Forza Horizon

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
با تشکر از بابک پستش رو اینجا کپی میکنم که بشه روش حرف زد :d :

Forza Motorsport 4 physics optimized for off-road
- 65 grounds like mud, gravel, grass, tarmac etc.
- reduced damage
- open world with dynamic day/night
- colorado environment/panorama with detailed foresight
- festivel with a huge drivable area and car service stations, paintshops, car dealers etc. on it
- events like mustang vs. mustang or racecar vs. jet

از همه نظر تقریبا کاملترین ریسینگ ـه Arcade هست
یعنی رسمآ منهدم کرد ! :D
انواع زمین ها از گلی و ماسه ای تا آسفالت و چمن و ... در کنار Open World بودن و چرخه روز و شب چه چیزی بشه ! :D
اون تیکه آخرش هم خیلی جالب بود ! Racecar Vs. Jet نمیدونم مثلآ یه حالت اصطلاحی داره یا واقعآ مثل بعضی از برنامه های تلویزیونی کنارمون یه هواپیما هم حرکت میکنه ! :D
از نظر امکانات جانبی و خوشگلی (!) هم احتمالآ چیز فجیعی میشه ! به احتمال زیاد به جز مواردی که توی Forza ها بود ، چیزهای تزیینی مثل انواع چراغ ها و نورهای زیر و روی ماشین و ... توی بازی وجود داشته باشه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
یعنی رسمآ منهدم کرد ! :D
انواع زمین ها از گلی و ماسه ای تا آسفالت و چمن و ... در کنار Open World بودن و چرخه روز و شب چه چیزی بشه ! :D
اون تیکه آخرش هم خیلی جالب بود ! Racecar Vs. Jet نمیدونم مثلآ یه حالت اصطلاحی داره یا واقعآ مثل بعضی از برنامه های تلویزیونی کنارمون یه هواپیما هم حرکت میکنه ! :D
از نظر امکانات جانبی و خوشگلی (!) هم احتمالآ چیز فجیعی میشه ! به احتمال زیاد به جز مواردی که توی Forza ها بود ، چیزهای تزیینی مثل انواع چراغ ها و نورهای زیر و روی ماشین و ... توی بازی وجود داشته باشه.

آره دقیقا خیلی دلم میخواد ببینم اون Car Service هاش چجورین :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اطلاعاتش که هیچی به کنار گرافیکش که هیچی به کنار این Open Road بودنش رسما من نابود کرد :d
از الان نمایشش اعلام شاخی میکنه محسن کجایی این همه منتظرش بود داره میترکوه ;;)
پ.ن:Can't Wait :|

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
من فکر میکنم این شرکت فهمیده که تعداد طرفدارای بازی های open road از بازی های شبیه سازی بیشتره به همین خاطره که اومده این بازی رو ساخته.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از سایت و فروم Forza :

The presentation of the open world is to be successful and dynamic day-night cycle and a festival in Colorado show that a huge party with car shows, sales and service outlets like

فوق العادس :d از این Party و اینا که همه ماشین رو میبرن و بعد هم مسابقه میدن به شکل گسترده تو بازی هست و بازم با قابلیت Service و اینا که فعلا معلوم نیست در چه حدیه هنوز :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,674
نام
محمد
اطلاعات اولیه واقعا فوق العاده هست، کاملا مشخصه فقط یه اسم Forza گذاشتن روش و کاملا با سری Forza متفاوته. البته امیدوارم همون کیفیت Forza رو داشته باشه که با توجه به نظارت Turn 10 روی پروژه مسلما یه بازی عالی خواهد شد، بی صبرانه منتظر اولین تریلر بازی هستم :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اقا یکی بیاد منو تا عرضه بازی یه جا زندونی کنه یه بلایی سرخودم میرم ها.اخه این چیه؟؟؟خیلی عجیبه انگار گفتن بیایم یه بازی بسازیم همونجوری که پرهام عاشقشه:D مشکوک میزنن:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
اطلاعات اولیه واقعا فوق العاده هست، کاملا مشخصه فقط یه اسم Forza گذاشتن روش و کاملا با سری Forza متفاوته. البته امیدوارم همون کیفیت Forza رو داشته باشه که با توجه به نظارت Turn 10 روی پروژه مسلما یه بازی عالی خواهد شد، بی صبرانه منتظر اولین تریلر بازی هستم :D
Firstly، قراره یه شاخه مستقل و زیر مجموعه FORZA باشه. پس اسم FORZA رو الکی نزدن تنگش :D.
Secondly، اعضای استودیو Playground همه در ساختن ریسنیگ های AAA نقش داشتن و خارج از PG کارنامه درخشانی دارن.
Thirdly، استودیو معظم و مکرم T10 بالاسرشونه. نگران چی هستی شوما؟
Fourthly، منتظر کنفرانس ماکروسافت باش که فکت رو باید از زمین جم کنی :D.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,674
نام
محمد
Firstly، قراره یه شاخه مستقل و زیر مجموعه FORZA باشه. پس اسم FORZA رو الکی نزدن تنگش :D.
Secondly، اعضای استودیو Playground همه در ساختن ریسنیگ های AAA نقش داشتن و خارج از PG کارنامه درخشانی دارن.
Thirdly، استودیو معظم و مکرم T10 بالاسرشونه. نگران چی هستی شوما؟
Fourthly، منتظر کنفرانس ماکروسافت باش که فکت رو باید از زمین جم کنی :D.
نگران این بودم که بازی نتونه از زیر سایه Forza بیرون بیاد و صرفا یه بازی با شباهت های زیاد به Forza باشه، ولی همین اطلاعات اولیه کلا نگرانی رو برطرف کرد :D این کنفرانس لعنتی هم شروع نمیشه و هی اطلاعات جدید میاد آدم اعصابش به هم میریزه :| :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یه موسیقی وسترن هم بندازن تنگش،حالشو ببریم.
بازی از لحاظ بصری تکه.فریم ریتش هم که احتمالا روی 60 قفله.
فقط جاده ها زیادی خلوتن.ادم یاد اول فیلم رزیدنت اویل 2 می افته.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اگه اين بازي خصوصيت تيونينگ ( ديگه ميدونيد منظورم چيه !! همون خشكل كردن ماشين و كايت و غيره گذاشتن نه اون تيونينگ مخصوص بازي هاي شبيه ساز !! ) و همون گيم پلي فورزا رو داشته باشه همراه با مسابقات شب . من بخاطر اين بازي ميرم يه xshit ميخرم بخدا !!:d چون اين قابليت ها دهن سرويس كن هست :x! اگه هم اينو نداشته باشه كه همون بريد حال كنيد با بازي خودتون !!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر