Forza Horizon

kia1234

کاربر سایت
Jul 18, 2012
5
نام
کیانوش
با سلام خدمت دوستان عزیز
بعد از خواندن 66 صفحه از پست های دوستن ، تصمیم گرفتم منم برای اینکه بگم هستن یک پستی بدم:d
اول تابستون امسال رفتم xbox کرایه کردم تا بازی کنیم و سرگرم بشم. خوشبختانه داخل کنسول هم Forza 4 نصب بود بعد از اجرا کردنش نا خود آگاه جذب بازی شدم و باورم نمی شد که کنسول بازی یک همچین بازی اتومبیل رانی داشته باشه .تا قبل از اون فقط کارم بود بازی DiRT در کامپیوتر(آخه من یک سیمولیشن ریس کامل تو خونه دارم که برام 2 میلیون آب خورده).بعد از 2 هفته بلا فاصله فقط و فقط برای این بازی رفتم Xbox360 خریدم.شاید به جرئت می تونم بگم از اون موقع تا حالا بیشتر Forza4 بازی می کنم تا پایه اون دستگاه سیمولیشن بشینم.
از همه اینا که بگذریم خیلی خوشحال شدم که Forza داره یک نسخه جدید می ده و برای اولین بار در طول دورانی که بازی کردم نسخه دموی یک بازی رو بازی کردم.
راستش رو بخواین دوستان یک جورایی توی ذوقم خورد.
فکر نمی کردم به نسبت Forza 4 از لحاظ گرافیکی انقدر فرقش داشته باشه.
شاید یک شاهکار در سبک خودش باشه ولی عمرا به پایه Forza 4 نمی رسه.
البته اینو بگم که همون طور که دوستان گفتن 2 تا سبک کاملا متفاوت هست ولی از لحاظ گرافیک نمی شه با هم مقایسه کرد.
در Horizon جزئیات خود مسیر خیلی کار شده و اگر بخوایم بگیم کار کردن بی جا نگفتم. ولی به طور کامل اکثر جزئیات از بازی Dirt انگار کپی شده .
و من مشکلم با 30 فریم بودنش هست که به قول یکی از بچه ها تاپیک(منظورم آقا نویده)اگر با این جزئیات روی 60 فریم می بردن احتمالا دستگاه مترکید:d

میشه گفت که این بازی امسال یک بازی 100 در 100 موفق هست و هیچ استودیو ای به پایه این استودیو نخواهد رسید.

در آخر هم بگم دم Turn 10 و مایکروسافت درد نکنه که این بازی رو به اینجا رسوندن و امیدوارم که بازی بعدی Forza رو خود Turn 10 به صورت کاملا انحصاری به دست بگیره و یک شاهکار دیگه در کل قرن به جا بزاره با اون فن کوزه گریش که شاید حالا حالا ها همه دنبالش باشن .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این جور که معلومه خیلی با فورزا 4 فرق کرده .برم پیش نمایش رو بخونم :D
هر چند می دونم تا 7-8 ماه دیگه فرصت نمی کنم بازی کنمش:|

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
دوستان نمیدونم شما هم این احساس منو دارید یا نه ولی هر وقت دمو رو بازی میکنم یه چیزی بدجوری منو مات و مبهوت میکنه .چیزی که تو Arcade Racing های دیگه تقریبا بهش توجه نمیشه!!!

اونم اینه که وقتی رانندگی میکنم،سنگینی ماشینو احساس میکنم .انگار واقعا دارم یه ماشین 1.5 تنی رو میرونم .یعنی واقعا موقع کنترل ماشین های Horizon همون احساسی رو دارم که یه ماشین واقعی رو تو اتوبان با سرعت 100-110 تا کنترل میکنم .واقعا چه جوری این بخش رو توی بازی لحاظ کردن ،خدا میدونه!!!:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,122
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان نمیدونم شما هم این احساس منو دارید یا نه ولی هر وقت دمو رو بازی میکنم یه چیزی بدجوری منو مات و مبهوت میکنه .چیزی که تو Arcade Racing های دیگه تقریبا بهش توجه نمیشه!!!

اونم اینه که وقتی رانندگی میکنم،سنگینی ماشینو احساس میکنم .انگار واقعا دارم یه ماشین 1.5 تنی رو میرونم .یعنی واقعا موقع کنترل ماشین های Horizon همون احساسی رو دارم که یه ماشین واقعی رو تو اتوبان با سرعت 100-110 تا کنترل میکنم .واقعا چه جوری این بخش رو توی بازی لحاظ کردن ،خدا میدونه!!!:d

چون که فیزیک , فیزیک فورزا 4 هستش دوست عزیز . چیزی که بقیه بازی ها ازش محروم میباشن :d

امیدوارم که بازی بعدی Forza رو خود Turn 10 به صورت کاملا انحصاری به دست بگیره

Forza Motorsport رو همیشه خود T10 خواهد ساخت . البته من به شخصه امیدوارم همکاری PG با ماکروسافت ادامه داشته باشه . حالا یا برای نسخه ی بعدی هورایزن یا یه بازی با نام جدید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
WELCOME TO HORIZON
qx2o7hjp3pz81d0214.jpg

Giant Bomb:100
Official Xbox Magazine:90
G4 TV:90
Official Xbox Magazine UK:90
Gamereactor Sweden:90
IGN:90
Eurogamer:90
AtomicGamer:90
Destructoid:90
Planet Xbox 360:87
Game Informer:85
GameSpot:85
GamesBeat:83
GamesRadar:80
Polygon:60

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
اگه پستم بی ارتباط هست عذر میخوام
خواستم بدونم دمو رو که دانلود کردم چطور بریزم رو دی وی دی و یا فلش و بازی کنم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,122
نام
نـــــــویـــــــــد
ویدئوی گیم اسپات رو دیدم خیلی خوبه لعنتی . عالیه این بازی
چه عکسایی بشه گرفت تو این بازی

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
ویدئوی گیم اسپات رو دیدم خیلی خوبه لعنتی . عالیه این بازی چه عکسایی بشه گرفت تو این بازی
قصدم مقایسه نیست ولی ای کاش اینام قابلیت گرفتن عکس ـو میزاشتن مثِ GT5 راحت میریختی تو فلشی چیزی هر استفاده ای میخواستی میکردی ، همه که نمیتونن برن لایو آپ کنن عکس ـو !

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
قصدم مقایسه نیست ولی ای کاش اینام قابلیت گرفتن عکس ـو میزاشتن مثِ GT5 راحت میریختی تو فلشی چیزی هر استفاده ای میخواستی میکردی ، همه که نمیتونن برن لایو آپ کنن عکس ـو !

انتقاد به جا و درستی هست به نظرم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم موافقم چون یکی که بن شده باشه یا ... میخواد عکساشو از محیط بذاره برای بقیه حتما باید به لایو :| ولی اکثر بازیای3 حتی lbp2 هم میتونستی عکساتو تویه داشبورد بریزی :D
دوستان سوار اوتوبوس نمیشه؟:D
با اتوبوسها که تصادف میکنه تخرب پذیریه اتوبوس چجوریه؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر