حالت عادی 2 ساعت باید ماشین رو برونی تا برسی به event :d

نه واسه من اتفاق نیوفتاده
ولی یه بار گفتم بزار زیرش بگیرم دیدم ایشون زورش از ماشین من بیشتره ماشالله تیر آهنه تکون نمیخوره. بعدش ریست کردم.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان توی فوتو مد وقتی میخوام دوربین رو برم پایین و یا بالا انالوگ سمت راست رو باید بر خلاف جهتش بالا پایین کرد.اینو جچوری درستش کنم؟ یعنی برای پایین بردن باید بالا بگیریم.

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان توی فوتو مد وقتی میخوام دوربین رو برم پایین و یا بالا انالوگ سمت راست رو باید بر خلاف جهتش بالا پایین کرد.اینو جچوری درستش کنم؟ یعنی برای پایین بردن باید بالا بگیریم.

می تونی با دکمه Lt و Rt دوربین رو پایین بالا کنی و با D-pad بالا پایین میتونی Zoom in و Zoom out کنی.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ماشین های عادی یا شرکت کنندگان ؟
اونا کارشون خیلی درسته مثل انسان رانندگی میکنند اگه یه جا راه بندون کنید قبل اینکه ترمز بگیرن چندبار بوق میزنند میبینند تکون نمیخورید سریع از اونورتون رد میشند :D یعنی عین یه سری از بازیا نی که وایسند تا شما رد بشید :D ماشینای شرکت کنندگانم عالیه خیلی سریع ویراژ میدندو میرند :D

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
ماشین های عادی یا شرکت کنندگان ؟
اونا کارشون خیلی درسته مثل انسان رانندگی میکنند اگه یه جا راه بندون کنید قبل اینکه ترمز بگیرن چندبار بوق میزنند میبینند تکون نمیخورید سریع از اونورتون رد میشند :D یعنی عین یه سری از بازیا نی که وایسند تا شما رد بشید :D ماشینای شرکت کنندگانم عالیه خیلی سریع ویراژ میدندو میرند :D

منظورم همون ماشین های معمولیه! ممنون!;;) اینا که گفتی واکنششون بود! میگم یعنی کلآ رفت و آمدا خوبه؟ طبیعیه یا رباتیک؟
وسعتش در چه حدیه؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
منظورم همون ماشین های معمولیه! ممنون!;;) اینا که گفتی واکنششون بود! میگم یعنی کلآ رفت و آمدا خوبه؟ طبیعیه یا رباتیک؟
وسعتش در چه حدیه؟

طبیعیه.
اما وسعت خیلی کمه.کم تر از اونیه که من فکر میکردم بزرگی مپ.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من امروز یه چند ساعتی بازی کردم و در حالیکه در حال لذت بردن از بازی بودم ، یه دفعه دیدم تکسپر ها قاطی کردن و بازی هنگ کرد . از این به بعد سه چهار دفعه دیگه بازی را امتحان کردم ولی مثلا بعد از ده دقیقه بازی کردن بازی قاطی میکنه ، یعنی مثلا میریم که یه مسابقه جدید را شروع کنم و باید ضربدر را بزنم تا sign in بکنه ولی هیچ عکس العملی انجام نمیشه و جال اینجاست که ماشین هم از جاش تکون نمیخوره .
فکر میکنید بازیم مشکل داره ؟ خودم دانلودش کردم و برنر مکس هم نیستش .

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
طبیعیه.
اما وسعت خیلی کمه.کم تر از اونیه که من فکر میکردم بزرگی مپ.

بازی هرچی میره جلوتر قسمت های جدید بیشتری باز میشه و نقشه وسیع تر میشه...
همش دنبال ایراد گرفتن از بازی ای ها:-/ بازی به این خفنی>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر