Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,122
نام
نـــــــویـــــــــد
آخرین ویرایش:

Scooby

کاربر سایت
Oct 20, 2011
177
نام
Hamed
فوق العاده بود این دمو آخر. چه شب فوق العاده ای داره. فقط کاش صفحه کیلومتر که تو شب روشن میشه کل چراغ های داشبورد روشن میشد. :x

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دیشب خواب دیدم توی مغازه دوستم نشستم یهو دیدم روی میزش هفت هشت تا کاور Forza Horizon گذاشته ازش پرسیدم اینا چین؟ بازی مگه لیک شده؟ گفت آره دو روزه که لیک شده (که میشه 2 هفته قبل ریلیز رسمی) :d
با توجه به اینکه من هرچی خواب مثبت ببینم تضادش میشه و هر چی خواب منقی ببینم خودش اتفاق میافته پس بازی 2 هفته بعد ریلیز بدستمون میرسه. :d

دیگه خواب رو هم ازمون گرفته این. :d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,122
نام
نـــــــویـــــــــد
دیگه خواب رو هم ازمون گرفته این. :d

من هفته پیش خواب دیدم دارم دموشو بازی میکنم . از خواب بیدار شدم کلی خرکیف بودم :d

خداست این . فکر کن با این بری تو مسابقه بعد یه دختر خوشگل موشگل میاد کنار این ماشین :d

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
نمی‌دونم کسی قبلا گفته یا نه!
کسایی که دموی بازی رو دانلود و بازی کنند، یه 2013 SRT Viper GTS با طراحی ویژه موقع عرضه بازی هدیه می‌گیرند.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,122
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی خبر داره bugatti veyron super sport یعنی شاهه شاهان :D تو بازی وجود داره یا نه ؟

تا الان به صورت رسمی تایید نشده اما ازونجایی که خیلی ماشین مونده برای رونمایی احتمالش خیلی زیاده که باشه . و همچنین بیشتر DLCهای فورزا 4 هم در بازی قرار دادن اینم یه دلیل دیگه :d

منظورم bugatti veyron خالی نیست ها :biggrin1: که همین bugatti veyron اونطور که میدونم هست ولی من بیشتر مدل super sport را کار دارم :biggrin1:

داداش با من تو مقوله ی ماشین کل کل نکن بحث گرافیک که نیست :d

شما این عروسک رو مد نظر داری که منم جواب دادم :d

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تا الان به صورت رسمی تایید نشده اما ازونجایی که خیلی ماشین مونده برای رونمایی احتمالش خیلی زیاده که باشه . و همچنین بیشتر DLCهای فورزا 4 هم در بازی قرار دادن اینم یه دلیل دیگه :d
منظورم bugatti veyron خالی نیست ها :D که همین bugatti veyron اونطور که میدونم هست ولی من بیشتر مدل super sport را کار دارم :D

داداش با من تو مقوله ی ماشین کل کل نکن بحث گرافیک که نیست
yahoo_4.gif

داداش شما کیلو چند ؟:D
رفتی سریع تو گوگل ببخشید بینگ :D سرچ کردی ببینی super sport چیه ؟:D بعد اونوقت ادعای اطلاعات ماشین میکنی :D شوخی میکنم ها بهتره جدی بگیری :D

آخرین ویرایش:

Hossein_Bahal

کاربر سایت
May 21, 2007
135
نمیدونم چه علاقه ای به ویرون دارید .
تو فورزا 4 که ماشین شاخی نبود .
در ضمن هیچ حسی هم به ادم نمیداد . خیلی بی روح و خشکه
به جاش یه zonda r بردارید و لذتش رو ببرید
بهش گاز که میدی صدای موتورش جیگر ادم رو حال میاره

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نمیدونم چه علاقه ای به ویرون دارید .
تو فورزا 4 که ماشین شاخی نبود .
در ضمن هیچ حسی هم به ادم نمیداد . خیلی بی روح و خشکه
به جاش یه zonda r بردارید و لذتش رو ببرید
بهش گاز که میدی صدای موتورش جیگر ادم رو حال میاره

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

تو FORZA 4 به نظر من بد طراحی شده بود ! ولی خب امیدوارم تو این نسخه یه کاریش کرده باشند .
درضمن ویرون علاقه داشتن نمیخواد اون قدر اسمش تو این چند سال قنده و بزرگ شده که هر سوپر اسپورتی ساخته میشه باهاش مقایسه میشه :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
تو FORZA 4 به نظر من بد طراحی شده بود ! ولی خب امیدوارم تو این نسخه یه کاریش کزرده باشند .
درضمن ویرون علاقه داشتن نمیخواد اون قدر اسمش تو این چند سال قنده و بزرگ شده که هر سوپر اسپورتی ساخته میشه باهاش مقایسه میشه :D
خب کلآ همین طوریه فرخ ! :D سرعت خیلی بالا و هندلینگ درپیت و به قول دوستمون بی روح بودن ! :D من که توی هیچ بازی ای باهاش حال نمیکنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر