Forza Horizon

u_2

کاربر سایت
جالبه منم عاشق اون چرخش دست رو فرمون توmcبودم:D هر وقت دوستی فامیلی کنارم بود اونم میگفت ای ول چه باحاله:D.فکر کنم انیمیشن ها بیشتر ازاونم ببینیم.وای دارم دیونه میشم:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
نام
نـــــــویـــــــــد

u_2

کاربر سایت
گیم پلی رو دیدم وای فوق العاده بود همه چی عالی بود ولی این موزیک لعنتیش نذاشت بفهمم صدا گذاریش و صدا مایشن در چه د اگه در حدforza4باشه که دیگه یه......:D مثل اینکه بازیrewindهم داره هر چند بود و نبودش برام مهم نیست:D

War Has Change

کاربر سایت
نام
شایان
گیم پلی بازی عالی بود . خیلی خوب بود . گرافیکش هم بظر عالی میومد .
سیستم دمیج ماشینها رو گفته بودن مثل FM4 شبیه ساز درست نمیکنن ولی دیگه فکر کنم بیش از حد آرکید شده بود این سیستمش . ماشین آخ نمیگفت ! :D
درکل باز هم باید ساعتها از درس و زندگی بزنیم و پای این عنوان بشینیم ! :D

Farshad360

کاربر سایت
نام
فرشاد
http://trailers-ak.gametrailers.com...acetothefestival_gp_cam_1280x720_3500_h32.mp4

دوستان این تریلر رو بچه ها زحمت کشیدن تو تاپیک تریلر گذاشتن من اینجام میذارم که یه وقت از دست ندین .
فوق العادس . همه چیز عالیه . هیچ نقصی نداره

عجب چیزی بود نوید , همه چی یه طرف گیم پلی خداااااااااااااااااااااااااااااااااا بود .
همه ی benz , bmw , aston martin , ferrari های فورزا هم توش بودن داغون شدم .
گیم پلی دقیقا بین شبیه ساز و ارکید بود ( ولی من یه احتمال میدم که تنظیمات داخل بازی بتونین بین شبیه ساز و ارکید سویچ کنین >:d< )
حدس اولم که گفتم شبیه ساز میشه درست در نیومد اشکال نداره ....
کلی حال کردیم با گیم پلی , گرافیک و تم بازی هم فوق العاده بود .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
نام
نـــــــویـــــــــد
گیم پلی بازی عالی بود . خیلی خوب بود . گرافیکش هم بظر عالی میومد .
سیستم دمیج ماشینها رو گفته بودن مثل FM4 شبیه ساز درست نمیکنن ولی دیگه فکر کنم بیش از حد آرکید شده بود این سیستمش . ماشین آخ نمیگفت ! :D
درکل باز هم باید ساعتها از درس و زندگی بزنیم و پای این عنوان بشینیم ! :D

بازی مثل FM4 کاملا نیاز داره به یه همچین دمیجی که کاملا روی کارکرد ماشین هم تاثیر بذاره شایان به خاطر سبکی که داره . حالا میشه غیر فعالش هم کرد اما عملا نصف هیجان بازی از بین میره
چون کلا این سبک به نظر من جوری نیست که همه ماشین هارو بزنی له کنی از مسیر خارج کنی و بری اول شی بگی به به من اول شدم :d
اما این آزادی رو توی Horizon به گیمر میدن که راحت تر رانندگی کنه و حتی برای جلو زدن هم بتونه درگیری فیزیکی داشته باشه با بقیه ماشین ها و اتفاقا هیجانش هم بیشتر میشه
یا مثلا توی تریلر میبینیم که ماشین دریفت میکشه میزنه به چوب ها یا گاردریل های کنار جاده میدونی چه حالی میده این کار . البته میتونن دمیج مکانیکی روبیخیال شن و فقط از دمیج ظاهری استفاده کنن که این مسئله کلا تمام پستم رو نقض میکنه :d

خُب این تریلر Cockpit رو هم دیدیم خیلی خوب بود . دستبند و ساعت هم داشت :d چرخش فرمون هم کمی نرم تر شده اما نمیشه انتظار داشت مثلا مثل Driver:SF بشه :d

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
نام
شایان
بازی مثل FM4 کاملا نیاز داره به یه همچین دمیجی که کاملا روی کارکرد ماشین هم تاثیر بذاره شایان به خاطر سبکی که داره . حالا میشه غیر فعالش هم کرد اما عملا نصف هیجان بازی از بین میره
چون کلا این سبک به نظر من جوری نیست که همه ماشین هارو بزنی له کنی از مسیر خارج کنی و بری اول شی بگی به به من اول شدم :d
اما این آزادی رو توی Horizon به گیمر میدن که راحت تر رانندگی کنه و حتی برای جلو زدن هم بتونه درگیری فیزیکی داشته باشه با بقیه ماشین ها و اتفاقا هیجانش هم بیشتر میشه
یا مثلا توی تریلر میبینیم که ماشین دریفت میکشه میزنه به چوب ها یا گاردریل های کنار جاده میدونی چه حالی میده این کار . البته میتونن دمیج مکانیکی روبیخیال شن و فقط از دمیج ظاهری استفاده کنن که این مسئله کلا تمام پستم رو نقض میکنه :d
حرفات رو کاملا قبول دارم نوید . ولی خداییش ماشین خیلی سالم مونده بود . حداقل یکم خراب بشه و رنگش بره بدک نیست . نه اینکه دقیقا سیستم دمیج فورزا4 رو بزارن توش . چون اونجوری رسما یه تیکه آهن پاره میرسه به آخر خط . چون بازی آریکیده دقیقا بقول خودت درگیری ماشینها با همدیگه خیلی زیاده :D
کلا هیجان فوق العاده-ای داشت تو تریلر .
راستی نوید با ماشینی که طرف باهاش بازی میکرد حال کردی ؟ :D
بازی تیونینگ داره ؟ یعنی اگه این یک مورد رو داشته باشه ( تیونینگ ظاهری و فنی و چیزی که بشه باهاش ماشینهارو در حد NFS:U2 تغییر داد ) دیگه تا نسخه-ی بعدی همین بازی هیچ بازیه آرکیده دیگه-ای نمیتونه جاش رو بگیره ! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
نام
نـــــــویـــــــــد
راستی نوید با ماشینی که طرف باهاش بازی میکرد حال کردی ؟ :biggrin1:

دست رو دلم نذار که خینه برادر :d دیگه اینقدر هایپ شدم کلا سعی میکنم به این مورد گیر ندم . اما اگه دمویی هم از بازی بیاد احتمالا فقط با همین میتونیم بازی کنیم کلا باید عذاب بکشم تا روز انتشار :d

بازی تیونینگ داره ؟ یعنی اگه این یک مورد رو داشته باشه ( تیونینگ ظاهری و فنی و چیزی که بشه باهاش ماشینهارو در حد NFS:U2 تغییر داد ) دیگه تا نسخه-ی بعدی همین بازی هیچ بازیه آرکیده دیگه-ای نمیتونه جاش رو بگیره ! :biggrin1:

حالا من خودم در حد U2 انتظار ندارم اما کلا اگر به قول معروف یه اسپورت کردن اساسی تو بازی قرار بدن برای تمام ماشین ها خیلی خیلی حال میده
کلا دوست دارم خیلی به جزئیات و ریزه کاری ها اهمیت بدن . این انتظارات منه که حالا برآورده هم نشد مهم نیست :d

Dinosaur

Loyal Member
نام
آریا
اینجا لیست ماشین هایی که تا حالا دیده شده رو گذاشتن ! :D

Abarth [image]

Alfa Romeo
2007 8C Competizione [image]

Aston Martin
2012 Virage [image]

Audi
1983 Sport quattro [image]

Bentley
2010 Continental Supersports [image]

BMW
1973 2002 turbo [image]
1991 M3 E30 [image]
2008 M3 E92 [image]
2012 M5 F10 [image]

Bugatti [image]

Cadillac
2011 CTS-V Coupe [image]

Chevrolet
2012 Corvette Grand Sport Convertible (C6) [image]

Dodge
1969 Charger R/T-SE [image]

Ferrari
1957 250 Testa Rossa [image]
2009 California [image]

Ford
2005 Ford GT [image]

Gumpert
2012 apollo sport [image]

Honda
2005 NSX-R GT [image]

Lamborghini
1988 Countach LP5000 QV [image]
2010 Murciélago LP670-SV [image]

Lexus
2010 LFA [image]

Lotus
2009 2-Eleven [image]
2006 Exige Cup 240 [image]

Mazda
2010 MX-5 Superlight [image]
1997 RX-7 [image]

Maserati
2010 GranTurismo S [image]

McLaren
1997 F1 GT [image]

Mercedes-Benz
2009 SL 65 AMG Black Series [image]

Mitsubishi
2008 Lancer Evolution X GSR [image]

Nissan
2010 370Z (Z34) [image]
2002 Skyline GT-R V-Spec II (R34) [image]

Renault
1980 5 Turbo [image]

Saleen
2004 S7 [image]

SRT
2013 Viper GTS [image]

Toyota
1998 Supra RZ [image]

War Has Change

کاربر سایت
نام
شایان
دست رو دلم نذار که خینه برادر :d دیگه اینقدر هایپ شدم کلا سعی میکنم به این مورد گیر ندم . اما اگه دمویی هم از بازی بیاد احتمالا فقط با همین میتونیم بازی کنیم کلا باید عذاب بکشم تا روز انتشار :d
خیلی دلت بخواد نوید . با آریا قبلا بحثش بود . کلا اگه سری ماشینهای دوج و فورد تو این بازی نباشه کلی از کلاسش میوفته ! :D
عاشق این سری ماشینهام + لامبورگینی .
حالا من خودم در حد U2 انتظار ندارم اما کلا اگر به قول معروف یه اسپورت کردن اساسی تو بازی قرار بدن برای تمام ماشین ها خیلی خیلی حال میده
کلا دوست دارم خیلی به جزئیات و ریزه کاری ها اهمیت بدن . این انتظارات منه که حالا برآورده هم نشد مهم نیست :d
من خودم هم در حد U2 انتظار ندارم . ولی اگه باشه خیلی خوب میشه . ولی اگه بشه ظاهر ماشینهارو مثل مسابقات خیابونی تغییرداد دیگه به سختی میشه باهاش رقابت کرد ! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
نام
نـــــــویـــــــــد
من فقط با استایل Viper مشکل دارم با بقیه Dodgeها مشکل ندارم هیچ خیلی هم دوست دارمشون ;;)

ولی اگه بشه ظاهر ماشینهارو مثل مسابقات خیابونی تغییرداد دیگه به سختی میشه باهاش رقابت کرد !

8-|

امیدوارم سورپرایز کننده باشه

دقیقا

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
نام
امیرعلی
لیست ماشینش برای سبکش با توجه به اینکه رسمی هم نیست و کامل میشه خیلی عالیه ! :d

=======
اون Tuning هم فعلا قرار نیست نشون بدن ظاهرا :d امیدوارم سورپرایز کننده باشه