Final Fantasy XIII-2 | PS3

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خب ما هم بالاخره همین الان تمومش کردیم. 24:30 طول کشید.

پایان بازی:
اونجایی که ازمون می پرسه Caius رو بکشیم من زدم نه ولی احمق شمشیر رو گرفت کرد تو قلبش و بعدش سارا هم مرد و همه دنیا ترکید و نوشت To be Continued ...:|
خب که چی ؟ مسخره ها با این داستانشون:d

در مورد قدرت کاراکترامه ولی در هر صورت تو اسپویل گذاشتم:
سارا و نوئل هر کدوم 4 تا نقش داشتن که همه رو تا لول 99 بردم بالا. اون غولها رو هم، همه رو ترکیب کردم و آخرش Caius در حد باقالی بود. البته یه حرکت خفن ترکیبی میزدن 2 تایی اون رو Sentinel نکردم یه سری به فنا رفتن کاراکترا ولی سری بعدی همه بچه COM شدیم زدیم لت و پار کردیم. جون هر شخصیتم هم 6000 تا بود و تقریبا 1000 تا دمیج میزدن با هر ضربه. آخه یه حدود 10 ساعتی نمیدونستم باید چی کار کنم(سر Gravity Cores) همینجوری الکی می چرخیدم دور خودم قدرتم خیلی زیاد شد:d
حرف آخر:
به خاطر اون جمله آخریه که تو اسپویلر بالایی نوشتم، بازی آخرش خیلی بی مزه شد. رو اکثر Monster ها تا میومدم × رو بزنم همه میمردن
yahoo_4.gif

پیش به سوی ME3>:d<

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب تاپیک رو از زیر کلی خاک کشیدم بیرون :biggrin1:

میگم قرار نبود یه چندتا DLC داستانی برای بازی بیاد ؟! اصلا DLC داستانی برای بازی اومده ؟! اگه اومده اسمش چیه ؟!

( عین همین پست رو توی بخش X360 هم دادم :D )

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من تا به حال فاینال غانتازی رو بازی نکردم یک دفعه برم سر این نسخه?کلا تو چه مایه هایی هست؟ارزش داره?

sent from my GalaxyTab10.1 using Tapatalk

RAT PATROL 01

کاربر سایت
Jun 1, 2012
54
نام
کیارش
من تا به حال فاینال غانتازی رو بازی نکردم یک دفعه برم سر این نسخه?کلا تو چه مایه هایی هست؟ارزش داره?
سبک بازی نقش افرینی ژاپنی(JRPG) هست.مثلا سبک مبارزش کلا با بازیای ماجراجویی دیگه مثل AC و POP و... فرق داره.شما باید فرامینی به اون کاراکترتون بدین بعد کاراکتر اونارو اجرا میکنه.پس از هر نبردتون هم یه سری امتیاز میده که میتونید اعضای جدید (مثل روبات )بیارید تو گروهتون و یا Potion هایی برای Health و... بدست بیارید.داستان بازی هم خوبه.گرافیک بازی هم خوبه رنگ بندی های شادی داره.نظر من اینه برو دموشو دانلود کن اگه خوشت اومد بازیر بگیر.(اگه برای TB میخوای ارزش 5-6 تومنو داره)
(من با اینکه از دموی بازی خیلی خوشم اومد نمیدوم چرا بعد نیم ساعت سردرد شدیدی گرفتم :D)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سوال دوستان : من نسخه قبلی یعنی FF XIII رو بازی نکردم . اگه اینو بگیرم از داستان سر در می یارم ؟ آخه CE بازی حراج شده , هوسم کرد :d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
میگم قرار نبود یه چندتا DLC داستانی برای بازی بیاد ؟! اصلا DLC داستانی برای بازی اومده ؟! اگه اومده اسمش چیه ؟!
dlc داستانی؟:d
چندتا دی ال سی کوتاه نهایت یک ساعته داره که به آزاد شدن لایتنیگ ، ساژ و یه سری شخصیت دوست داشتنی دیگه میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر