Forza Horizon

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
تریلر که دادن اما فقط از STR Viper کلا هیچی از بازی نشون ندادن اگه بخوایم دقیق به قضیه نگاه کنیم :d
بدجوری تو کف گذاشتن نامردا .

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
تریلر که دادن اما فقط از STR Viper کلا هیچی از بازی نشون ندادن اگه بخوایم دقیق به قضیه نگاه کنیم :d
بدجوری تو کف گذاشتن نامردا .

عادت کن بهش :d از این به بعد ظاهرا همشون همینن :d
H4 هم بیشترش همون چیزای E3 هست که از زاویه های مختلف میدن بیرون
Fable Journey و اینا همینطور :d رونده جدیده ظاهرا:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا خوبه یعنی چی بعضی ها کل بازی رو توی تریلر میدن بیرون دیگه هیچ چیز بازی برای آدم تازگی نداره :d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

yahoo_6.gif

این عکس ها چرا برای من نمیان؟ صفحه ی قبلم همینطور.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,674
نام
محمد
نمی دونم کسی لیست ماشین ها رو گذاشته یا نه ولی این دو تا عشق من تو بازی هستن :D

Ford Mustang Boss 429

1970%20Ford%20Mustang%20Boss%20429_1.jpg

Ferrari 250 GTO

1962_ferrari_250_gto-pic-11675.jpeg

ایشالا تا جا داره از این ماشین قدیمی ها بزارن :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نمی دونم کسی لیست ماشین ها رو گذاشته یا نه ولی این دو تا عشق من تو بازی هستن :D

Ford Mustang Boss 429

Ferrari 250 GTO

ایشالا تا جا داره از این ماشین قدیمی ها بزارن :D

اتفاقا اصلا از این قدیمی ها خوشم نمیاد :d ! احتیاج به کل کل هم نداره، تو بازی بحمدالله چیزی به اسم پارتی های مسابقه هست، میتونیم همه اونجا جم شیم، این موضوع رو مقایسه کنیم :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
درجه سنی بازی هم مشخص شد و T هست ! :D جزییاتی که در مورد درجه بندی گفتن خیلی جالبه !
Drug Reference, Language, Suggestive Themes
اطلاعات بیشتر :
Rating summary: This is a racing simulation game in which players compete with real-world cars at the fictional Horizon Festival in Colorado. Players can race in various modes (e.g., Circuit, Street, Speed Stunt) to earn experience points and unlock new cars. During the course of the game, some of the dialogue references suggestive material (e.g., “[A]ll these young women, half naked, screaming from passing cars,” “Ramona is, apparently, 'good on dirt,'” and “Let me think. . . feed the cat. . . water the plant. . . spank the monkey. . .”). Some sequences reference illicit substances (e.g., “Clean-living boy Darius Flynt has apparently never taken recreational drugs,” “drug-fueled jerks,” and “All those kids . . . taking drugs, fornicating!”). The words “sh*t” and “a*shole” can also be heard in the dialogue

اتفاقا اصلا از این قدیمی ها خوشم نمیاد :d ! احتیاج به کل کل هم نداره، تو بازی بحمدالله چیزی به اسم پارتی های مسابقه هست، میتونیم همه اونجا جم شیم، این موضوع رو مقایسه کنیم :d
یعنی ننگ به این سلیقه ! :D ماشین های کلاسیک و قدیمی کجا و این جدیدا که همه عین هم هستن کجا ! :D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
یعنی ننگ به این سلیقه ! :D ماشین های کلاسیک و قدیمی کجا و این جدیدا که همه عین هم هستن کجا ! :D

اصل واقعیت هم همینه... من شوهر خواهرم اینا امریکا نمایشگاه ماشین دارن... تعریف میکرد اونجا خریدی که مردم توی ماشینهای کلاسیک قدیمی میکنن اصلا توی ماشینهای کلاس امروزی نیست....

میگفت جوونها بیشتر ماشینهای دو در کلاسیک مثل شورلت یا فراری یا فورد رو میخرن میرن قدرت ماشین رو میسازن با هم کورس میدن...

در کل مد امروزی الان آمریکا ماشینهای کلاسیک دهه 70 و 80 آمریکاست...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,014
نام
sami
اصل واقعیت هم همینه... من شوهر خواهرم اینا امریکا نمایشگاه ماشین دارن... تعریف میکرد اونجا خریدی که مردم توی ماشینهای کلاسیک قدیمی میکنن اصلا توی ماشینهای کلاس امروزی نیست....

میگفت جوونها بیشتر ماشینهای دو در کلاسیک مثل شورلت یا فراری یا فورد رو میخرن میرن قدرت ماشین رو میسازن با هم کورس میدن...

در کل مد امروزی الان آمریکا ماشینهای کلاسیک دهه 70 و 80 آمریکاست...

احسنت.فکر کن با این ماشینا با اون صداهای خفنشون تو جاده های باز open world گاز بدی.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,674
نام
محمد
سلیقت داغونه :D اصلا لذتی که تو رانندگی با این ماشین ها هست تو ماشین های جدید نیست :D من نصف مسابقات Forza 4 رو با همین قدیمی ها می رفتم، خیلی حال میداد :D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
احسنت.فکر کن با این ماشینا با اون صداهای خفنشون تو جاده های باز open world گاز بدی.

کلا ماشینهای کلاسیک دو در خوراک تیونینگ و توربو خلاصه بسازیش بری جاده خاکی کورس بزاری...چه حالی بده....:d

اینم بگم خالی از لطف نیست :

پارسال برای اولین بار خودم توی جاده صدرای شیراز با این مدل لامبورگینی گالاردو LP560 که عکساشو در زیر میبینید چند دور دسته کشیدم که هیکلم پیچید اونم حسابی
43.gif

خدا عمر بروبچ رفیق بده گذاشتن جوان مردم پشت فرمون لامبورگینی بشینه و آرزو به دل از دنیا نره....
71.gif

25891646324728818408.jpg

87780139689342893287.jpg

58956233012502608132.jpg

17804190825255819136.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر