Final Fantasy VII : Crisis Core

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
جواب سوال 6:
اين شمشير را پدر انجيل با پولي كه به سختي قرض كرده بود ميسازه و بعد هم به انجيل ميرسه.
انجيل در هنكام مرگ شمشيرش رو به زك ميده و به اون ميگه كه Embrace your dreams يعني روياهايت را در اغوش بگير.
زك اين شمشير را با تمام وجود حفظ ميكنه و وقتي كه ديگه در مقابل سربازان شينرا جاني در بدن نداره او نيز شمشير را به كلود ميده و به او ميگويد كه تو ميراث زنده من هستي واينطور بود كه شمشير به كلود ميرسه.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
اقا من یه جا تو بازی گیر کردم
تو یه سری غار پر از کریستال که رو سه تا تخته سنگ هم افسانه loveness رو نوشته یه زندان هست با 4 تا اتاق که دیوار دوتاش شکسته و به اتاقهای دیگه راه داره و در اون ها هم بسته است... هیچ راهی نیست یه در بزرگ هم هست که یه هیولا پشتشه و برای باز کردنش به یه کلید نیازه...

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
فکر کنم اخرای بازی هستی ببین باید هرچی جعبه میبینی باز کنی وهر چی God Materia هست رو جمع کنی

یادت باشه که اون هیولا فقط یه قسمت فرعیه (من هم نرفتم) پس خیلی دنبال اون نرو .یکم که بگردی و همه ی

God Materia ها رو جمع کنی ، باید بری تا به یه جایی برسی که شبیه یه باغه وگوشه اش هم یه اسانسور

هست که خرابه!ته باغ یه قسمتیه که قفل داره و وسطش هم یه جایی هست که باید God Materiaـها رو کار

بذاری. وقتی که اونا رو کار گذاشتی یه هیولا میاد بیرون وبعد از مبارزه میتونی با جنسیس مبارزه کنی!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اقا من یه جا تو بازی گیر کردم
تو یه سری غار پر از کریستال که رو سه تا تخته سنگ هم افسانه loveness رو نوشته یه زندان هست با 4 تا اتاق که دیوار دوتاش شکسته و به اتاقهای دیگه راه داره و در اون ها هم بسته است... هیچ راهی نیست یه در بزرگ هم هست که یه هیولا پشتشه و برای باز کردنش به یه کلید نیازه...

توي همون غار كريستالها 3 تا موجود هست كه ميتوني باهاشون بجنگي. فقط قبل از كشتنشون با تكنيك steal بايد يه گوي ازشون بدزدي تا راه روبروت باز بشه. از اون راه به يه جاي ديگه از زندان ميرسي.
در ضصمن توي اين محيط هر چي صندوقچه هست باز كن چون بايد 8 تا گوي بدست بياري كه براي باز كردن اون در بزرك لازمهgood luck:bye:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
وا قا final fantzy :crisis core نه تنها يكي از بهترين RPG هاي PSP نيست بلكه يكي از بهترين هاست

به نظر من هم واقعا اين بازي روى psp يه شاهكار بود ولي اينجوري كه معلومه FFXIII*AGITO ميخوردش. تا الان همه ي چيزهايي كه در مورد اين بازي گفته شده در حد يه بازي واقعا عالي بوده.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
خیلی ممنون از همگی
ولی من هر سه اون هیولاها رو کشتم و چیزی هم ازشون کف نرفتم :cheesygri
حالا باید از قبل load کنم؟؟
باز خوبه من save های قبلی رو دارم تکلیف اونی که رو همه هم save کرده چی می شه؟؟؟ :cheesygri
خیلی ممون از راهنماییتون :love:
بازی هم فوق العاده عالیه به نظر من بهترین بازی psp تاحالا هین بوده:love:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
همونطور كه snakevssam جان گفتن نيازي به كشتن اونها نيست. اونها فقط يه قسمت فرعي هستن. برو سراغ جنسيس و بعد هم از دموي پاياني لذت ببر.:clover:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من هرجا که امکان داشت رفتم اما 6 تا god meteria بیشتر گیر نیوردم...:-"
اون جونورهایی که می گید باید ازشون steal کنم چین؟؟؟؟ همون پرنده ها؟؟؟؟؟
تازه meteria برای steal هم نداشتم تو meteria fusion ..... :cheesygri
با هزار بدبختی از mission های فرعی یه Meteria به دست اوردم که اول یه ضربه می زنه و بعد steal می کنه....
بازم ممنون
می رم یه سری حدس و احتمالات دیگه رو هم امتحان کنم....:cheesygri
راستی بعد از اتمام بازی می شه ماموریتهای فرعی رو باز هم ادامه داد؟؟؟؟
خیلی زود داره تموم می شه :(( ......

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
عزيز اصلا steal رو بي خيال شو. Goa materia ها همشون توي همون محيط و همشون هم توي صندوقچه ها هستند. بايد خيلي دقيق بگردي چون سوراخ سنبه زياده تو اين مرحله:clover:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
مرسی پیدا کردم دقیقا همون سوراخ سنبه ها رو نگشته بودم :cheesygri
رسیدم به جنسیس دارم تو mission فرعی خودم رو قوی می کنم الان level 37 هستم 40 برسم می رم واسه final boss :biggrin1:
راستی این genesis روش خاصی نداره؟؟؟ به شمشیرش ضربه بزنم یا به جونور هایی که میان؟؟؟ :confused:
مررررررررررررررررررررسی :love:

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
یه مدت بود تاپیک خوابیده بود برای همین یه سورپرایز دارم:

این هم لینک دانلود البوم Ayaka خواننده ی بعضی از اهنگ های FF7:CC + اهنگ Why (اهنگ پایانی بازی):

Download

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
مرسی پیدا کردم دقیقا همون سوراخ سنبه ها رو نگشته بودم :cheesygri
رسیدم به جنسیس دارم تو mission فرعی خودم رو قوی می کنم الان level 37 هستم 40 برسم می رم واسه final boss :biggrin1:
راستی این genesis روش خاصی نداره؟؟؟ به شمشیرش ضربه بزنم یا به جونور هایی که میان؟؟؟ :confused:
مررررررررررررررررررررسی :love:

به هيچ وجه مبارزه ي سختي نيست فقط به خودش حمله كن. اگه levelت بالا باشه تو 20 ثانيه دخلش اومده. تموم شد:clover:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
تموم شد
دموی پایانب بینهایت عالی بود راستی من شنیده بودم که زک جون خودشو به خطر میاندازه تا کلود رو نجات بده ( ffVII رو متاسفانه بازی نکردم ) اما تو پایان بازی زک کلود رو میزاره یه گوشه و بعد می ره با سربازای shinra می جنگه جریان چیه؟؟؟؟
من گفتم شاید زک خودشو جلو گلوله ای چیزی میندازه :biggrin1:
ممنون

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
تموم شد
دموی پایانب بینهایت عالی بود راستی من شنیده بودم که زک جون خودشو به خطر میاندازه تا کلود رو نجات بده ( ffVII رو متاسفانه بازی نکردم ) اما تو پایان بازی زک کلود رو میزاره یه گوشه و بعد می ره با سربازای shinra می جنگه جریان چیه؟؟؟؟
من گفتم شاید زک خودشو جلو گلوله ای چیزی میندازه :biggrin1:
ممنون

خوب يه جورايي درست بود ديگه. يه تنه در مقابل اون همه سرباز ايستاد.:clover:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر