Forza Horizon

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میگم نظرتون چیه یه تاپیک بزنم با عنوانه : "بحث و تبادل نظر در مورد فروشگاه ها و همچنین کمک برای تصمیم گیریه خرید دیسک های 97% یا برنر مکس و بحث در مورد نصب پک های HD و اعلام شروع دانلود بازیها و مقدار درصد دانلودشون"

اینجوری دیگه الکی تاپیک های مخصوص خود بازی بحثای دیگه توش صورت نمی گیره :d اینجوری باز میبینی یکی تو تاپیک کامنت گذاشته و کلی باز میکنی تاپیک رو یهو اینچیزا رو نمیبینی و میدونی راجب بازی صحبت شده . به قرعان :d

خوب دقیقا واسه همین میخوام این تاپیک رو بزنم که اونجا برین بپرسین که 4 تومن کرایه ماشین ندین ببینین نیومده که 4 تومن بدین برگردین :d
:D تاپیکش که هستش:D هر دوتاشونم تاپیک دارند هم 97 درصد هم بازیای موجود در بازار :D
راستی الان بازی تو بازار هستش؟:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
خب بازی رو گرفتیم و بریم یه صفایی بکنیم ! :D در مورد بخش های مختلف مثل گیم پلی و گرافیک و اینا که قبلاً با تجربه دمو صحبت شده و دیگه تکراری میشه.
پیشنهادم اینه که برای لذت بردن از هیجان بازی ، همون اول کار درجه سختی رو روی یکی از دو درجه آخر بذارین.
خوشبختانه Cutscene ها رو هم میشه راحت رد کرد !
بازی خیلی خوب شروع میشه و فقط صحبت های این خانومه بعضی وقتا خیلی کِش دار هست و حوصله آدم رو سر میبره که احتمالاً بعد از یه مدت لال بشه و دیگه توضیح واضحات نده ! :D
اگه Forza 4 (و فکر میکنم حتی 3) رو هم بازی کرده باشین و تا یه جایی رفته باشین ، بهتون ماشین های خیلی خوبی هدیه میده مثل (جداً نیاز به اسپویلر داره ؟! گفتم شاید یکی بخواد خودش توی بازی کشف کنه !)
Lamborghini Aventador LP700-4سلطان ، Dodge Charger SRT8 و BMW M3 و ...
اولش هم میپرسه این هدیه ها رو میخوای یا نه که خواستم بگم پَ نَ پَ بفرستشون خیریه ! :D
دم هوا هم گرم ! :D توی این هوای بارونی و رعد و برق و ... خیلی میچسبه ریسینگ !!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ای بابا !:D
مایی که سیو 4 رو نداریم تو پروفمون یعنی محرومیم از این ماشینا ؟!:D
حالا اولشم نداد مهم نیست ولی امیدوارم باز بشه در آینده :|:D

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
برای کسایی که توی فورزا 3 یا 4 ماشینهای کمیاب رو داشتن , چیزی باز نمیشه ؟
مثل فورزا 4 که اگه Pass فورزا 3 رو داشتی , یه سری ماشین درست و حسابی بهت میداد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
باید تا Level 50 توی Forza 4 (یا 3) رفته باشین تا ماشین ها رو بده. یعنی به جز Level ، چیز دیگه ای توی ماشین هایی که هدیه میده تاثیر نداره.
اینم لیست ماشین هایی که میده :
Lv01 – 2011 MINI Cooper S
Lv05 – 2011 Citroen DS3 Racing
Lv10 – 2012 Dodge Charger SRT8
Lv15 – 1969 Chevrolet Camaro SS
Lv20 – 2008 BMW M3 E92
Lv30 – 2012 Jaguar XKR-S
Lv40 – 2009 Gumpert Apollo S
Lv50 – 2012 Lamborghini Aventador LP700-4

اوایل بازی هم خیلی خوب اچیومنت میده ! :D همون 40،50 دقیقه اول بیشتر از 100 تا GS داد ولی خب مطمئناً بعدش دیگه میرسیم به اچیومنت های سخت ! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
واسه ماها که تو Forza 4 لول 200ـیم تسهیلات خاصی نیاندیشیده اند؟:|:D

شاخ شدی آرین ؟ :d مگه من که فورزا 3 رو 100% کرده بودم چیز خاصی بهم توی فورزا 4 دادن ؟ :d
بعد جالبه کلا به کسی فشار نمیارن ! لااقل میگفتید باید تا لول 150 برید تا بهتون جایزه بدیم :d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام.
به سلامتی بازی هم امد سفارشش دادم.
اقا بازی که انجام میدید داستانهم داره؟ اخرش نفهمیدم داره نداره!!! از همه مهمتر صفحه قبل یکی از بچه ها اسم اندرگرند 1و2 اورد ایا اینم مثله اون بازی ازادی عمل تو اسپورت کردن و تیون کردن ماشین داره؟
این دوتا سوال من بجوابید ممنون میشم

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
خب منم تو این هوای بارونی رفتم بازی رو از مغازه خریدم .در یک کلام بگم عالیه همینو بس دیگه اون رانندگی خشک توی فورتزا 4 رو نداره و خیلی نرم شده :x
فقط یه سوال دارم از بچه ها
:-/
بچه ها بازی به صورت داستانی ادامه داره یا مثل فورتزا 4 میشه که ماشین انتخاب کنیم و اینا ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر