Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
یوشیدا نسبت به نگرانی و نارضایتی های پلیرها در مورد تغییرات گرافیکی بازی در نسخه ی بنچ مارک پاسخ داد !
قرار هست که به زودی نسخه ی جدید تری از Benchmark رو بدن که تقریبا تمام مشکلات توش حل شده.
این مشکلات به صورت کلی شامل نورپردازی، تغییرات لب و دهان، فقدان انعکاس نور در چشم کاراکتر و بعضی تکسچر ها میباشد.

واقعا مرحبا به این همه غیرت و وجدان کاری ! 👏👏👏
به قول یکی از دوستانی که به تازگی داره بازی میکنه " این ژاپنیا واقعا حلال خور هستند ".

میتونست بگه آقا این مشکلات همه با Dawntrail حل میشه، اما قرار هست که Benchmark جدید بدن.

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
ساب 14 توی استیم روسیه کمتر از ۳-۲ یورو در میاد :-"
اگه گیل در میاری هم میتونی باهاش ساب بخری کسایی هستن که بخرن و نرخشم بالا رفته چون نزدیک dt هستیم;))
جدی میگی ؟ ینی الان میتونم یه اکانت روسیه بزنم و توش بگیرم گیمو؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
جدی میگی ؟ ینی الان میتونم یه اکانت روسیه بزنم و توش بگیرم گیمو؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟
آره باید اکانت square enix با vpn روسیه درست حسابی بسازی که خوب یادمه اذیت میکرد اونموقع.
بعد اینکه ff کلا توی استیم روسیه وجود نداره باید از جای دیگه به استیم روسیه گیفت کنی مثلا خودم از اکراین به روسیه dawntrail گیفت کردم
بیس گیم رو به اکانت روسیت گیفت کن بعد از داخل لانچر با vpn روسی اکانت بساز اگر همه چی ok بود که اون بیس گیم 1 ماه ساب داره بعدشم از داخل mogstation میتونی ست کنی که ساب از والت استیم حدود 260 روبل ماهی برداره و بعدشم که میری endwalker گیفت میکنی به استیمت و کدشو داخل mogstation میزنی تا کل بازیو دانلود کنه :D
اگر واقعا خوشت میاد از گیم بهت کمک میکنم من خودم حدود 4 ساله که بازی میکنم یک روزم سابم تموم نشده و 15k پلی تایم دارم فقط دهن سرویسیش اول خیلی زیاده ولی خب حتما میشه ردیفش کرد و دیگه تا اینده نامعلومی قشنگ ساب تقریبا فری داری :-"

Attachments

• Screenshot 2024-04-23 055329.png
    Screenshot 2024-04-23 055329.png
    138.1 KB · مشاهده: 7

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
آره باید اکانت square enix با vpn روسیه درست حسابی بسازی که خوب یادمه اذیت میکرد اونموقع.
بعد اینکه ff کلا توی استیم روسیه وجود نداره باید از جای دیگه به استیم روسیه گیفت کنی مثلا خودم از اکراین به روسیه dawntrail گیفت کردم
بیس گیم رو به اکانت روسیت گیفت کن بعد از داخل لانچر با vpn روسی اکانت بساز اگر همه چی ok بود که اون بیس گیم 1 ماه ساب داره بعدشم از داخل mogstation میتونی ست کنی که ساب از والت استیم حدود 260 روبل ماهی برداره و بعدشم که میری endwalker گیفت میکنی به استیمت و کدشو داخل mogstation میزنی تا کل بازیو دانلود کنه :D
اگر واقعا خوشت میاد از گیم بهت کمک میکنم من خودم حدود 4 ساله که بازی میکنم یک روزم سابم تموم نشده و 15k پلی تایم دارم فقط دهن سرویسیش اول خیلی زیاده ولی خب حتما میشه ردیفش کرد و دیگه تا اینده نامعلومی قشنگ ساب تقریبا فری داری :-"
آره من واقعا دنبال اینم بتونم برم.. ممنون میشم کمک کنی
پس یعنی با این روش میشه ماهی 260 روبل؟
ینی نمیشه تو استیم روسیه اول دموشو گرفت تا لول 70 رفت بعد گیفت کرد؟؟ باید از همون اول بیس گیم بگیری؟
منظورت از ساب فری چی بود اخرش؟

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
و اینکه منظورت از اکانت استیم روسیه اینه که "Country of residence" رو روسیه بزنم؟ یا باید یه اکانت قدیمی باشه ک حتما با روبل روسیه خرید کرده باشی؟...

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
و اینکه منظورت از اکانت استیم روسیه اینه که "Country of residence" رو روسیه بزنم؟ یا باید یه اکانت قدیمی باشه ک حتما با روبل روسیه خرید کرده باشی؟...
میشه اکانت SE فری تریال غیر استیم هم بسازی بعد منتقل کنی به گیم کامل استیم.
استیم هم باید خرید کرده باشی تا ریجنش ثابت بشه.

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
میشه اکانت SE فری تریال غیر استیم هم بسازی بعد منتقل کنی به گیم کامل استیم.
استیم هم باید خرید کرده باشی تا ریجنش ثابت بشه.
خب الان اصلا میشه با پول روسیه خرید کرد؟ مگه تحریم نیست؟ ینی میشه اکانت جدید استیم روسیه زدو روش روبل خرید؟

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,530
نام
مــاکــان
خب الان اصلا میشه با پول روسیه خرید کرد؟ مگه تحریم نیست؟ ینی میشه اکانت جدید استیم روسیه زدو روش روبل خرید؟
گیفت کارت و کلید tf2 و... میشه روش خرید یا فروخت.
بعضی کمپانیها مثل اسکوئر و... فروش بازیها رو روی استیم روسیه تحریم کردن ، همین.
خود استیم این کارو نکرده.

میتونی اگه گیفت کارت روس پیدا میشه (نمیدونم هست یا نه) یا کلید TF2 با یک اکانت دیگه بخری و بفرستی برای اکانت روست و بفروشی که شارژ بشه.
فقط اکانت روسی که میسازی باید فعال بشه قبلش که نیاز به ولت داری یا خرید با کارت اعتباری و...
بعدش میمونه اکتیو کردن مارکت که باید استیم گارد موبایل رو براش فعال کنی و دوهفته بگذره.

بعدش میتونی تو مارکت کلیدها رو بفروشی و اکانت رو شارژ کنی.

باقی رو هم که یاشار جان به خوبی توضیح داد.
تو تاپیک سرچ کنی روسیه هم چندباری دیگه مراحل قدم به قدم توضیح داده شده.

• Like
Reactions: iiAmAqua

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43

میتونی اگه گیفت کارت روس پیدا میشه (نمیدونم هست یا نه) یا کلید TF2 با یک اکانت دیگه بخری و بفرستی برای اکانت روست و بفروشی که شارژ بشه.
فقط اکانت روسی که میسازی باید فعال بشه قبلش که نیاز به ولت داری یا خرید با کارت اعتباری و...
بعدش میمونه اکتیو کردن مارکت که باید استیم گارد موبایل رو براش فعال کنی و دوهفته بگذره.

خیلی ممنون... پس خوبه باید اول با vpn روسیه یه اکانت Square Enix بسازم، آره ولت روسیه هست پیدا میشه ولی میگن اگه اکانت تازه باشه ممکنه بره رو یه کشور دیگه...
یه اکانت جدید بزنم و با ولت شارژش کنم
بعدم خب همون ترایال رو تا یجایی میرم بعدم میتونم بیس گیمو رو همون بگیرم و اکانتو بهش لینک کنم...
خیلی ممنون ببخشید خیلی مزاحم شما و اقا یاشار شدم اگر تونستید vpn روسیه خوب اگر سراغ دارید یا سایت برای ولت هم بگید اگر میشناخید در کل خیلی ممنون بازم..

• Like
Reactions: m.d.makan

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43

فقط یکبار دیگه میپرسم ببینم درست فهمیده باشم بازم شرمنده ...

یه اکانت روسیه استیم - یه اکانت اوکراین استیم - یه اکانت روسیه Square Enix

اکانت SE رو به اکانت روسیه لینک میکنیم و Base Game ( همونی که 60 روز ساب داره ) رو برای اکانت روسیه استیم از طریق اکانت اوکراین استیم گیفت میکنیم

بعد هم اکانت روسیه لینک شده با SE رو روی Auto Renewal میزاریم و حالا چه به طریق TF2 Key یا با استیم ولت شارژش میکنیم
درسته؟

و آخرین سوالم اینه که میشه قبلش ترایال بازی کرد دیگه درسته با اکانت SE؟ توی سرورای EU؟
بازم خیلی ممنون از کمکاتون

• Like
Reactions: m.d.makan

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar

اکانت SE رو به اکانت روسیه لینک میکنیم و Base Game ( همونی که 60 روز ساب داره ) رو برای اکانت روسیه استیم از طریق اکانت اوکراین استیم گیفت میکنیم

بعد هم اکانت روسیه لینک شده با SE رو روی Auto Renewal میزاریم و حالا چه به طریق TF2 Key یا با استیم ولت شارژش میکنیم
درسته؟

و آخرین سوالم اینه که میشه قبلش ترایال بازی کرد دیگه درسته با اکانت SE؟ توی سرورای EU؟
اره درسته برای تریال فقط باید نسخه غیر استیم رو از سایت se بگیری و با vpn روسیه ثبت نام بکنی بعد هر وقت که خواستی میتونی از داخل mogstation کدی که استیم میده رو وارد میکنی و گیمت تبدیل میشه به فول گیم استیم.
Play FINAL FANTASY XIV's Free Trial

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,530
نام
مــاکــان

درسته؟

خود خودشه :-bd
اره درسته برای تریال فقط باید نسخه غیر استیم رو از سایت se بگیری و با vpn روسیه ثبت نام بکنی بعد هر وقت که خواستی میتونی از داخل mogstation کدی که استیم میده رو وارد میکنی و گیمت تبدیل میشه به فول گیم استیم.
چرا یکسره از استیم نگیره؟

دیگه نمیشه روی استیم ترایال گرفت؟
مشکلش چیه؟

Arsenyce

کاربر سایت
May 1, 2022
43
اها دمت گرم فقط منظورت رو نگرفتم... باید از اوکراین اون کدو گیفت کنم ( ینی همون گیمو ) به اکانت روسیه؟
ببخشید اینهمه سوال فقط میخوام مطمئن شم خراب نشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر