Forza Horizon

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
خب اونجا که تازه اوله بازیه.
من هنوز هیچ مسابقه ای (به غیر اولیه ) نداده بودم که رفتم اونجا
یه سیو دیگه بسازید و ایندفعه yes بزنید

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
خب اونجا که تازه اوله بازیه.
من هنوز هیچ مسابقه ای (به غیر اولیه ) نداده بودم که رفتم اونجا
یه سیو دیگه بسازید و ایندفعه yes بزنید

آقا ما كلي از بازي جلو رفتيم ، به همين راحتي ازشون بيخيال شم؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
بازی از اون چیزی که انتظارش رو داشتم خیلی بهتره :D اصلا فکر نمی کردم ولگردی (:D) تو بازی اینقدر لذت بخش باشه، فعلا مسابقه دادن رو بی خیال شدم دارم همین طور وسط محیط بازی واسه خودم می چرخم :D اینقدر هم بخش متنوع تو بازی زیاده که نشون میده تا مدت ها با انجام بازی سرگرم میشیم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
راستی یادم رفت بگم.به من 8 تا ماشین هم جایزه داد،بخاطر بازی کردن فورتزا 4.که از اون ماشینا میشه به لامبورگینی اونتادور اشاره نُمُود>:d<:d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب منم دیشب تونستم این شاهکارو بازی کنم !
خیلی به بازی امید داشتم ولی بازی خیلی از سطح انتظارم بالاتره ، گرافیک فوق العادست ، موزیک و صداگزاری محشره ، طراحی محیط عالیه و گیم-پلی هم بی نقصه !
نقطه عطف و قوت بازی هم طراحی خارق العاده ی نقشه ی بازیه ، جاده ها کاملا آدمو ارضا میکنن :D
فعلا اول بازی هستم و مطمئنا با پیش رفتن بازی قشنگتر و بهتر میشه !

------------------

من اصلا FMS4 رو بازی نکردم ولی بازی بهم به خاطر Forza Loyality اون 8 تا ماشینو بهم داد :shrewd: باور کنید :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,044
نام
نـــــــویـــــــــد
من اصلا FMS4 رو بازی نکردم ولی بازی بهم به خاطر Forza Loyality اون 8 تا ماشینو بهم داد :shrewd: باور کنید :biggrin1:

فورزا 3 هم بازی نکرده بودی ؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب ما هم از ديروز داريم بازى ميكنيم گفتيم يه نقدى بكنيم اوايل كار
به شدت گرافيك ، موسيقى ، صداگذارى بازى عالى كار شده
فيزيك ديگه قطع به يقين فيزيك موتور اسپورت هست
شباهت هاى بازى به درت زياده به دليل سازنده هاش
گيم پلى بازى خيلى خوبه براى يه بازى اركيد اما بازم به شاهكارى چون موتور اسپورت نميرسه ، البته مقايسه ى اين دو اصلا درست نيست اما براى من حداقل لذت موتر اسپورت رو فراهم نميكنه !
يه مساله اى راجع به طراحى پيست هاى بازى اينكه برخى از اونا واقعاً يه سر و گردن از طراحى پيست هاى ديگر ريسينگ هاى اركيد بالاتره اما يه سرى پيست ها هم طراحيشون به شدت مضخرف هست ! اين مساله ى طراحى پيست ها راجع به طراحى مراحل هم صدق ميكنه !
كلاً هر جا تو بازى نقطه ضعف وجود داره مربوط به پلى گراندِ و نقاط قوط بازى هم بدون شك كارِ turn 10
راجع به متاى بازى هم به نظرم ٨٩ بياد ( كه نمياد ) كافيشه .
اى كاش بازى رو turn10 ساخته بود اما باز هم هيولاست اين فورزا هورايزن

ويرايش : من اخر نفهميدم چرا يه دونه بوگاتى سوپر اسپورت فقط تو بازيه ؟ بقيشون كو پس ؟ بعد اينكه اون اس آر تى ٢٠١٣ كو پس كه تو دمو بود ؟
٨ تا ماشين از فورزا ٤ گرفتم اما انگار ماشينا كامل نيس

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,044
نام
نـــــــویـــــــــد
يه مساله اى راجع به طراحى پيست هاى بازى اينكه برخى از اونا واقعاً يه سر و گردن از طراحى پيست هاى ديگر ريسينگ هاى اركيد بالاتره اما يه سرى پيست ها هم طراحيشون به شدت مضخرف هست ! اين مساله ى طراحى پيست ها راجع به طراحى مراحل هم صدق ميكنه !

من هنوز بازی نکردم فرشاد یکم در مورد این قسمت کنجکاو شدم ؟ یعنی چی دقیقا ؟ :d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
توی چلنج یکی از این Horizon outpost ها گفته که باید تو یه زمان معینی 15000 امتیاز بدست بیاری .
ماشین هم یه فراری داده.
من دو سه بار رفتم اما بیشتر از 5000 تا نگرفتم . با فراری که نمیشه دریف زد. از نزدیک بقیه ماشینها رد شدن هم امتیاز بالایی نمیده.
قاعدتا باید امتیاز رو بالا نگه دارم که چند برابر امتیاز بده اما نمیدونم چکار باید بکنم

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من هنوز بازی نکردم فرشاد یکم در مورد این قسمت کنجکاو شدم ؟ یعنی چی دقیقا ؟ :d
ايشالا امروز ميزنى ميتركونى بازى رو
ببين نويد توى بازى مُد هاى مختلفى وجود داره توى پيست هاى مختلف ، طراحى بعضى از پيست هاش به شدت شبيه dirt هست و به شدت كليشه اى !
حتى بعضى از مد هاش خيلى مضخرفن مثلاً مسابقه با بالون ها يا شكست دادن يه فردِ خاص توي هر race ( مثلاً ميگه الكساندرا رو ببر ) توى يه ريس ٨ نفره .
خو اين مُد هم كاملاً از روي dirt هست .
ميگم اين نقطه ضعفِ از نظرِ من و اونم نسبت ميدم به پلى گراند

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
توی چلنج یکی از این Horizon outpost ها گفته که باید تو یه زمان معینی 15000 امتیاز بدست بیاری .
ماشین هم یه فراری داده.
من دو سه بار رفتم اما بیشتر از 5000 تا نگرفتم . با فراری که نمیشه دریف زد. از نزدیک بقیه ماشینها رد شدن هم امتیاز بالایی نمیده.
قاعدتا باید امتیاز رو بالا نگه دارم که چند برابر امتیاز بده اما نمیدونم چکار باید بکنم
باید کمبو بزنی ( انگار بازی فایتینگه :d )
وقتی حرکات نمایشی و دریفت و ... پشت سر هم میزنی هرچی طولانی تر باشن حرکاتت امتیازاتت چند برابر میشن . مثلا 5000 تا میگیری ضربدر 3 میشه
تند برو جاده که داشت میپیچید ترمز دستی رو بکش بعد ماشینو سر بده رو زمین . میشه
اگه ماشین هم جلوت زیاد بود بینشون لایی بکش کلی امتیاز میده :d

بچه ها کلی درس دارم تو دو سه روز آینده . چیکار کنم ؟؟:( قیده درسو بزنم یا فورزا رو ؟ جواب از الان مشخصه :d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
باید کمبو بزنی ( انگار بازی فایتینگه :d )
وقتی حرکات نمایشی و دریفت و ... پشت سر هم میزنی هرچی طولانی تر باشن حرکاتت امتیازاتت چند برابر میشن . مثلا 5000 تا میگیری ضربدر 3 میشه
تند برو جاده که داشت میپیچید ترمز دستی رو بکش بعد ماشینو سر بده رو زمین . میشه
اگه ماشین هم جلوت زیاد بود بینشون لایی بکش کلی امتیاز میده :d

بچه ها کلی درس دارم تو دو سه روز آینده . چیکار کنم ؟؟:( قیده درسو بزنم یا فورزا رو ؟ جواب از الان مشخصه :d

مشکل همینجاست
جاده ای که انتخاب کرده تقریبا صاف هست و ماشین هم فراری هست که ماشین سرعته نه دریفت .
کسی دقیقا میدونه چه کارهایی به غیر دریفت بیشترین امتیاز رو میده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر