Forza Horizon

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
شما چجوری این همه پولو دو روزه جم کردی؟
از این street race ها برین خیلی خوب پول میده زود پولدار میشه ادم:D

کسی میدونه باید چیکار کنیم که token بده؟ اخه من نمیدونم چجوری 4تا دارم ولی برای بوگاتی 5 تا میخواد چجوری میشه اون یکی رو گیر اورد؟/:)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
از این street race ها برین خیلی خوب پول میده زود پولدار میشه ادم:D

کسی میدونه باید چیکار کنیم که token بده؟ اخه من نمیدونم چجوری 4تا دارم ولی برای بوگاتی 5 تا میخواد چجوری میشه اون یکی رو گیر اورد؟/:)

ممنون.

token چیه؟
-
دوستان دسبند زرد کدوم لوله؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
وقتی میخوای ماشین بخری میگه از cr پول بردارم یا از token!نمیدونم فقط چجوری token ها زیاد میشه....
زرد لول 1 فکنم باشه;)

خب الان من لول 3 هستم ولی نمیتونم از سیو ها استفاده کنم و ایمپورت کنم.یکی بگه چیکار کنم؟:|

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
خب الان من لول 3 هستم ولی نمیتونم از سیو ها استفاده کنم و ایمپورت کنم.یکی بگه چیکار کنم؟:|

منظور از لول 3 رو نفهمیدم ولی یکم که جلوتر برین یه یارویی هستdak بعد یه گاراژ داره اونجا که برین واسه اپگرید ماشین و اینا اگه سیو داشته باشین میپرسه که میخواین استفاده کنین از ماشینا یا نه که میگی اره:D

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
منظور از لول 3 رو نفهمیدم ولی یکم که جلوتر برین یه یارویی هست drake بعد یه گاراژ داره اونجا که برین واسه اپگرید ماشین و اینا اگه سیو داشته باشین میپرسه که میخواین استفاده کنین از ماشینا یا نه که میگی اره:D

منظورم دستبند آبیه. الان من اون قسمت فستیوال ها هستم که میرم یه گاراژ نمیشه:|

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:12 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من رفتم گاراژ Dake ولی نشد ایمپورت کنم.یکی کمک کنه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
منظورم دستبند آبیه. الان من اون قسمت فستیوال ها هستم که میرم یه گاراژ نمیشه:|

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:12 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من رفتم گاراژ Dake ولی نشد ایمپورت کنم.یکی کمک کنه.
احتمالا نوید فردا میگیره بازی رو. یکم تحمل کن :d

اگه زیاد بازی نکردی سیوای بازی رو پاک کن دوباره برو. شاید نیومده برات یا اشتباه زدی چیزی رو

آخرین ویرایش:

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
حتما خاموشش کردی
سمت راست D-pad رو هنگام رانندگی بزن رادیو روشن میشه...(دقیق نمی دونم چپ یا راست ولی یکی روشن میکنه یکی خاموش میکنه)

خب خاموشه حتما.
نه روشنه آهنگ که عوض میکنم اسمه آهنگ هم این بغل میاد ولی صدایی نمیاد!
تو آپشن هم صدای رادیو رو آخره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر