Forza Horizon

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اره ولی نمیتونه محیطش به بزرگیtduباشه خدایی خیلی بزرگ بود مخصوصا جزیره دوم که فکر کنم هاوایی بود یا..فکر کنم تو forzaفقط میشه تو جاده روند ولی توtduمیشد به کوه دشت هم زد:D

Forza Motorsport 4 physics optimized for off-road
65 grounds like mud, gravel, grass, tarmac etc

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
توئیت رسمی T10:

i7668_001.jpg

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
فک کنم امشب هم بشه مثل نمایش Forza Motorsport 3 :D البته اون موقع با Audi R8 V10 قرمز اومدن رو Stage ، امشب با Dodge Viper GTS 2013 قرمز !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
جاده هاش و سبک بازیش منو برد به نسخه قدیمیه NFS HOT PORSUIT که اگه اینجور باشه با این عنوان تجدید خاطره ای هم از قدیما میشه....

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
ریسینگ فقط Open world حال میده .......

این یکی که پمپ بنزین و ... داره ... درست شده شبیه bournot paradise 2009

بعد اون بازی دیگه ریسینگ اپن ورلد بازی نکرم .....

امیدوارم اینم مث اون عالی باشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
گیم پلی رو حتمآ ببینین ! :D خیلی عالیه ! قاعدتآ اولین چیزی که توی ویدئو به چشم میاد گرافیک هست که همین طوریش فوق العاده هست و در کنار Open World بودنش که بذاریم دیگه هیچی ! :D گیم پلی هم باز نمیشه کامل فهمید چطوریه ! :D نمیدونم به خاطر سبک بازی هست یا مثلآ توی دموی بازی دمیج رو غیرفعال کردن چون خود گرینوالت مخصوصآ به در و دیوار و نرده ها میزنه ولی ماشین خراب نمیشه. (کلآ توی بازی Open World بعیده حساسیت دمیج به اندازه بازی های داخل پیست باشه)
محیط های بازی واقعآ زیباست و یه جا از کنار یه شهربازی رد میشه که خیلی باحاله ! :D
مثل اینکه 206 تا خیابون هم توی بازی هست چون اون پایین یه جا نوشت 2/206Roads و بعد که پیچید یه جای جدید ، اون 2 تبدیل شد به 3 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر