Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,123
نام
نـــــــویـــــــــد
شماها همتون 6 ماهه به دنیا اومدینا :d هنوز نصف ماشین های بازی هم رسما معرفی نشدن صبر کنید تمام ماشین های مورد علاقتون معرفی میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,123
نام
نـــــــویـــــــــد
بیاید اینجا رای بدید
Forzamotorsport.net Forums - Poll: Why are you getting Horizon?
:d

GAMES12: Gameplay Video - Forza Horizon - فيديو أسلوب لعب - YouTube

به خدا گرافیکش زیادی بالاست :d
زمانی که تازه ماشین استارت میزنه که راه بیفته به ذرات خاک و گرد و غبار توجه بفرمایید . یه جا دیگه هم برگا میرن رو هوا :d
طراحی کاکپیت فوق العادست . واقعا به مقدار زیادی پیشرفت کرده به نظرم . درختانی که در دوردست ها قرار دارن هم فک بنده رو به شخصه Drop کردن . کلا Draw Distance عالیه . یه جا نور خورشید از لای این درختای پاییزی میزنه تو چشم واااای :d
نور پردازی اگه نگیم بی نظیره اما به شدت کم نظیره :d فقط تنها نکته ی منفی تریلر چیز دست بودن بازی کننده هستش که عادیه فکر کنم باید زیاد بازی کنی تا دستت بیاد :d

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
بیاید اینجا رای بدید
Forzamotorsport.net Forums - Poll: Why are you getting Horizon?
:d

GAMES12: Gameplay Video - Forza Horizon - فيديو أسلوب لعب - YouTube

به خدا گرافیکش زیادی بالاست :d
زمانی که تازه ماشین استارت میزنه که راه بیفته به ذرات خاک و گرد و غبار توجه بفرمایید . یه جا دیگه هم برگا میرن رو هوا :d
طراحی کاکپیت فوق العادست . واقعا به مقدار زیادی پیشرفت کرده به نظرم . درختانی که در دوردست ها قرار دارن هم فک بنده رو به شخصه Drop کردن . کلا Draw Distance عالیه . یه جا نور خورشید از لای این درختای پاییزی میزنه تو چشم واااای :d
نور پردازی اگه نگیم بی نظیره اما به شدت کم نظیره :d فقط تنها نکته ی منفی تریلر چیز دست بودن بازی کننده هستش که عادیه فکر کنم باید زیاد بازی کنی تا دستت بیاد :d

بعد توی یک دی وی دی!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بعد توی یک دی وی دی!
به خدا گرافیک بالا نشون دهنده حجم بالا نیست
=====
یارو با اون بازی کردنش ر...د :d
--
ولی نوید ترافیک تو بازی خیلی کمه به نظرم. یک شلوغ تر بود بهتر بود.
یه نکته هم این که فک کنم کرکتر بازی یا قابل کاستمایزه یا میشه تغییر داد. هر بار دستش یه جوری بود. یه بار ساعت یه بار دست کش

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بعد توی یک دی وی دی!

Alan Wake با اون همه عظمت 3 و خورده ای گیگ حجم داشت. همونطور که نیلوفر هم گفت گرافیک بالا نشون دهنده حجم بالا نیست.
به خدا گرافیک بالا نشون دهنده حجم بالا نیست
=====
یارو با اون بازی کردنش ر...د :d
--
یه نکته هم این که فک کنم کرکتر بازی یا قابل کاستمایزه یا میشه تغییر داد. هر بار دستش یه جوری بود. یه بار ساعت یه بار دست کش
بنزین گرونه برای همین خلوته. :d
جدا از شوخی اونجا معمولا شهرهای بزرگ و اطرافشون شلوغه. بقیه جاها ترافیکشون در همین حد هستش.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
بابا چه گیری دادین به تعداد دیسک Geow و هیلو و.. با اون عظمت یک دیسک بودن..

اون دیسک دوم fm4 هم فکر کنم کمتر از 2 گیگ بود..

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
www.Facebo*ok.com/ForzaHorizon

این صفحه رسمی بازی هست.(با کمی تصرف:d)
تا عرضه بازی حدودا یه ماه مونده و به قول خودشون وقت نیست از همه ی ماشین ها رونمایی کنند...برای همین این سوال پرسیده شده که شما چه ماشینی رو دوست دارید که معرفی کنیم!(مردم به طور حیرت آوری به Cheavy Camaro 69 رای میدن که معرفیش نزدیک هست)
به احتمال زیاد هم در سری سوم Forza Horizon Garage هم Home Space تغییر میکنه.
برای مثال اگه این بود...
77239596479963933766.jpg

میشه این,البته شاید چون این فقط یه نمونست...
25460989240254311400.jpg

(حال میده عوض نشه:d)
فقط چهل تا لایک تا خر کیف شدن موندن!:dپس برید سریع صفحه رو لایک کنید تا سوپرایزها رو رو کنن...
برید ماشین مورد علاقتون رو هم بگید.>:d<
فعلا...

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
یکی به من بگه این فيديو أسلوب لعب یعنی چی ؟ :d

خوب بود ولی چیز جدید نداشت تو تو تریلر که کلا دمیج اف بود خدا کنه تو بازی این طور نباشه . یارو که داشت بازی میکرد معلوم تو عمرش اصلا FM 4 یا شایدم X360 بازی نکرده بود چه سرپیچ تند و چه پیچ عادی دستش تا ته رو RT بود و گازمیداد :))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,123
نام
نـــــــویـــــــــد

یه سری از عکس های بازی میشه کاملا شلوغی رو دید . تو یکی از تریلرها هم یادمه که شلوغیش بیشتر ازین بود . کلا برای مناطق مختلف میزان ترافیک حتما فرق خواهد کرد دیگه

آره اینو قبلا گفته بودن یعنی تو همون تریلر GS هم بودش . که میشه ساعت و دست بند و ازین جور چیزا دستش کرد . فقط در همین حد میشه به شخصیت بازی رسید که عادیه بازی RPG که نیست :d

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من یه چیزی بگم و برم :D

حجم بازی نه به گرافیک ربط داره نه به عظمت. تنوع بالای محیط و تنوع تکسچر و همینطور تنوع انیمیشن هست که بیشترین تاثیر رو روی حجم میذاره. (هرچند که انیمیشن و تنوع تکسچر هم جزئی از گرافیک حساب میشه به هر حال)
ولی خب بازی ریسینگ کلا انیمیشن زیادی نداره و تنوع تکسچر هم اونقدرها نیاز نداره.
RDR هم مثلا 8 گیگ بود فقط ولی خب 80% بازی بیابون بود، طبیعتا همش هم تکسچر های تکراری (اینم بگم که به هیچ وجه نکته ی منفی نیست حالا نگید داره ترول میکنه :D)
از اونور L.A Noire یا U3 به خاطر موشن کپچر و موشن اسکن حجم بالایی داشتن.
سه بعدی بودن هم حجم رو تقریبا دو برابر میکنه. (البته فکر میکنم فقط با اون تکنیکی که تو بازی های سونی استفاده میشه حجم انقدر بالا میره.)

شرمنده بابت آف تاپیک :D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
من یه چیزی بگم و برم :D

حجم بازی نه به گرافیک ربط داره نه به عظمت. تنوع بالای محیط و تنوع تکسچر و همینطور تنوع انیمیشن هست که بیشترین تاثیر رو روی حجم میذاره. (هرچند که انیمیشن و تنوع تکسچر هم جزئی از گرافیک حساب میشه به هر حال)
ولی خب بازی ریسینگ کلا انیمیشن زیادی نداره و تنوع تکسچر هم اونقدرها نیاز نداره.
RDR هم مثلا 8 گیگ بود فقط ولی خب 80% بازی بیابون بود، طبیعتا همش هم تکسچر های تکراری (اینم بگم که به هیچ وجه نکته ی منفی نیست حالا نگید داره ترول میکنه :D)
از اونور L.A Noire یا U3 به خاطر موشن کپچر و موشن اسکن حجم بالایی داشتن.
سه بعدی بودن هم حجم رو تقریبا دو برابر میکنه. (البته فکر میکنم فقط با اون تکنیکی که تو بازی های سونی استفاده میشه حجم انقدر بالا میره.)

شرمنده بابت آف تاپیک :D

اتفاقا نکات جالبی رو گفتی بهنام جان که مسئله رو روشن تر کرد. Thanks:d

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
3D فقط حجم ویدیو های از پیش رندر شده رو دوبرابر میکنه. اگه بازی ای cut-scene هاش pre-render باشه فقط حجم ویدیو ها تقریبا دوبرابر میشه و اگه pre-render نباشه، 3D تاثیری رو حجم بازی نداره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر