Final Fantasy XIII-2 | PS3

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
فاینال فانتزی 13 بالاخره تموم شد......................منتظر اومدنش باشید...........................
راستی.............opening بازی هم اومد....هرکی خواست ببینه ولی بگم ممکنه یکم از داستانو لو بده......(شرمنده زیر نویس داره ولی زبانش انگلیسیه...)
با چیز شکن یا وی .......پی ..... ان......برین تو لینک زیر
http://www.finalfantasy.net/xiii-2/final-fantasy-xiii2-opening-cg-video/

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
دوستان متوجه شدیم که تو FFXIII-2 دیگه Mission وجود نداره، بلکه ماموریت های جانبی جدید با اسم Fragment به بازی جدید اضافه شدن که از نظر تعداد و کار آیی خیلی بهتر از بازی اصلی عمل میکنن. کلا 160 تا Fragment تو بازی وجود داره که هر کدوم اطلاعاتی از گذشته رو به همراه داره! خوب حالا این یعنی چی؟

ببینید تو علم روانشناسی و حافظه ما یه پدیده ای داریم به اسم Fragmentation of Memory که در اثر ان حافظه انسان حالا به یک دلیلی چند پاره میشه و فرد به اصطلاح خافظش رو از دست میده. حالا تو FFXIII-2 یک خاطره اصلی دچار چند پارگی شده و با جمع کردن این 160 قطعه میتونید به ان خاطره اصلی دست رسی پیدا کنید. یعنی حافظتون رو بدست بیارید!

به پایان بردن هر کدوم از این Fragment ها بر خلاف Mission هاس FFXIII-2 با چرت و پرت پاداش داده نمیشه و آیتم های خوبی رو به همراه داره. مثل شمشیرهای جدید و ... البته ساختار انجامشون دقیقا مثل گذشته هست و حتی اینطور که از عکس های جدید فهمیدم مثل اینکه دوباره از دم تو Grand Puls هستن کهاینطور باشه خیلی بده چون محیط ها تکراری هستن!

Caius Ballad شخصیت منفی بازی هم بعد از سال ها قراره مثل Sephiroth جای خالی یک شخصیت منفی درست و حسابی رو برای ما پر کنه! البته میشه حدس زد عمرا پرداخت و کاریزما سفیروث رو نداشته باشه اما بازم از هیچی بهتره و من که از بودنش تو بازی خیلی لذت میبرم! Caius Ballad قوی ترین شخصیت منفی تو سری هست که یه Summoner خیلی قهاره! باهاموث رو هم مثل اینکه میتونه احضار کنه! کلا تویه صحنه از بازی که دیدم یه حرکتی زد ک از سفیروث هم خیلی خفن تر بود! یه سری Meteor سامون کرد که زد یه منطقه رو به چیز داد!:D خیل خوف بود خداییش!:D

تقابل Lightning و Caius Ballad هم یه چیز تو مایه های سنت و مدرنیسم هست!‌ نیروهای Lightning که وابسته به Etro هستن جک جونورهای زنده هستن در صورتی که نیروهای Caius Ballad از دم رباتن! تو FFXIII هم میدیدم که ربات ها با موجودات زنده Puls همش میزدن تو سر و کله هم!

راستی دو تا تئوری من دارم که اینجا میگم روش بحث کنیم!

اولیش اینه که Noel پسر Serah و Snow هست! یا از نوادگانشون هست! noel یه رابطه خوبی با Serah داره که عاشقانه نیست! از آینده هم که امده! شاید پسرش باشه! اگه اینطور باشه داستان خیلی خوف میشه!

دومیش هم ایجاد علاقه بین Hope و Lightning هست! تو FFXIII حس میشد که Hope به Lightning علاقه داره اما خوب فنچی بیش نبود! اما اینجا سنش رفته بالا! سازنده ها هم که قبلا گفته بودن میخوان یه رابطه عاطفی برای Ligh ترتیب بدن!

البته بعید نیست Caius Ballad با Light بریزه رو هم و Hope هم بره Vanille رو مخ کنه!:D

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
دومیش هم ایجاد علاقه بین Hope و Lightning هست! تو FFXIII حس میشد که Hope به Lightning علاقه داره اما خوب فنچی بیش نبود! اما اینجا سنش رفته بالا! سازنده ها هم که قبلا گفته بودن میخوان یه رابطه عاطفی برای Ligh ترتیب بدن!
سنش رفته بالا که...باید بگم به طرز ضایعی رفته بالا.....دقیقا" 24 سالشه و همسن لایتنینگه....اصلا" دوست ندارم لایتنینگ عاشق بشه...فکرکردن بهشم باعث میشه مخم سوت بکشه...ولی از طرفی مخ کردن لایت هم کیف میده...:d
..................................................................................................
یه رندر Caius Ballad توی قسمت تصاویر بازی ffxiii-2 بود ولی باز نمیشد...حالا من اینجا میزارمش....

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
اصلا" دوست ندارم لایتنینگ عاشق بشه..

اتفاقا من دوست دارم!

عسق همیشه یکی از خصیصه های اصلی داستان سری FF بوده و بدم میاد یه عنوای از این مجموعه خشک باشه! البته کیتاسه هم قبلا گفته که به مساول عاطفی Light میخوان خیلی بپردازن!

حالا این وسط یا Light با Caius میریزه رو هم یا با hope! البته Hope بعدی نیست بره vanille رو بچسبه چون تو FFXIII سری یکی از Mission ها یه کات سین نشون میده که توش این دوتا قول میدن بعدن همیدگه رو ببینن و ...! کلا به نظرم خواستن یه رابطه ضعیفی بین hope و vanille بوجود بیارن که موفق نبودن!

ولی من که خیلی دوست دارم Hope با Light بریزه رو هم!:D یعنی کلا Hope بیخودی بزرگ نشده!:D یکی رو میخوان بندازن بهش!:D

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
باز با Caius بهتره...هوپ با اینکه بزرگ شده هنوز به رشد عقلی نرسیده:d
لایتنینگ که بالاخره طلسمش شکسته شد گریه کرد...حالا عاشقم بشه دیگه...موردی نیست یکم میخندیم...
...............................................................................
بنده خیلی علاقه مند شدم به این دختره که همه ش با Caius میچرخه...Yeul...یه عکس هست از Yeul که خیلی فکر منو مشغول کرده...Yuel توی Narthex ه و جالب اینه که توی Narthex یه تندیس از یکی از Lindzei که یکی از اون سه خدای بازیه قرار داره...فکر کنم اینا یه ارتباطی با هم داشته باشن...این عکسه ست:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
اسکوار دو تا ویدئو جدید از گیم پلی بازی داده که تفاوت توی مبارزات و نشون میده، دو تا Mode مثل اینکه هست.

اولین ویدیو اسمش Battle-Basic هست و دومی هم Battle-Expert

http://www.finalfantasyunion.com/ne...le-systems-in-final-fantasy-xiii-2--1953.html

این نظریه رابطه عاشقانه بین Caius و Light هم محکوم میکنم...همون اُمید مزخرف بدرد این بابا برقی میخوره.:d

امیدوارم Caius تو این شماره این ایشک برقی (Light) رو بکشه....به امید اون روز.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
مثل اینکه نمره ی فامیتسو به ff xiii-2 معلوم شده....
40/40 (10/10/10/10)نمره ی فامیتسو:
:-o
نمره ی فامیتسو به فاینال فانتزی 13... 39 از 40 بوده...

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
آقا من نمیدونم چرا نمیتونم به بازی کردن این سری روی X360 فکر کنم ! :D

چون من اکثر مولتی ها رو روی 360 میگیرم ولی فکر اینکه بخوام فاینال فنتزی رو روی 360 بزنم و حس اینکه مربع و مثلث و اینا نباشه یجوریه برام !! نمیدونم شاید بگین مسخرس ولی من همچین حسی دارم :D

به پایان بردن هر کدوم از این Fragment ها بر خلاف Mission هاس FFXIII-2 با چرت و پرت پاداش داده نمیشه و آیتم های خوبی رو به همراه داره. مثل شمشیرهای جدید و ... البته ساختار انجامشون دقیقا مثل گذشته هست و حتی اینطور که از عکس های جدید فهمیدم مثل اینکه دوباره از دم تو Grand Puls هستن کهاینطور باشه خیلی بده چون محیط ها تکراری هستن!

خدایش این قضیه خیلی شاهکار هست !! چون به هر جهت FF یه عنوان JRPG هست و این نوع سبک ها به ساعت بالای بازی و زیر و رو کردن بازی معروفه ! من همین الانشم کلی از ناحیه های Puls توی ذهنم هست این که دوباره بخوام اونجا رو بگردم تا این بُعد خیلی عذاب آوره ! البته میشه امیدوار بود با را های مخفی چیزی یجوری محیط ها رو از شماره قبل متمایز کنن ( ما رو 50% ـش هم راضی هستیم :D )

خدا از دهنت بشنوه ماکان :D !

خودم که دوست دارم هُپ و لایثینک با هم باشن و یذره از این بانو عاطفه هم ببینیم یه Ki$s ـی چیزی باشه تو شماره قبل که این تیپ اخلاقیش به هر چی میخورد الا یه لیدی ! :D

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
به نظر منم Lightning دیگه زیادی خشک و جدی بود!

دختر باید لوس باشه!:biggrin1:
این همه دختر لوس تو فاینال...یه ورژن خشک و جدیش اومد طرفدار پیدا کرد چه اشکالی داره؟؟؟:d
.............................................................................
این چـــــــیه!!!!!
http://www.irupload.ir/images/7x7gcn8n8f9v4f69iord.jpg
Caius با این دختره چه رابطه ای داره؟؟؟من دارم از....کنجکاوی:d...میترکم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
نه بابا تو FF کجا دختر لوس داشتیم؟!:D

خصوصا تو FF ای کلسیک تمام شخصیت ها از دم خشک و جدی بودن! از ترا تا سلس و فارون و لیلا! این خانوم آذرخش یه جورایی کپی برابر اصلی شخصیت های دختر FF های کلسیک هست. چیزی که این سری قحطه دختر لوسه که من دوست دارم!:D

با این دختره چه رابطه ای داره؟؟؟من دارم از....کنجکاوی:d...میترکم

این یئول بهش میخره خدا مدا باشه!:D

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
1.تفاوت را احساس کنید...(تفاوت گرافیک یک صحنه توی دوتا تریلر)
دومین تریلر در اومده از ff13-2
اخرین ترلیر در اومده از ff 13-2
..........................................................
2.عکس هوپ توی یه صحنه CG:
Hope_FF.jpg
3.رندر DLC سارا:

رندر DLC نوئل(از لباسش متنفرم):
خصوصا تو FF ای کلسیک تمام شخصیت ها از دم خشک و جدی بودن! از ترا تا سلس و فارون و لیلا! این خانوم آذرخش یه جورایی کپی برابر اصلی شخصیت های دختر FF های کلسیک هست. چیزی که این سری قحطه دختر لوسه که من دوست دارم!:biggrin1:
اصلا" جدا از اف اف کلاسیک...کلا" توی اف اف...تیفا و ایریس و یونا(تو FFX-2) و ریکو و ونیل و Rinoa(من تو تلفظ اسم این بشر اشکال دارم) و اینا چی بودن؟؟؟؟لوس بودن دیگه...
حالا خوبه بعد از اینهمه لیدی یه کپی برابر اصل از شیرزن های اف اف کلاسیک هم دیدیم...:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
لول ... نامورا گفته چون FF XIII سخت بوده برخی از باسهاش ( 8-| ) ، در این نسخه 2-13 میتونید هرجای بازی که خواستید برید توی تنظیمات و بازی رو روی حالت EASY قرار بدین !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لول ... نامورا گفته چون FF XIII سخت بوده برخی از باسهاش ( 8-| ) ، در این نسخه 2-13 میتونید هرجای بازی که خواستید برید توی تنظیمات و بازی رو روی حالت EASY قرار بدین !

کیوان جان داداش ما توی این نسل به چیزلیزه شدن بازی های ژاپنی عادت کردیم اینم روش الان پوستمون دیگه کلفت شده :D فردا بگن توی فاینال بعدی حضور افتخاری کلود رو داریم که موهاش رو تراشیده یه سیگار هم داره تعجب نمی کنیم :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
این رو واسه یک عده گذاشتن که تو 13 وسط بازی درجا زدن . من که مشکلی نداشتم ولی خیلی هارو دیدم که تو فلان باس گیر کردن . این آپشن واسه کسایی خوبه که میخوان بازی رو به هر قیمتی شده تموم کنن و کات سین هارو ببین . کار خوبی کردن . ایراد بنی اسراعیلی نگیرین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر