Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد

خُب بعد از مشاهده ی Murcielago در یکی از ویدئو ها اینم از Rveneton که به طور رسمی رونمایی شد . داریم یه Aventador نزدیک میشیم کمربندهارو ببندین کلا :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
داریم یه Aventador نزدیک میشیم کمربندهارو ببندین کلا :d
من که چشم آب نمیخوره:|باز میان هرچی ماشین درپیت هست میزارن تو بازی!!!بعد یه هفته که از ریلیز بازی گذشت،میان یه سیزن پس میزارن 2400 پوینت.هر چی ماشین جیگر هم هست میزارن تو همین DLC ها:|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

من که چشم آب نمیخوره:|باز میان هرچی ماشین درپیت هست میزارن تو بازی!!!بعد یه هفته که از ریلیز بازی گذشت،میان یه سیزن پس میزارن 2400 پوینت.هر چی ماشین جیگر هم هست میزارن تو همین DLC ها:|
تو کل DLC هاش F4 سر جمع یه بنز ـه و Pagani فقط به درد بخور بودن :d اتفاقا من به شخصه هرچقدر خواستم یه DLC بگیرم، اما هیچوقت رقبت نکردم از بس که آت و آشغال ریخته بود توشون ! :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
تو کل DLC هاش F4 سر جمع یه بنز ـه و Pagani فقط به درد بخور بودن :d اتفاقا من به شخصه هرچقدر خواستم یه DLC بگیرم، اما هیچوقت رقبت نکردم از بس که آت و آشغال ریخته بود توشون ! :d
حالت خوبه:-/اونتادور این وسط هویجه:dیه 458 کلاس R3 بود.یه گالاردو بود.اون سوزوکی هم که خدا بود.استون مارتین هم بود و ...........کلا اصل ماشینهاش توی DLCهاش بود.حالا نمیدونم تو چی میگی:d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

حالت خوبه:-/اونتادور این وسط هویجه:dیه 458 کلاس R3 بود.یه گالاردو بود.اون سوزوکی هم که خدا بود.استون مارتین هم بود و ...........کلا اصل ماشینهاش توی DLCهاش بود.حالا نمیدونم تو چی میگی:d

458 ـه R3 میشه ماشین خفن ؟! :d آونتادور هم حالا جزئش اما من انصافا روزی 10 بار نگاه کردم که اینا رو بگیرم دیدم واقعا به درد نمیخورن :d

همیشه اینجوری نیست که چشم مردم دنبال گلاردو یا ویرون باشه...یه سری ها هستن که ماشین های Muscle دوست دارن که شاید از چشم برخی ها در این تاپیک آت و آشغال باشه...یکی فلان برند رو دوست داره که که شاید من ازش خوشم نیاد(ماشین های آلمانی
yahoo_31.gif
).ولی در کل DLC های شاهکار و متناسبی در بازی عرضه شد که وقتی آدم میدید خودش رو به آب و آتیش میزد تا هرجور شده پوینت جور کنه تا بخره!واقعا T10 جوری پشتیبانی از بازی کرد که خیلی ها اصلا دونه ای پوینت برای DLC نمیدادند,چیکار که کردند!(نمونش خود من)

اینم حرفیه چون من دقیقا از Muscle ها و قدیمی و ها و اینا اصلا خوشم نمیاد :d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David

همیشه اینجوری نیست که چشم مردم دنبال گلاردو یا ویرون باشه...یه سری ها هستن که ماشین های Muscle دوست دارن که شاید از چشم برخی ها در این تاپیک آت و آشغال باشه...یکی فلان برند رو دوست داره که که شاید من ازش خوشم نیاد(ماشین های آلمانی:-&).ولی در کل DLC های شاهکار و متناسبی در بازی عرضه شد که وقتی آدم میدید خودش رو به آب و آتیش میزد تا هرجور شده پوینت جور کنه تا بخره!واقعا T10 جوری پشتیبانی از بازی کرد که خیلی ها اصلا دونه ای پوینت برای DLC نمیدادند,چیکار که کردند!(نمونش خود من)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

این همه از دی ال سی ها گفتین.یه دونه پورشه که به همشون میارزه رو نگفتین.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا تمام DLCهای فورزا 4 عالی بودن . حالا عالی بودن به این معنی نیست که فقط پُر باشه از سوپر کار و ماشین های کلاس بالا . کلی ماشین قدیمیه فوق العاده ناز داشت . یه ماشین هست به نام Lincoln اگه اشتباه نکنم مال 1960 هستش . فوق العادست این ماشین :d
اما به احتمال 99% ماشین هایی که توی فورزا 4 به صورت DLC بودن اینجا از ابتدا در دسترس خواهند بود البته نباشند هم مهم نیست DLC بدن به شخصه خریداری خواهم کرد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر