Forza Horizon

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
توی یکی از تریلر هایی که اینجا هم هست 2 صفحه پیش، ماشین genesis coupe 2013 رو دیدم که به رنگ آبی بود.خیلی خوشگله لامصب.

اینم عکسش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
و همراه با تریلر یک ماشین هم رسما معرفی کردند...

77239596479963933766.jpg

تاپیک مهم شد
biggrin1.gif

آقا تاپیک مهم بود...
yahoo_4.gif
الان شد زندگی...
yahoo_4.gif

یه ماشین دیگه هم رونمایی شد...

24662415692038752309.jpg

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
dirt 2

به نظره من بازی خیلی شبیه dirt2 هست!گیم پلی نه ها! جو و استایل بازی!و از اونجایی که من شدیدآ عاشق dirt2 بودم! به شدت منتظره این بازیم!البته گیم پلی هم یجورایی میخوره به dirt2!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظره من بازی خیلی شبیه dirt2 هست!گیم پلی نه ها! جو و استایل بازی!و از اونجایی که من شدیدآ عاشق dirt2 بودم! به شدت منتظره این بازیم!البته گیم پلی هم یجورایی میخوره به dirt2!

گیم پلی که شبیه هیچ بازی نیست جز خود فورزا اما منو و یه سری چیزا به خاطر اینکه یه عده از Codemaster کوچ کردن اومدن اینجا شبیه به Dirt هستش :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,674
نام
محمد
گیم پلی که شبیه هیچ بازی نیست جز خود فورزا اما منو و یه سری چیزا به خاطر اینکه یه عده از Codemaster کوچ کردن اومدن اینجا شبیه به Dirt هستش :d
به جز افرادی که کار برنامه نویسی و اینا رو به عهده دارن، دو تا از اصلی ترین سازنده های Codemaster اومدن، یکیشون تهیه کننده Dirt و Grid هست، یکی دیگه هم طراح اصلی و در واقع کارگردان Dirt و Grid :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد

چقدر ناز است این ماشین :d

داوود بذار وقتی 3 تا ماشین با هم عکساشون اومد بذار اینجا . هر شب 3 تا ماشین کامل میشه . من عکسارو نمیذارم خیالت راحت :d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David

چقدر ناز است این ماشین :d

داوود بذار وقتی 3 تا ماشین با هم عکساشون اومد بذار اینجا . هر شب 3 تا ماشین کامل میشه . من عکسارو نمیذارم خیالت راحت :d

:)):))
نه بابا این حرفا چیه,شما سالاری...از این به بعد هم خودت بزار!(این چند شب گذاشتم چون بیکار بودم و ...)
دیشب هم Impala سه ساعت بعد اون دوتا معرفی شد که در رخت خواب بودیم...:d
-----------------------------------------------
در کل ادمین های فیسبوق هورایزون و موتور اسپورت اصلا با هم دیگه هماهنگ نیستند!:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
نمی دونستم کسی اینو گفته یا نه ولی بازی 1 دیسکه و به نصب اجباری هم احتیاجی نداره :D

من اینو کجای دلم بذارم آخه ؟ :d بازی با این وسعت و این همه جزئیات 1 دیسک بعد فلان کَس فلان بازی رو شاخ میکنه برای این کنسول :d

دارم به نبودن Aston martin one-77 شک می کنم :|

بیخود داری شک میکنی . از من نزدیک تر به Ralph Fulton و Dan Greenawalt نداریم اینجا . من بهت میگم هستش تو بازی :d
اگه اشتباه نکنم تاحالا فقط یه مدل از Aston Martin معرفی کردن رسما

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
نگاه کنید دوستان...هر شب سه تا ماشین رونمایی میشه که:یکیشون ماشین شهری+ماشین Muscle+ماشین حرفه ای!(همیشه اینجوری نیست ولی بیشتر اوقات به این ترتیبه)
اگه نگاه کنید هر سری رو میفهمید چی میگم!از این سه تایی که معرفی میکنند یکیشون رو برای نظرسنجی هر سری FH Garage انتخاب میکنند...(تا به الان یه سریش گذشته و برنده سری اول Reventon هست)
به این ترتیب تا 30 و خورده ای روز که میشه زمان عرضه بازی,از همه ماشین ها رونمایی کردند...(روند جالب و بسیار هایپ کننده ایه)
هر چند وقت یک دفعه هم از قسمت های متنوع بازی رونمایی میکنند که مثالش مسابقه با هواپیماست!
300 به بالا هم ماشین در بازی وجود داره که نوید قبلا اشاره کرد...
اینو از خودم میگم:ماشین هایی مثل Veyron و AM ONE-77 و Gallardo و Saleen Raptor و ...(کلاس بالا) تو بازی به احتمال 99 درصد وجود دارند.کلا همه ی ماشین های FM4 در بازی وجود دارند به جز کلاس های R3 و R2 و حتی R1 که مخصوص مسابقات هستند که حدودا همون 300 و خورده ای میشه ماشین های بازی.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,014
نام
sami
نمی دونستم کسی اینو گفته یا نه ولی بازی 1 دیسکه و به نصب اجباری هم احتیاجی نداره :D
انتظارم از این بازی خیلی بیشتر از این حرفا بود.فقط یک دیسک
خدا کنه تو گرافیکو بقیه چیزا تاثیر نذاره
امیدوار بودم بالای سه تا dvd باشه

آخرین ویرایش:

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
تا حالا برای هیچ بازی ریسینگی انقدر انتظار نکشیده بودم >:d< ( البته most wanted هم غولی بود تو زمان خودش )
دمتون گرم . هرشب یه سر میام اینجا عکسا و کامنتایی که گذاشتیدو میخونم ادرنالین خونم میره بالا :d

آخه چجوری تو یه دیسک جا دادن بازیو ؟؟ سونی باید بره بوق بزنه با اون گرن توریسموش:d

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
انتظارم از این بازی خیلی بیشتر از این حرفا بود.فقط یک دیسک
خدا کنه تو گرافیکو بقیه چیزا تاثیر نذاره
امیدوار بودم بالای سه تا dvd باشه

چه خبره عزیز بالای 3 دیسک ؟!

مگه L.A.Noire هست و مسئله motion scan که حجم بیخودی بره بالا. نرم و استاندارد حجم در این نسل برای ریسینگ همین 8 تا 9 گیگابایت هست.

همون gt5 هم که بیست و خورده ای گیگ حجمش بود نصفش مال ویدیوهاش بود مثل ending movie من همشون رو پاک کردم چون احتیاجی در اجرای بازی بهشون نبود

و حجمش اومد روی 12 گیگ. FORZA MOTORSPORT 4 هم با کلی DLC و ماشین حجمش 13 گیگ هست برای من.

تعداد ماشین های HORIZON حول و حوش 300 تاست احتمالا و اگه FM و GT هم همین تعدا ماشین داشتن 8 گیگ کاملا براشون کافی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر