Forza Horizon

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
بازیش مثل نسخه قبلیشه که وقتی بازی رو میزاری داخل دستگات دیگه نمیتونی انلاین بازی کنی؟:d
چند تا دیسکه؟

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اتفاقا به نطر من مشکل اساسی همینه . یعنی اگه نام فورزا رو برمیداشتن مطمئن باش میانگینش بالاتر از 86 میشد به راحتی . همون نام کافیه تا ناخود آگاه بازی با شاهکاری مثل فورزا 4 مقایسه بشه . من خودم بعد از این همه بازی کردن هنوزم میرم فورزا 4 بازی میکنم فکم میفته مخصوصا وقتی پیشرفتش نسبت به نسخه ی 3 رو میبینم .
خوب منم همینِ منظورم نوید. بهتره با فورزا 4 مقایسه نشه تا لذت بیشتری از بازی بشه برد . البته ما که لذت میبریم. واسه بعضیا گفتم :d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
127 تا . 9 یا 10 ماشین هم توی محیط بازی هست باید پیدا کنی . یه تعدادی ماشین هم خودش بهت میده با توجه به Levelـی که توی FM3,FM4 داشتی

چرا اینقدر کم؟:|

-
دوستان فورزا 4 غول سبک ریسینگ بود و با توجه به پیشرفت نجومی که داشت متای بالا رو گرفت.الان این بازی با پیشرفت های بسیاری که نسبت به نسخه ی 4 داشته با اینکه در 1 سال ساخته شده خودش خیلی زیاده.چون پیشرفت های بین دو نسخه ی آخر خیلی محدود هست و در حد خیره کننده ای نیست نمرات پایینه و الا اگر بازی نسخه ی بعدی TDU میبود که آرزو دارم هیچ وقت نباشه متایی بالای 90 بهش تعلق پیدا میکرد.

---------- نوشته در 03:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:10 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید مثله اینکه Bugatti ss هست؟ نه؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
127 تا . 9 یا 10 ماشین هم توی محیط بازی هست باید پیدا کنی . یه تعدادی ماشین هم خودش بهت میده با توجه به Levelـی که توی FM3,FM4 داشتی

اون 9 یا 10 تا ماشین رو چجوری میشه پیدا کرد ؟؟؟

اون 100 تا تابلو (کنار خیابون هستن ، تو مپ هم با نقطه قرمز مشخس شدن) رو که بزنی چی میشه ؟؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
آقا یکی توضیح بده بازی چطوریه؟:-/ :d
البته من کلا سه تا مسابقه دادم و اون مسابقه ی موستانگ در برابر موستانگ (فورد موستانگ و هواپیما سمپاشه :d) رو تموم کردم و پیروز شدم و از بازی خارج شدم(به اختیار خودم)
پس بقیه ماشینا کو؟ چرا اون ماشینایی که گفته بود رو نداد؟
مسابقه ای غیر از کریر مد نداره ؟ مثلا فری مچ یا همینجوری که همه ماشینا باشن...؟
از روی نقشه که مسابقه ها رو انتخاب میکنی نمیشه برگشت به منوی اصلی؟
عجبا;;)

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان ، من وقتی اولین مسابقه که برای مسابقه های خیابانی همون علی آقا ه ( :D ) هست رو انتخاب می کنم (همون که 23000 هم جایزش هست) همین طوری تو منوی لودینگ می مونه ، نه فریز می کنه نه چیز دیگه ، همون طوری صفحه لودینگ می مون ه، آهنگ پخش می شه و اون وضعیت ها رو نشون می ده !2 بار هم امتحان کردم ! مشکل چیه ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
اون 9 یا 10 تا ماشین رو چجوری میشه پیدا کرد ؟؟؟

اون 100 تا تابلو (کنار خیابون هستن ، تو مپ هم با نقطه قرمز مشخس شدن) رو که بزنی چی میشه ؟؟؟
اونا رو فکر میکنم باید یه جاهایی به نام Barn رو پیدا کنین. من خودم هنوز ندیدمشون ولی راهنماهاش توی اینترنت هست و کافیه بزنین Forza Horizon Barn Locations یا یه همچین چیزی ! :D
اون 100 تا تابلو هم برای تخفیف توی آپگرید کردن ماشین ها هست. دیگه احتمالاً هر 100 تا که زده بشه ، میشه 100% و آپگرید مجانی میشه و میشه پول رو صرف خرید ماشین های بهتر کرد ! :D

آقا یکی توضیح بده بازی چطوریه؟:-/ :d
البته من کلا سه تا مسابقه دادم و اون مسابقه ی موستانگ در برابر موستانگ (فورد موستانگ و هواپیما سمپاشه :d) رو تموم کردم و پیروز شدم و از بازی خارج شدم(به اختیار خودم)
پس بقیه ماشینا کو؟ چرا اون ماشینایی که گفته بود رو نداد؟
مسابقه ای غیر از کریر مد نداره ؟ مثلا فری مچ یا همینجوری که همه ماشینا باشن...؟
از روی نقشه که مسابقه ها رو انتخاب میکنی نمیشه برگشت به منوی اصلی؟
عجبا;;)
باید اول چند تا مسابقه بدین (دقیق یادم نیست ولی همون حدودهای 3،4 تا بود) و بعد تازه Hub اصلی بازی آزاد میشه. (البته قبلش هم میتونین ببینینش ولی توش هیچ کاری نمیتونین انجام بدین) توی Hub بازی که شبیه یه میدون هست هم انواع کارها رو میشه انجام داد مثل رنگ آمیزی ماشین و ارتقا و خرید ماشین و ... اونجا که وارد بخش ماشین ها بشین بهتون هدیه ها رو میده.
بقیه سوال ها رو هم نمیدونم چون هنوز نرسیدم برم سراغ بازی ! :D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
اونا رو فکر میکنم باید یه جاهایی به نام Barn رو پیدا کنین. من خودم هنوز ندیدمشون ولی راهنماهاش توی اینترنت هست و کافیه بزنین Forza Horizon Barn Locations یا یه همچین چیزی ! :biggrin1:
اون 100 تا تابلو هم برای تخفیف توی آپگرید کردن ماشین ها هست. دیگه احتمالاً هر 100 تا که زده بشه ، میشه 100% و آپگرید مجانی میشه و میشه پول رو صرف خرید ماشین های بهتر کرد ! :biggrin1:

اوکی ...
الان رفتم 5 تا ماشین پیدا کردم ...

35 درصد بازی رو هم رفتم تو 5 ساعت ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر