Final Fantasy VII : Crisis Core

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
خوب يه جورايي درست بود ديگه. يه تنه در مقابل اون همه سرباز ايستاد.:clover:
من گفتم شاید زک خودشو جلو گلوله ای چیزی میندازه :biggrin1:
همینه.

همون طور که میدونی این صحنه در ff7 هست.
اتفاقا یکی از اونها می خواد به کلود شلیک کنه که کامندر اصلی میگه ولش کنید چون کلود بی هوش بود و اونها فکر می کردند اون هم در اونجا از ضعفش میمیره.
حرفی آخری هم بین کلود و زک رد بدل نمیشه و کلود باستر رو بر می داره و بعد به میدگار میره.

مهدی من خودم یک سری برداشت ها دارم. نظر شما هم بدونم:

1.درباره جنوا مطلب دیگه ای از سیاره ای که اومده وجود داره؟ که مثلا اونجا چه غلطی می کرده . واقعا فرشته زشتی بوده . چون یک جا خوندم که این تقدیر بود و اون تنها می خواست به جریان زندگی برسه.

2.کلود تو صحنه های آخر بنظرم دچار فراموشی و گنگی شدیدی شده. چون فقط حرف های زک رو تکرار می کنه؟ دلیلش رو چی بگیم آزمایش های hojo؟

3. چرا hojo کلود رو یک آزمایش شکست خورده میدونه. و چرا روی پدر مادر (جد و اباد) هر کسی حرف زده می شه حتی وینست ولی کلود چیز زیادی نیست؟

3. نویسنده loveless خود جنسیسه؟ چون خودکار بر روی یکی از برگه های کتاب loveless حرف هاش با از جریان زندگی نوشته می شه.( در صحنه آخر)

4.در صحنه های آخر به اون به زک میگه it s gift of godess.. تو چه منظوری برداشت کردی؟ منظورش کمک کپی آنجیل بود یا چیزه دیگه.

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
اقا من یه جای بازی گیر کردم :confused:
1-اون جا که تازه با کلود اشنا میشیم ! وقتی از بالا تپه میری پایین می بینی چند نفر دارن نگهبانی میدن وقتی می خوای بری تو یه سری تاکتیک و دکمه معرفی می کنه (من که چیزی نفهمیدم:-")بالا هم یه دما زده اون جا باید چی کار کنم ؟
2-Materia Fusion چیه ؟ چی کار میکنه:confused: ؟
3-این mission نا رو رد کنیم اخرش اتفاقه خاصی می افته؟
پ.ن : واقعا ببخشید وقت نداشتم تاپیکو بگردم :rose::rose:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
1) اون تکنیکها که یاد می ده برای کشتن دشمنها تو Low profile ( همون مخفی کاری خودمون هست ) که در این صورت اگه کسی متوجه شما نشه می تونی آیتم های ارزشمکندی رو جمع کنی اما اگر به طور عادی حرکت کنی و توجه دشمن ها رو به خودت جلب کنی اونها میندازنت بیرون و این کار چند بار تکرار می شه و هردفعه یکی از آیتم ها کم می شه پس اگه آیتم ها رو می خوای باید خیلی مواظب باشی تا دیده نشی اون دما هم دمای بدنت رو نشون می ده که چون در حالت Lowprofile ممکنه یه جا برای مدت طولانی ساکن بمونی دما بیاد پایین و باید با نرمش کردن !!! دمای بدنتو بالا بیاری... پس حتما لازم نیست از اون تکنیکها که آموزش می ده استفاده کنی چند بار که بندازنت بیرون خودش رد می شه... :cool:
2) و اما meteria fusion که یکی از بهترین بخشهای بازی هست تو این بخش با ترکیب meteria ها ( همون مجیک ها و تکنیم ها و .... ) می تونی meteria های جدید تر و قوی تر درست کنی که واقعا به درد بخوره... ;)
3) فکر نکنم اما من که فکر نکنم بدون اونها می تونستم بازی رو رد کنم به کمک همین مرحله های فرعی می تونی Level up بشی آِتم های فوق العاده عالی به دست بیاری که بعضی از این آیتم ها یه جور معجزه هستن...!!!!
با تشکر
LeGoLaS

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
همینه.

همون طور که میدونی این صحنه در ff7 هست.
اتفاقا یکی از اونها می خواد به کلود شلیک کنه که کامندر اصلی میگه ولش کنید چون کلود بی هوش بود و اونها فکر می کردند اون هم در اونجا از ضعفش میمیره.
حرفی آخری هم بین کلود و زک رد بدل نمیشه و کلود باستر رو بر می داره و بعد به میدگار میره.

مهدی من خودم یک سری برداشت ها دارم. نظر شما هم بدونم:

1.درباره جنوا مطلب دیگه ای از سیاره ای که اومده وجود داره؟ که مثلا اونجا چه غلطی می کرده . واقعا فرشته زشتی بوده . چون یک جا خوندم که این تقدیر بود و اون تنها می خواست به جریان زندگی برسه.

2.کلود تو صحنه های آخر بنظرم دچار فراموشی و گنگی شدیدی شده. چون فقط حرف های زک رو تکرار می کنه؟ دلیلش رو چی بگیم آزمایش های hojo؟

3. چرا hojo کلود رو یک آزمایش شکست خورده میدونه. و چرا روی پدر مادر (جد و اباد) هر کسی حرف زده می شه حتی وینست ولی کلود چیز زیادی نیست؟

3. نویسنده loveless خود جنسیسه؟ چون خودکار بر روی یکی از برگه های کتاب loveless حرف هاش با از جریان زندگی نوشته می شه.( در صحنه آخر)

4.در صحنه های آخر به اون به زک میگه it s gift of godess.. تو چه منظوری برداشت کردی؟ منظورش کمک کپی آنجیل بود یا چیزه دیگه.
سلام

1_ من از 2000 سال پیش میدونم که جنوا یه هیولا بوده ( به همین شکل امروزی) ولی قبل از اون رو دیگه نمیدونم. یعنی فکر کنم دیگه بیشتر از این نخواستن که تاریخچه ی شخصیت ها رو گسترش بدن.

2_ و اما در مورد کلود. یکی از ارزوهای بزرگ او این بود که به شینرا بره و عضو سولجر بشه که متاسفانه اون رو نپذیرفتن و کلود مجبور بود که فعلا این وضع رو تحمل کنه. او کم کم با سفیروث اشنا شد و آوازه ی اون رو به عنوان بهترین شمشیر زن و قهرمان سولجر شنید. روزگار طوری رقم میخوره که بالاخره کلود و سفیروث با هم روبرو میشن و کلود اونو شکست میده که این برای خودش هم غیر منتظره بود. ( یه حالتی مثل کشتن استاد). و بعدش هم که توسط هوجو دستگیر شده و مورد ازمایش قرار میگیره. این دو حادثه علت کیجی و مبهمی او در اخر کرایسیس کور هست.

3_ از پدر و مادر کلود هیچ حرفی زده نشده و فقط گفتن که در NIBLEHEIM متولد شده.

4_نه نویسنده ی Loveless جنسیس نیست. ا.ن خودش بسیار به این رمان علاقه داره. ولی اکت اخر رو که توی صحنه ی پایانی نشون میده خودش نوشته! که به این ترتیبه: ( حتی اگر فردا تهی از قول و وعده ها باشد, هیچ چیز از بازگشت من ممانعت نخواهد کرد!!)

5_ منظور از Gift of the goddess خود انجیل هستش. انجیل فرشته ای بود که برای هدایت مردم فرستاده شده بود. دقیقا همون چیزی که توی LOveless هم پیش بینی شده بود. ( وقتی جنگ هیولا ها دنیا را رو به زوال ببرد, الهه ی هستی هبوط خواهد کرد. بال های سفید و سیاه از دور باز خواهند شد و او ما را به روشنی هدایت خواهد کرد. هدیه ای که برای همیشه ماندگار است.)( بال سفید انجیل که در سمت راست بدنش هم بود نشان این مدعاست). هم چنین اگه دقت کنیم میبینیم که انجیل در طول بازی همیشه در جانب حقه و در پایان هم که وقتی زک میمیره از اسمان پیش او میاد و اونو با خودش میبره.
:clover:

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
آقا من این بازی و برای تولین بار هستش که بازی می کنم ولی در موردش چیزی نمی دونم .
1 . میشه کمی توضیح بدین در مورد بازی
2. من اول بازی گیر کردم همونجا که دو نفر هستن پیشه یه کامپیوتر و از در که میری بیرون یه کام دیگه نشون میده میرم پیشش دکمه رو میزنم ولی هیچی نمیشه . و می خوای از اون یکی در بری بیرون یکی جلو در وایساده .
3 . بدشم من چطوری منوهای بازی و بفهمم هیچی معلوم نیستش آخه ژاپنی هستش

ممنون دوستان منو راهنمایی کنید .

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
Gift of the Goddess انجیله؟!
1650.gif
من تا الان فکر میکردم Banora Apple هدیه ی خدایان هست!
ugly003.gif

من بازم چند تا سوال دارم:

1.این Turk ها چرا دنبال زک و کلود بودن؟!

2.مگه Tseng نگفت زک رو زنده بذارین پس چرا کشتنش؟!

3.اخر بازی نشون میده که کلود به شینرا پیوسته و Soldier 1st Class شده.چجوری؟

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
از پدر و مادر کلود هیچ حرفی زده نشده و فقط گفتن که در NIBLEHEIM متولد شده.
خوبه پس جای مانور داره . حتی فکر کنم پدر مادر تیفا رو هم دیدم.

واقعا دیگه خیلی دلم داشت واسه آنجیل می سوخت. باز خوبه که اون یک جورایی حقشو گرفت.
Gift of the Goddess انجیله؟!
1650.gif
من تا الان فکر میکردم Banora Apple هدیه ی خدایان هست!
اتفاقا تابلو که سیبه نیست. چون وقتی زک از جنسیس می پرسه که منظورت سیبه اون سرشو به علامت نه تکون میده و به کپی آنجیل اشاره می کنه. و خوب مهدی هم قویا تایید که منظور Gift of the Goddess خوده آنجیل هست.

نه نویسنده ی Loveless جنسیس نیست. ا.ن خودش بسیار به این رمان علاقه داره. ولی اکت اخر رو که توی صحنه ی پایانی نشون میده خودش نوشته! که به این ترتیبه: (حتی اگر فردا تهی از قول و وعده ها باشد, هیچ چیز از بازگشت من ممانعت نخواهد کرد.
پس همین.
نویسنده کیه؟ بخاط همین اکت اخر شک کردم. نمی شه که ادامه کتاب رو خودش بنویسه؟ میشه؟

شاید کتاب مثل آینه جادویی آینده است. بوسیله جریان زندگی مدتی قبل از اتفاق وقایع نوشته می شه.

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
مرسی از راهنماییتون . حیلی مهمون نوازید شماه یکی که تازه وارده اصلا تحویلش نمیگیرین فقط این پست اینطوریه .
بعدشم من نمیدونم این بازی مثل بازی نونهالان میمونه من اینقدر شماها تعریف کردین رفتم خریدم ببینم چی هستش اما زدم به کادون خیلی سبک بازی بچه گانه هستش این چی داره خودتونو کشتین مبارزه مسخره چیه این من که با god of war بیشتر حال کردم اون کجا این کجا زمین تا آسمون فرق میکنن اون خداست .
به هر حال این همه بازی خودتونو الاف نکنید .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نویسنده loveless خود جنسیسه؟ چون خودکار بر روی یکی از برگه های کتاب loveless حرف هاش با از جریان زندگی نوشته می شه.( در صحنه آخر)

حمید این کتاب که نویسنده نداره!! مگه خودش خود به خود نوشته نمیشه؟یه جورایی وقایع آینده رو مینویسه!

در مورد Jenova هم نه Anceint بوده و نه هیولا و نه فرشته زشتی! یک موجود فضای بوده که بعد از Cetra ها به زمین میاد و هدفش Reunion بوده.تو پرونده های Calamity from Skies گفته میشه...

.کلود تو صحنه های آخر بنظرم دچار فراموشی و گنگی شدیدی شده. چون فقط حرف های زک رو تکرار می کنه؟ دلیلش رو چی بگیم آزمایش های hojo؟

دلیل گیجی کلود مرگ سفیروث نیست بلکه آزمایش های Hojo هستش.میدونید که که Cloud تنها کسی بودکه به ازمایش های Hojo جواب نداد.دلیلش هم وجود ان ماده ـه تو بدنش بود.(حمید اسمش چی بود؟) کلود تنها کسی بود که این دو تا ماده تو بدنش با هم وجود داشت و خنثی شد.دلیل ارتباطش یا سفیروث هم همون ماده بود.

در مورد Gift Of Godess هم گفتن که نومورا گفته انجیل نیست و از ابهاماتی هست که به همراه جنسیس میره برای پروژه مخفی.البته من خودمم هم فکر میکردم انجیل هست....

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
مرسی از راهنماییتون . حیلی مهمون نوازید شماه یکی که تازه وارده اصلا تحویلش نمیگیرین فقط این پست اینطوریه .
بعدشم من نمیدونم این بازی مثل بازی نونهالان میمونه من اینقدر شماها تعریف کردین رفتم خریدم ببینم چی هستش اما زدم به کادون خیلی سبک بازی بچه گانه هستش این چی داره خودتونو کشتین مبارزه مسخره چیه این من که با god of war بیشتر حال کردم اون کجا این کجا زمین تا آسمون فرق میکنن اون خداست .
به هر حال این همه بازی خودتونو الاف نکنید .
شما برو همون Gow بازی کن به بازی هم که در حد و اندازتون نیست کاری نداشته باشید
کمک می خوای چی کار ( البته نمی دونم با اینکه اینقدر بچه گونه هست شما چرا توش موندی maybe your are litteler than it!!!! :laughing: )

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
اعلام

شما برو همون Gow بازی کن به بازی هم که در حد و اندازتون نیست کاری نداشته باشید
کمک می خوای چی کار ( البته نمی دونم با اینکه اینقدر بچه گونه هست شما چرا توش موندی maybe your are litteler than it!!!! :laughing: )

اولا سلام
2. اگه شما تونستی که به من بگی این بازی کجاش قشنگه من حرف شما رو قبول می کنم
این بازی مبارزه خیلی ابتدایی داره فقط با یه دکمه میشه فایت کرد که اونم باید دکمه رو بزنی در حد صدم ثانیه بمونی تا عمل و انجام بده شما به من بگو بجز دمو های بازی دیگه چیش قشنگه .

3. اگر هم موندم تو بازی بخاطر اینکه من تا حالا این بازی و ندیده بودم ولی لان ردش کردم خیلی هم آسون بود .

4. دز ضمن مگر شما با کسی که سوال میپرسه دعوا داری من نظر خودم و گفتم فقط همین.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
یعنی هر بازی که با یه کلید فایت کنه ابتداییه؟؟؟
پس اگر بازی ها ی افتضاحی مثل la bad day یا the mark که از همه سایتها و منتقدان امتیازی بیشتر از 3 نگرفتن :laughing: با چندصد تا کلید بازی بشن خوبن؟؟؟؟
اگه بد جواب دادم شرمنده آخه رو سری ff7 خیلی تعصب دارن :love:
درضمن بازیهای rpg یکی از سخت ترین انواع بازیها هستن و شما از بین Player های این جور بازیها فقط pro gamers ( بازیبازهای حرفه ای ) حرفه ای رو پیدا می کنی
بازم متاسفم و امید وارم دیگه بدون منطق در مورد چیزی انتقاد نکنید
یه سوال هم داشتم : شما چند سالتونه؟؟؟:confused:

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
من

یعنی هر بازی که با یه کلید فایت کنه ابتداییه؟؟؟
پس اگر بازی ها ی افتضاحی مثل la bad day یا the mark که از همه سایتها و منتقدان امتیازی بیشتر از 3 نگرفتن :laughing: با چندصد تا کلید بازی بشن خوبن؟؟؟؟
اگه بد جواب دادم شرمنده آخه رو سری ff7 خیلی تعصب دارن :love:
درضمن بازیهای rpg یکی از سخت ترین انواع بازیها هستن و شما از بین Player های این جور بازیها فقط pro gamers ( بازیبازهای حرفه ای ) حرفه ای رو پیدا می کنی
بازم متاسفم و امید وارم دیگه بدون منطق در مورد چیزی انتقاد نکنید
یه سوال هم داشتم : شما چند سالتونه؟؟؟:confused:

من متولد 1361 هستم .
بعدشم من میخواستم بپرسم که شما واقعا از چی این بازی خیلی خوشت میاد واقعا دوست دارم بدونم شاید منم خوشم بیاد بازس کنم واسه این سوال میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر