Forza Horizon

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

The 2012 Jaguar XR-

وای این گوگولی خیلی صدای توپی داره!تو جاده های این بازی چه صداهایی که نمیشه از این درآورد!دوستان لامبورگینی گالاردو هم تو بازی هست؟هر نسخه ای باشه مهم نی فقط بگین هست یانه؟
ممنون!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان تو تنظيمات داره كه بشه انتخاب كرد هميشه شب باشه ياروزياغروب و،..ياميشه جرخه شب وروز روطولاني تر يا كوتاه تركرد؟

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
اینم اهنگ اصلی فستیوال

البته نمیدونم چرا این اهنگو انتخاب کردن !!!! :-/ خودتون گوش بدید بعد میدونید واسه چی تعجب کردم

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
وای این گوگولی خیلی صدای توپی داره!تو جاده های این بازی چه صداهایی که نمیشه از این درآورد!دوستان لامبورگینی گالاردو هم تو بازی هست؟هر نسخه ای باشه مهم نی فقط بگین هست یانه؟
ممنون!

تو یه نظر سنجی از مردم خواستن به ماشین مورد علاقشون رای بدن و هرکدوم که بیشتر رای آورد معرفی میشه
Lamborghini Galardo 2007 Superleggera اول شد
Toyota Supra 1987 دوم
Galardo LP-570-4 Spyder سوم
اینا احتمال رونماییشون زیادی.

====================================

[FONT=&amp][/FONT]
[FONT=&amp][FONT=&amp]The 2010 Lamborghini Murciélago LP 670-4 SV [/FONT]
[/FONT]

---------- نوشته در 12:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 AM ارسال شده بود ----------

اینم اهنگ اصلی فستیوال

البته نمیدونم چرا این اهنگو انتخاب کردن !!!! :-/ خودتون گوش بدید بعد میدونید واسه چی تعجب کردم
اتفاقا شدید با جو بازی سازگاره. مخصوصا از دقیقه 1:15 به بعد

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
تو یه نظر سنجی از مردم خواستن به ماشین مورد علاقشون رای بدن و هرکدوم که بیشتر رای آورد معرفی میشه
Lamborghini Galardo 2007 Superleggera اول شد
Toyota Supra 1987 دوم
Galardo LP-570-4 Spyder سوم
اینا احتمال رونماییشون زیادی.

====================================

The 2010 Lamborghini Murciélago LP 6

ای جانم!خیلی ممنون...من عاشق سری های گالاردو هستم از لامبو...ترکیبی از سرعت و شتاب و صدا...اگه Gallardo Performante رو هم بزارن من راضیم!
راستی این که تازه معرفی کردن که فایده نداره تو دمو دیدم اینو...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
اینم اهنگ اصلی فستیوال

مردک لوس با اون صدای ته چاهش!!:d
ولی کلا اهنگ خوبیه ریتم خوبی داره

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
اینقدر مردم رو هایپ کردن و هایپ کردن و هایپ کردن که والا داریم خسته میشیم از انتظار!واقعا سخت تر از اونیه که فکرش رو میکنم...خدا همه رو به مرادشون برسونه (:d) و اینقدر چشم به انتظار نگه نداره!!!!هر نیم ساعت یه بار میام میشینم پشت PC که ببینم بازی لیک شده ولی انگار نه انگار!!!خیلی دیر میگذره...(البته دوست داشتم اریج بخرم ولی قیمتش خیلی فضایی میشه!!)
شرمنده آف تایپک...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر