Forza Horizon

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
آقایان

بله؟ :d

برای بنده نیز معماست! چون رو هارد هم نصب کردم کلا گیر بود. آخر از گیم پلی حذفش کردم( بهتر هم هست ! مانی بیشتری میگیری) /:)

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
آقایان دوستان بچه ها عزیزان :d چرا revers کردن واسه بعضی ها فریم فریمه واسه بعضی ها بصورت فیلم
به رو هارد نصب کردن بازی ربط داره ؟
مال من روی هارد اکسترنال(جیتگ هستم) لودینگ داره ولی وقتی روی داخلی ریختم همونجوری فیلمی Reverse می شه ولی فریم فریم شدن رو دیگه نشنیده بودم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب یکمی بازی کردیم بعد از مدت ها همه چیز تازگی داره . محیط و گرافیک بازی همچنان هیجان انگیز و فک انداز :d
فقط حیف به خاطر اینکه بازی رو زود 1000 کردم زدن بنم کردن از سرورهای بازی :d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دیشب یکمی بازی کردیم بعد از مدت ها همه چیز تازگی داره . محیط و گرافیک بازی همچنان هیجان انگیز و فک انداز :d
فقط حیف به خاطر اینکه بازی رو زود 1000 کردم زدن بنم کردن از سرورهای بازی :d

من رفتم واسه اولین بار مولتی رو برم هیچ کس نبود :D یه چند باری سرچ زدم مچی رو پیدا نکرد. ساعت هم 6 بود کفار(:D) بیدار بودن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من رفتم واسه اولین بار مولتی رو برم هیچ کس نبود :D یه چند باری سرچ زدم مچی رو پیدا نکرد. ساعت هم 6 بود کفار(:D) بیدار بودن

آه من گرفتتشون دیگه . آخه من سیو FM3,4 رو دستکاری نکردم بعد بیام هورایزن رو که کلا 25 ساعته 1000 میشه دستکاری کنم :d کارایی میکنه این PG
اما کلا منتظر معرفی بازی بعدیشون به صورت انحصاری برای کنسول نسل بعد هستم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آه من گرفتتشون دیگه . آخه من سیو FM3,4 رو دستکاری نکردم بعد بیام هورایزن رو که کلا 25 ساعته 1000 میشه دستکاری کنم :d کارایی میکنه این PG
اما کلا منتظر معرفی بازی بعدیشون به صورت انحصاری برای کنسول نسل بعد هستم

نه باو؟:D

بازیش فوقالعادس. فقط به دنبال این سیواشم. خیلی رفته بودم جلو. حس و حال دوباره از اول بازی کردنو ندارم.:|

دوستان ماشین فری جدید چی هست برای بازی؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان سیستم Fast Travel این بازی چطوری کار میکنه ؟ من هر چقدر گشتم تو Map نبود !
تو نقشه که بگردی یه قسمت هایی باز میشه به اسم HORIZON OUTPOST (با H تو نقشه مشخص میشه) کلا 10 تاس ، در حالت عادی برای استفاده از اینا 10,000Cr لازمه ولی اگه PR Stunt (هر کدوم از Outpostها) رو %100 کنی دیگه Cr نمیخواد یا به نوعی میشه 0Cr !

NakedSnake

کاربر سایت
Jul 8, 2012
89
دوستان نصب این بازی روی هارد در گرافیکش تاثیری داره.یعنی تغییری میکنه؟منظورم نسبت به نصب نشدن بازی هست.

خیر فرقی نمی کنه. گرافیکش برای من عالیه. مگر اینکه توی تلویزیون ال سی یا ال ای دی یا امثالهم بدون کابل اچ دی ام آی بازی کنید که گرافیکش آشغال میشه.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
خیر فرقی نمی کنه. گرافیکش برای من عالیه. مگر اینکه توی تلویزیون ال سی یا ال ای دی یا امثالهم بدون کابل اچ دی ام آی بازی کنید که گرافیکش آشغال میشه.
خیر بازی روی ال سی دی 40 با کابل HDMI اجرا میشه.گرافیکشم خیلی خوبه ولی گفتم شاید هنوز جا واسه بهتر شدن داشته باشه ولی کلا نورپردازیش خیلی عالی کار شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر